Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oksidacija na instalaciji avta

Oksidacija na instalaciji avta

Večkrat sem bral da avti crkujejo ko dajo v ler iz brzine. Sedaj se to dogaja pr mojem oplu. Majster popoldanec je reku da je možno da je oksidiralo na kakšnem spoju instalacije.
Kolega ga je že prklopu na tester kateri ni nč pokazu. Zamenu sm že malo morje senzorjev.

Malo lima malo žice, evo opelice.

Zamenjaj star avto, ne senzorje in nikoli ne kupuj starega opla.

nova
Uredništvo priporoča

Prav maš viharni jezdec. Sam kaj ko sn se tele čoknjeno zajebalo s totim opličnjakom. Bi pa vseen rad porihtu to sranje tolk da ga prodam.

Ko se nabere volk na kablih oz. oksidacija, je velika verjetnost da bo avto ugašal pri stisku sklopke, avto bo izgubljal moč, obrati bodo nihali. Računalnik ne bo pokazal napake, ker je to mehanska okvara. Pozornost namenite predvsem oksidiranim konektorjem ki dovajajo el. napetost do razdelilne kape oz. cinšpule.

Ce prav zastopim ti ga mece iz prestave v prosti tek ? To imas avtomatika? Ker ce imas rocni menjalnik ni senzorja zato ampak imas oroblem na menjalniku ,no saj ce mas avtomatka tudi sam na elektroniki…pojdi na pooblascen servis z irg testerjem se vudi vec kot pa z fus

Ne, ko stisnem kuplongo mi škatla crkne. To mi dela pred semaforjem ko prbremzam in prtisnem kuplongo ko se ustavlam. Pa tud obrati včasih skačejo gor in dol ko prsmojeni.

Prodat čimprej!

Ena možnost je tudi okvarjen senzor pritiska za prosti tek ali pa puščajoča Bosch pumpa. Velja za dizle.

New Report

Close