Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

38 letna

Default avatar

Millaa kr

Sem simpatična 38 letnica,ki si želi novih sprememb v življenju na področju prijateljstva in ljubezni.Nikoli v življenju nisem bila tako ljubljena kot zdaj,a vseeno živela v lažeh pa tudi vztrajala v partnerskem odnosu vec kot 20 let.Zdaj pa me je začelo razganjat in kot strela iz jasnega se je vse obrnilo na bolje.

Zardi moje poštenosti tudi moj moto;

(Kdor upa - vztraja,
kdor vztraja - zmaguje)
😁💪
Default avatar

Iskrena

Millaa kr je napisal/a:
Sem simpatična 38 letnica,ki si želi novih sprememb v življenju na področju prijateljstva in ljubezni.Nikoli v življenju nisem bila tako ljubljena kot zdaj,a vseeno živela v lažeh pa tudi vztrajala v partnerskem odnosu vec kot 20 let.Zdaj pa me je začelo razganjat in kot strela iz jasnega se je vse obrnilo na bolje.

(Kdor upa - vztraja,
kdor vztraja - zmaguje)
😁💪
Lepo smo veseli zate!
Vsaj en dan, da ne beremo od depresije.

Sicer pa stopaj previdno, tudi za naprej, naj ti bodo izkušnje, ki si jih imela dobra šola.
Default avatar

Popay

lepo, uživej, jst sem zdej pogledal loto listke, pa jebi ga, spet bom moral nalednje kolo vplačat...., vztrajm, vztrjam, zmagam pa nikol, hehe..
Default avatar

Milla kr

Iskrena je napisal/a:
Millaa kr je napisal/a:

(Kdor upa - vztraja,
kdor vztraja - zmaguje)
😁💪
Lepo smo veseli zate!
Vsaj en dan, da ne beremo od depresije.

Sicer pa stopaj previdno, tudi za naprej, naj ti bodo izkušnje, ki si jih imela dobra šola.
Hvala ti Iskrena.
Vse te negativnosti sem dala skozi svoje življenje.Vsi so mi govorili,da se bo ekrat že obrnilo na bolje...
IN OBRNILO SE JE.
Čim dlje naj traja...
Lp
Default avatar

Sam prašam

A si jebača zamenjala?
Default avatar

Milla kr

Sam prašam je napisal/a:
A si jebača zamenjala?
Take osebne stvari se ne govorijo javno😁
Default avatar

Milla kr

Popay je napisal/a:
lepo, uživej, jst sem zdej pogledal loto listke, pa jebi ga, spet bom moral nalednje kolo vplačat...., vztrajm, vztrjam, zmagam pa nikol, hehe..
Hvala Popay.
Tudi ti boš enkrat zmagal😉
Default avatar

Vesel oče

Pri 38 letih si kar prestara za PRVEGA otroka.

Kaj si pa počela dosedaj?

In hm, naziv simpatična? Pa da te razganja? dTo pa ni značilno za ž.sp.

Priloži sliko, pa bom ocenil.

Vesel oče

Boga ni nikoli nihče videl; ako se med seboj ljubimo, je Bog v nas in je njegova ljubezen v nas popolna. Iz tega spoznamo, da smo v njem in on v nas, ker nam je dal od svojega Duha.
1 Jn 4,11-18
Default avatar

viharni jezdec

Da baba znori pri štiridesetih in vse zavozi, pa res ni nobena redkost, prej pravilo današnjega časa, tudi če si vedno ista avtorica izmišlja teme sto na uro, je v reali tako.😅
Default avatar

Marko

Milla kr je napisal/a:
Popay je napisal/a:
Hvala Popay.
Tudi ti boš enkrat zmagal😉
Ko bo nehal vplačevat. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Milla kr

Vesel oče je napisal/a:
Pri 38 letih si kar prestara za PRVEGA otroka.

Kaj si pa počela dosedaj?

In hm, naziv simpatična? Pa da te razganja? dTo pa ni značilno za ž.sp.

Priloži sliko, pa bom ocenil.

Vesel oče

Boga ni nikoli nihče videl; ako se med seboj ljubimo, je Bog v nas in je njegova ljubezen v nas popolna. Iz tega spoznamo, da smo v njem in on v nas, ker nam je dal od svojega Duha.
1 Jn 4,11-18
Kdo pa pravi,da nimam otrok?Bistvo nauka je,da sedaj uživam jaz,ko so drugi prej!
Sem pa zelo,zelo simpatično in lepo bitje.
Default avatar

Mihanc

Cestitam.
Default avatar

Alesi

Recepttttt!!!! Millaaaa
Default avatar

Bog MONa TM

kolikim naj bom fouš, za tako mrhico ☺♥
Default avatar

Slobo

Bog MONa TM je napisal/a:
kolikim naj bom fouš, za tako mrhico ☺♥
Wtf?
Default avatar

viharni jezdec

Babe so resnično kot gasilci, delijo se na aktivne prostovoljke in profesionalke.
Default avatar

sam fprašam

Millaa kr je napisal/a:

(Kdor upa - vztraja,
kdor vztraja - zmaguje)
😁💪
A ni najbolje, da se v takih primerih uležeš na tla in počakaš, da napad mine? Trenutek nespametnosti ima lahko dolgoročne posledice?
Default avatar

Tedikaa

Res me veseli, da si srečna in nasmejana. Takih žensk se manjka. Tudi sam sem srečen in samski, mi prav paše.

Svet je lep!
Default avatar

Kr En TM

v pomoč Bogu ...