Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če se da brez moraliziranja

Če se da brez moraliziranja

Evtanazija, da ali ne!
Jaz : DA!
Namig: Dovoliti odločitev, ko je člove še pri polni zavesti in zmožen odločati o sebi!


Še en namig: O svojih hišnih ljubljenčkih se imamo pravico odločiti za evtanazijo brez njihovega pristanka, ko vidimo, da naprej ne bo šlo!

Jaz zase ja. Za ostale po želji.

nova
Uredništvo priporoča

Definitivno DA

sem absolutno za.
Ko vidim, da me že zdaj ,ko sem še , no, ja, relativno , absolutno relativno:):) mlada, pa me že mučijo nekatere bolezenske zadeve, si ne upam, oziroma , si upam pomisliti, kako bo, ko se to še stopnjuje….

Najraje bi si za vsak slučaj že zdaj pripravila varianto nečesa, kar me bo lahko spravilo s sveta takrat, ko bom ugotovila, da ne bom mogla nič več sama. Še živeti ne.

Torej, absoluten “za” za evtanazijo. Seveda, v še prisebnem stanju.

Da!

S papirjem, ki ga pri polni zavesti napiše tisti, ki želit bit evtanaziran. Ne da nu svinčnik v rokah tišijo drugi, pa pomagajo krivulje črk delat….
Tako, kota da imaš kartico, da si darovalec organov, bi moral imet kartico, da si za (lastno) evtanazijo, ko je to upravičeno ( e.g. vegetiranje ala fikus sindrom).


Varianto nečesa si lahko pripraviš, če le imaš malo pojma o botaniki! (Droga papežev) Ampak kdo hudiča mi garantira, da bom sposoben skuhati čaj??
Še tretji namig: upam, da vam bom kravžljal živce še veliko let!☺☺☺
Vprašanje je bilo dialektično!

Da pri polni zavesti.


O tem jaz!
Nikakor ne bi želel, da si nekoč nekdo očita, da bi morda lahko……………………………………..


Varianto nečesa si lahko pripraviš, če le imaš malo pojma o botaniki! (Droga papežev) Ampak kdo hudiča mi garantira, da bom sposoben skuhati čaj??
Še tretji namig: upam, da vam bom kravžljal živce še veliko let!☺☺☺
Vprašanje je bilo dialektično!
[/quote]
Variant je toliko, kot imaš domišljije.
Odgovor tudi.


O tem jaz!
Nikakor ne bi želel, da si nekoč nekdo očita, da bi morda lahko……………………………………..
[/quote]

Jaz pa zase tudi kar po presoji drugih. Ko si na tem, da to potrebujes si redko pri polni zavesti. Al se pa zavedaš, pa želje nisi nujno sposoben fizično izraziti. Mi pridejo na misel tiste boge tetke in strici iz domov za ostarele, ki tam negibno ležijo, se trudijo nekaj povedat, pa iz ust prihajajo samo nerazločni zvoki in tečejo sam sline, ki jih zaradi nedelovanja mišic niso več sposobni požirat… da o ostalih podrobnostih ne pišem… Pišem o videnoh primerih. In eni tako tudi leta ali celo desetletje.


Variant je toliko, kot imaš domišljije.
Odgovor tudi.
[/quote]
Napaka, kolikor jaz vem (morda ne vem dosti), je le en čaj, ki ga popiješ in se “zbudiš” mrtev, brez bruhanja, krčev in možnosti, da te rešijo! Menda imajo tudi forenziki, celo štalo, da dokažejo.


Napaka, kolikor jaz vem (morda ne vem dosti), je le en čaj, ki ga popiješ in se “zbudiš” mrtev, brez bruhanja, krčev in možnosti, da te rešijo! Menda imajo tudi forenziki, celo štalo, da dokažejo.
[/quote]
Dokler bo argon pri bajti, ni panike. Za forenzike mi dol maha. Pa še pucat ni treba.

Da.

Uf, če si kdo to v polni zavesti res želi, sm za. Pr seb pa ne vem kaj bi. Ne bi se rada mučla, če vem da mi ni več pomoči, tako da bi bila za. Pi drug stran me je pa full strah smrti. Si ne smem niti zamislt da me 1x ne bo več. Mogoče ok, da mi dajo to čist nenapovedan 1x ponoč ko bi spala. Sam kaj ko si potem tud zaspat ne bi upala, bi sam na to misla. Zase res ne vem, in ja in ne 😉

Uf, če si kdo to v polni zavesti res želi, sm za. Pr seb pa ne vem kaj bi. Ne bi se rada mučla, če vem da mi ni več pomoči, tako da bi bila za. Pi drug stran me je pa full strah smrti. Si ne smem niti zamislt da me 1x ne bo več. Mogoče ok, da mi dajo to čist nenapovedan 1x ponoč ko bi spala. Sam kaj ko si potem tud zaspat ne bi upala, bi sam na to misla. Zase res ne vem, in ja in ne 😉
[/quote]
Ti imaš čas! Najprej se nauči slovenščine. Fužinščina na SLO forumih ni zaželena!


Dokler bo argon pri bajti, ni panike. Za forenzike mi dol maha. Pa še pucat ni treba.
[/quote]
Tud ni slaba ideja, ampak jaz sem za klasiko, če se da!

Absolutno ne! To je isto kot samomor in umor z vidika tistega ki bi to izvedel.


Vedno sem bil za pravico samoodločitve!
Namig: Kako lahko kaznuješ samomorilca?? Morilca moraš ujeti in mu dokazati!
Evtanazija je le možnost odločanja o sebi! Torej višek demokracije!


Ti imaš čas! Najprej se nauči slovenščine. Fužinščina na SLO forumih ni zaželena!
[/quote]
Uf, sorry, se opravičujm, spregledala kdo je objavil temo. Zdej vidla ko sm te hotla napizdit kaj mi spet sikaš 😉
A pa je zaželena namerno al tud teb ne gre glih dobr slovenščina?
Ah, določene skoz neki mot. Me pa zanima če gledaš pravilno slovenščino pri vsakmu ki te kdaj citira?


Ti imaš čas! Najprej se nauči slovenščine. Fužinščina na SLO forumih ni zaželena!
[/quote]

in žalitev?

Ojoj tebi pa je moderen new age razmisljanje pozrl ta zadnjo mozgansko celico (in moralo in duha in….). Skoda casa da karkoli odgovarjam na tvoj nivo se pa ne bom spuscala. Papa

in žalitev?
[/quote]
Žalitev? Priseganje na srbstvo in hrvaštvo (glej njene objave) ???????????

Sem ZA evtanazijo!


Tud ni slaba ideja, ampak jaz sem za klasiko, če se da!
[/quote]
Vsak po svoje. S tem vragom potuhnjenim imam že eno izkušnjo. Sam “luštn” rata. Sicer pa, kot rečeno, upam da bom šel med spanjem, ali pa na hitr, doma, na varnem. Nekoč.
Itak vsi delamo na tem, da bomo večno. Zaenkrat… gre.

New Report

Close