Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi bili s samohranilko?

Bi bili s samohranilko?

Plusi in minusi? Sami imate otroke?

Ne.

Ne…razen FwB.

Kot občasnice so fenomenalne


Nišans. Prenašat in skrbet tuje probleme, ni govora.


Nišans. Prenašat in skrbet tuje probleme, ni govora.

Zdaj se bo usulo na vas 🙂

Ta prab dec zna vse na prav mest postavt. Če pa še sam ne ve ,kaj bi s sabo, je pa bolš,da ni z nobeno

Če se želi samohranilka znebit otroka, prpele novga deca domov. Mulc se odseli iz mama hotela (gre v srednjo šolo v drugo mesto, starejši študirat na pomorsko) ker novga ne prenaša. Zaenkrat je taka zgodba pr dveh parih z otroci od prej na njeni strani. Tipa vseljena k ženskam. Oba nova tipa seveda nč kriva – po njuno. Ženski zgubili otroka, v dom dobili starga otroka.

Butaste babe.

jaz bi ): nekatere so boljše kot vsaka 20 letnica ):

Ne moremo posploševat.
Poizkusi, pa boš videl.Ni recepta.Vsak primer je primer zase.Poznam nekoga, ki je vzel mamo z otrokom, nato imata še tri skupne.Prvega je vzel kot za svojega…sicer ga ni posvojil, ravna pa z njim, kot bi bil njegov.

no vidiš ! verjetno ta gospod te samohranilke nebi zamenjal za nobeno 20 letnico . jaz srčno upam ,da me zdaj razumeš ):

Ni sans. Prevec druge izbire.

Ja pa jade. A zdaj ko dec noce samohranilke pa ni vec taprav dec. Pa kaj je ta “taprav dec” neka nagrada leta moskim, ki so sepripravljenj zrtvovatza eno princesko ki visoko leta. Naj si najde samohranilca pa bosta lahko oba taprava.

Eno srečaš, je sicer čisto prava zate, pa ji vseeno poveš, da je druge izbire ko listja in trave, ane?

Zakaj pa ne? Vprašanje je za moje pojme nesmiselno.
Kaj boš počel/a s to informacijo, kako bi se drugi odločali?

Res je vprašanje popolnoma nesmiselno; jaz sem s človekom / partnerko, ne pa z njenim statusom ali posamezno lastnostjo.

Ali ima nekdo otroke, je ločen… je približno podobno pomembnosti tega kaj je po poklicu. Zbledi v prisotnosti pomembnih stvari.
Da niti ne govorimo o tem, da je ena samohranilka lahko tako zelo različna od druge, da je edina skupna lastnost to, da imata otroke… drugega pa čisto nič.
Torej z eno bi bil – z drugo pa ne.

A bi bil z rjavolasko? Plusi/minusi. Vprašanje je podobno temu. Trapasto. Imaš sploh možnost izbirat ali samo sanjariš?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj a ste tukaj prizadeti.

Samsko mat in mat z otrokom primerjate z blondinko ali rjavolasko. Tuki se zdalec ni primerjave. Tuki gre za tujega otroka. Tuki gre zato da se zaradi njega v tem odnosu se zmeraj prikazuje bivsi. Da se onadva sw zmer kdaj kaj prekljata o preteklosti ali o prezivnini ali o stikih in da ti njeni problemi so potem vajini problemi.

Mislite si kar si hocte ampak zame je zenska z otrokom odpis. Je se prevec samskih na tem svetu da bi se s samohranilko zapletu in vem da nas vecina tako misle drugace neb blo tok samskih mamic kolkor jih je.

Jaz ne vem kaj bi te babe rade. Prvo zganjajo kampanijo naj bodo debele zenske moskim lih tok lepe kot suhe preklje, zdaj pa se naj bojo locene mamice tok zazeljene kot samske zenske.

Naj prvo zacnejo pri sebi da bojo npr plesasti, debeli, majhni moski tok zazeljeni kot so visoki in postavni, pol se bomo pa lahko se o cem pogajali. Do takrat pa ni treba nic simpatizirat z zenskami ker so same cist iste. Tut njim ne sedejo vsi moski k se jim naslikajo pred ocmi pa zaradi tega noben dec ne zganja kampanije v smislu pa to ko reces majhen ali velik je tko kot daje tip blondinec ali crnolas. Prepricite to babe da slism ce bojo res to tko vzele hehe.

Rok in Marko, ne moremo govoriti, da otrok pa ni pomembna stvar v partnerstvu. To je ena najpomembnejših stvari v partnerstvu.
Dejstvo je, da v večini primerov otrok prinese veliko sitnosti in prilagajanja za novega jebca. Predvsem pa prinese zajebancije s starim jebcem oz. fotrom od mulca.
Torej, moje mnenje je, da je mogoče še znosno pobrat kako samohranilko, ki je res samohranilka, torej, foter neznan, ni stikov itd, čisto samomorilno dejanje pa je pobrati “samohranilko” z nerazpucanimi odnosi s starim jebcem.

če imaš sam otroka ja, če nimaš ne, enostavno kot pasulj.

Odvisno od starosti otrok, pri majhnih boš moral kar poprijeti. In upaj da je večina razlogov za samohranilstvo na očetovi strani.

V mladih letih sem imela fanta z otrokom od prej in nikoli nanj nisem gledala kot na dodatno težavo, oviro, zaplet … Prilagajat se moraš osebi z otrokom ali brez, s psom, z astmo, s hobiji, z zateženo mamo in tako naprej. Tudi on je imel celo štalo z bivšo, pa smo tudi to nekako preživeli.
Ne verjamem, da je težje biti s samsko mamico, ki ti ustreza kot oseba, kot z žensko brez otroka, pa da se sicer ne štekata zelo dobro. Zdej, fantje, če imate na vsak prst pet kvalitetnih žensk izbire, potem se seveda lahko hecate. Ali če vam je bolj pomembno, kako izpadete za sosede in žlahto kot notranje zadovoljstvo in sreča.
Ampak večinoma na pravo osebo naletimo le redko.

Kot sem že napisal – odvisno je od konkretne ženske.

Bom razložil zakaj – seveda pa lahko takoj vsak komentira da je takšnih malo… ali pa sploh ni…
Otrok je zelo pomemben in pomembna je njegova starost; a z otrokom se lahko krasno ujameš, se ignoriraš ali pa sploh ne gre. Spet stvar kompatibilnosti.
Zelo komot je če otrokovega očeta sploh ni (na spregled in v njunem življenju) – to drži. Po drugi strani pa… se lahko tudi z bivšim tipom oz. otrokovim očetom ne prepiraš, pa tudi odnosi ni nujno da so nerazčiščeni.
Hudiča no… lahko se cel strinjaš o vzgoji in delaš v isto smer…

Niti slučajno.

New Report

Close