Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 38 letna

38 letna

Sem simpatična 38 letnica,ki si želi novih sprememb v življenju na področju prijateljstva in ljubezni.Nikoli v življenju nisem bila tako ljubljena kot zdaj,a vseeno živela v lažeh pa tudi vztrajala v partnerskem odnosu vec kot 20 let.Zdaj pa me je začelo razganjat in kot strela iz jasnega se je vse obrnilo na bolje.

Zardi moje poštenosti tudi moj moto;

(Kdor upa – vztraja,
kdor vztraja – zmaguje)
😁💪


Lepo smo veseli zate!
Vsaj en dan, da ne beremo od depresije.

Sicer pa stopaj previdno, tudi za naprej, naj ti bodo izkušnje, ki si jih imela dobra šola.

lepo, uživej, jst sem zdej pogledal loto listke, pa jebi ga, spet bom moral nalednje kolo vplačat…., vztrajm, vztrjam, zmagam pa nikol, hehe..

nova
Uredništvo priporoča


Lepo smo veseli zate!
Vsaj en dan, da ne beremo od depresije.

Sicer pa stopaj previdno, tudi za naprej, naj ti bodo izkušnje, ki si jih imela dobra šola.
[/quote]

Hvala ti Iskrena.
Vse te negativnosti sem dala skozi svoje življenje.Vsi so mi govorili,da se bo ekrat že obrnilo na bolje…
IN OBRNILO SE JE.
Čim dlje naj traja…
Lp

A si jebača zamenjala?

Take osebne stvari se ne govorijo javno😁

Hvala Popay.
Tudi ti boš enkrat zmagal😉

Pri 38 letih si kar prestara za PRVEGA otroka.

Kaj si pa počela dosedaj?

In hm, naziv simpatična? Pa da te razganja? dTo pa ni značilno za ž.sp.

Priloži sliko, pa bom ocenil.

Vesel oče

Boga ni nikoli nihče videl; ako se med seboj ljubimo, je Bog v nas in je njegova ljubezen v nas popolna. Iz tega spoznamo, da smo v njem in on v nas, ker nam je dal od svojega Duha.
1 Jn 4,11-18

Uživaj!

Da baba znori pri štiridesetih in vse zavozi, pa res ni nobena redkost, prej pravilo današnjega časa, tudi če si vedno ista avtorica izmišlja teme sto na uro, je v reali tako.😅

Hvala Popay.
Tudi ti boš enkrat zmagal😉
[/quote]

Ko bo nehal vplačevat. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kdo pa pravi,da nimam otrok?Bistvo nauka je,da sedaj uživam jaz,ko so drugi prej!
Sem pa zelo,zelo simpatično in lepo bitje.

Cestitam.

Recepttttt!!!! Millaaaa

kolikim naj bom fouš, za tako mrhico ☺♥

Wtf?

Babe so resnično kot gasilci, delijo se na aktivne prostovoljke in profesionalke.

A ni najbolje, da se v takih primerih uležeš na tla in počakaš, da napad mine? Trenutek nespametnosti ima lahko dolgoročne posledice?

Res me veseli, da si srečna in nasmejana. Takih žensk se manjka. Tudi sam sem srečen in samski, mi prav paše.

Svet je lep!

v pomoč Bogu …

Predmenopavznim zenskam se zaradi hormonskih sprememb zmesa. Zazelijo si pestre spolnosti, z razlicnimi moskimi.

V praksi pa dolgoletno vezane to izrazijo tako, da s svojim mozem nehajo seksati, ker jih vec ne privlaci. Nekatere ostajajo zveste zaradi strahu pred izgubo varnosti in udobja, ki jim jo partner nudi. Nekatere ostajajo zveste, ker enostavno nimajo priloznosti. Vecina pa seveda zbezlja. Varajo custveno, fizicno, prikrito in odkrito. Posledica so masovne locitve.


Pri katerih letih si se začel vračat na raven majhnega otroka?


Dobro, da začnejo z varanjem šele pred menopavzo. Moški varajo od pubertete naprej. 😀


Dobro, da začnejo z varanjem šele pred menopavzo. Moški varajo od pubertete naprej. 😀
[/quote]
Velika vecina moskih nima priloznosti, da bi varali. Srecni so, da so ujagali eno.

Moski varajo, da jim ni dolg čas, medtem si pa žene doma zamotijo z otroki in gospodinjstvom.

New Report

Close