Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Spet smrt zaradi vožnje v nasprotno smer, bo kdo ukrepal?

Default avatar

Iskrena

Lahko bi, pa jim očitno to ni v interesu.
Glede na to koliko let smo priča takim dogodkom, bi lahko že zdavnaj stvari uredili.
Default avatar

mesečinka

In kako bi to uredili?
Default avatar

če bi bila volja bi lahko

Zelo enostavno z bodicami (ne vem, kako se imenuje) tam, kjer je napačna smer. Ne vem, zakaj se tega otepajo. So pa sigurno še drugi načini.
Default avatar

Replika

če bi bila volja bi lahko je napisal/a:
Zelo enostavno z bodicami (ne vem, kako se imenuje) tam, kjer je napačna smer. Ne vem, zakaj se tega otepajo. So pa sigurno še drugi načini.
Ker je predrago.
Je ceneje mrtve odvažat.
Default avatar

BTDT

Replika je napisal/a:
Ker je predrago.
Je ceneje mrtve odvažat.
Drži. Žalostno, a drži.
Default avatar

Badass

Obračanja na cesti ne moreš preprečiti.
Default avatar

Marko

Človek umrl v prepričanju, da se je en bedak, ki se je vozil po levi, v njega zabil.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

megaboy

Na koliko m bi pa ti postavljal tiste bodice? Pa ne pozabit, da ima slovenija sloraj 40.000 km cest. pa v obe smeri bi blo treba dat .
Default avatar

megaboy

bo kdo ukrepal je napisal/a:
A res ne morejo česa ukreniti, ker je na avtocestah in obvoznicah prešlo v navado, da se vozijo v poljubni smeri!

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik ... -smer.html
Tam, kjer je prišlo do nesreče ni nobena avtocesta, ampak navadna dvopasovnica - to pomeni je en pas za gor, drug za dol, pa v sredini črta.
Na nasprotni pas pa lahko zapelješ, če ti postane slabo.....
Default avatar

Ajmoht

Na take stvari se je pač treba navadit.
Default avatar

hhm

mulariji bi morali enostavno prepovedat vožnjo brez spremstva zrelih oseb.
Default avatar

Sveta trojica

Prepovedat promet z osebnimi avtomobili.
Default avatar

če bi bila volja bi lahko

megaboy je napisal/a:
Na koliko m bi pa ti postavljal tiste bodice? Pa ne pozabit, da ima slovenija sloraj 40.000 km cest. pa v obe smeri bi blo treba dat .
Ne bi jih jaz, ker si nisem jaz to izmislila. Res da imamo veliko cest, a lahko bi jih z bodicami opremljali postopoma.
Default avatar

megaboy

megaboy je napisal/a:

Ne bi jih jaz, ker si nisem jaz to izmislila. Res da imamo veliko cest, a lahko bi jih z bodicami opremljali postopoma.
Kako bi pa potem prehitevali? Pri prehitevanju namreč zapelješ na nasprotni pas.
Default avatar

Osebne tragedije

Kaj misliš š da se komu gre kaj za koga, briga jih. Saj po jajo na razne načine se pretežno reveži, breme in pokora za razne proračune in odžiralci denarja elitam.
Osebne tragedije malih ljudi pač polnijo časopisne strani, tv spored, žepe pogrebnikov, SPIZ,...zato pa boli jih!
Default avatar

ena iz škofje loke

Ali kdo ve kakšne podrobnosti o tej nesreči? Zgodila se je v sredo okrog 15.30 na cesti Škofja Loka - Žiri. Izven predora Sten je prišlo do čelnega trčenja. Voznik, ki NI bil nič kriv je umrl....Voznik, ki JE bil kriv, ker je vozil v napačni smeri pa je poškodovan GROZNO!!!!!!!!!!!!
Default avatar

ena iz škofje loke

Ali kdo kaj več ve o tej nesreči pred predorom Sten? Jaz se tukaj dnevno vozim in me je groza, kaj se lahko stori! Kdo je bil ta nesrečnež?