Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako so moški lahko takšni p.?

kako so moški lahko takšni p.?

Tisto jutro ji je nastavil vrtnico ob posteljo in jo poljubil na trebuh (noseča 3 mesece), pol ure za tem, pa se že praznil v njeno sestro, sestro svoje bodoče žene, ki je tudi noseča a trdi, da ni oče on (larifari). Marca sta načrtovala poroko. Boga je, hotela je dati odpoved a je rekel šef naj si vzame čas. Starši in vsa žlahta v šoku. Ne morem verjeti kako nizkotno ste se moški sposobni spustiti. Še mene boli.

OK, kateri zenski je dolgcas, in prebira stare Dr. Romane?!

Vceraj una z porocenim, danes tole nabijanje… A res nimate kaj za pocet, kot pa Turske limonade antropomorfirat?

Hvala lepa za takega dedca, ampak za tako sestro tudi. Pišeš, da so se moški sposobni spustiti tako nizko…… ja, kaj pa njena sestra???!!! Jaz bi oba poslala nekam, ne bi hotela videti ne njega, ne sestre.


To opisuješ psihopate, ne pa moških nasplošno.

Moški ga tako povsod vtikajo, važno da je not.

Hvala lepa za takega dedca, ampak za tako sestro tudi. Pišeš, da so se moški sposobni spustiti tako nizko…… ja, kaj pa njena sestra???!!! Jaz bi oba poslala nekam, ne bi hotela videti ne njega, ne sestre.
[/quote]

meni pa se lepo zdi, da si sestri vse delita, tudi dedca, če ne gre drugače. samo pri slovencih je tako da so med brati in sestrami same razprtije, predvsem zaradi denarja in podobnega. vprašanje je samo, če se moskemu splača še sestro ladtne žene kresat. koliko je sploh možno da bi ena sestra boljš fukala od druge? mogoče bi samo zato, ker se ženska ponavadi bolj potrudi dokler ne dobi občutka da ga je ze dodobra olastninila.


To opisuješ psihopate, ne pa moških nasplošno.
[/quote]

Tako je!
A misliš, da smo po župi priplaval?

Imam obcutek da je to tista od vceraj s porocenim. Nova tema da se zabava. Jo boli, ker so jo popljuvali pa je zamenjala vloge.

Čisto enako kot ženske.
Ravno pred par dnevi sem spet gledal film Love Actually… na začetku imaš takšno sceno, samo da je tam svinja ženskega spola…

Ni, da kaj razumeš. Nauči se dobro jo nastaviti pa bodo moški s tabo zadovoljni.

Jaz rešitev vidim v Islamu, kjer ima vsak moški lahko 4 žene. Pa ni nobenih problemov.

Jaz rešitev vidim v Islamu, kjer ima vsak moški lahko 4 žene. Pa ni nobenih problemov.
[/quote]

Razrešitev, ki na vsako družino pomeni najmanj 3 nepotešene moške, ki za družbo predstavljajo precej velik problem. …in te so zdaj uspešno izvozili v EU. 😉

A to je drugi del sage zgodbice za “desperate housewifes” ? Prvi del pa včeraj včeraj- noseča s poročenim, ali kako?
Jah, je še prezgodaj za kokice , no.

Razrešitev, ki na vsako družino pomeni najmanj 3 nepotešene moške, ki za družbo predstavljajo precej velik problem. …in te so zdaj uspešno izvozili v EU. 😉
[/quote]
Haha, dobra… in točna 😀

Jep, tako je v svetu, kjer čustva igrajo glavno vlogo.
Nizkotnost tega moškega je enaka nizkotnosti sestre njegove bodoče žene. 😉

Poznam primer, ko si je žena privoščila še svojega svaka (mozevega brata). Ne vem, kaj takšni ljudje razmišljajo, ko se spuščajo v takšne avanture … najbrž sploh ne razmišljajo. Zagotovo pa nimajo radi niti sebe, kaj šele svojega partnerja.

Radi imajo metuljčke, še posebej, če mahajo s krilci v njihovem trebuhu.

je suis un petit ange


Kdaj bo ta film v kinu, verjetno gre za erotični triler?

New Report

Close