Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Test ima črtice, noseča sem s poročenim!

Približno pol leta traja moja veza s poročenim moškim. Nihče ne ve, razen naju dveh, srečujeva se izključno v mojem stanovanju in nikogar ni, ki bi lahko vsaj posumil, da imam kakršno koli vezo z njim.
Zaljubila sem se. Enkrat tedensko, ko sva se dobila je bilo izključno vse podrejeno njemu in meni je bilo noro lepo. Spet sem se počutila živo.
V ponedeljek pa se le odločim (priznam da nisem celo bolj za šalo kot zares, oz. bolj, da izključim možnost nosečnosti) grem in kupim test. Moja mi zamuja in bila sem prepričana, da je spet ena od mojih težav prišla na dan in bo spet potrebno pomagati s tabletami.
Torej, ko se že zmenim z gineko, da pridem na pregled in po zdravila, mi on reče, a noseča niste?Neeee! No, in ta ne mi je odzvanjal in res grem po test.
Sem! Zdaj me pa čaka križev pot. Ne vem kako naprej. Nikakor partnerju še nisem povedala, niti ne vem kako naj to izpeljem. Bojim se te reakcije, bojim se, da bom s tem uničila vezo, bojim se, da bo samo šel… Da bova iz lepe veze, strastne, postala dva sovražnika.
Kako ste vi povedale? Če se je kateri kaj takega zgodilo? Kako začeti… Ne morem kar dati test na mizo in reči – fotr boš. Tako ja ne gre… Če bom začela po ovinkih pa se bom zlomila in jokala, potem pa sploh ne bo nič od pogovora.
Hvala za vsak nasvet, ki je dobronameren. Obtoževanja vajene dekline pa prosim, da spregledajo to temo, ker je ne boste razumele.

Z ginekologom se namesto za tablete zmeni za splav.

Kje je problem?

Z ginekologom se namesto za tablete zmeni za splav.

Kje je problem?
[/quote]
Točno tako. In bo “lepa, strastna veza” trajala še naprej. Ker očitno te to skrbi.
Če imaš pa morda idejo otroka obdržat, se pa najprej pomeni sama s sabo, da si to želiš ti ne glede na to, kaj bo rekel tvoj ljubimec (ki vsekakor (še) ni tvoj partner). Če boš pa štartala s tem, da hočeš, da ostane s tabo zaradi otroka, se pa zna zgodit, da bo samo šel.
Jokat pa vsekakor ni treba v nobenem primeru.

nova
Uredništvo priporoča

Sem mnenja, da morata dve osebi že v začetku razjasniti določene stvari, tako v resni zvezi, še bolj pa če gre za avanturo. Pa saj ste odrasli, kajne? Določi se pravila, kje, kdaj, kdo lahko ve (če sploh kdo), bo samo seks, ali tudi prijateljevanje, druženje na kavah, kaj storiti, če kdo začne gojiti čustva in kaj storiti v primeru, da pride do nosečnosti. Ker če seksaš, lahko zanosiš. Če dva odrasla človeka nista sposobna takega dogovora, potem je bolje, da ne začenjata nič.

Kaj naj ti rečem, zvezo sta seveda uničila. Nikoli več ne bo isto. Razen če mu zamolčiš in greš delat splav, ampak potem seks kakšen teden odpade. Tako da boš morala en dober izgovor naštudirat.

Sosedje vedno vse vedo, čeprav ti misliš, da ne 🙂

Koliko si pa stara mimogrede – si še deklica pod 20 ali deklina okoli in nad 30? Ali si mislila, da se vama pa ne more prijet, ali kako? Metoda varnega umika ni zanesljiva, ne znajo je vsi moški pravočasno speljat . Tvoja naivnost kaže na precejnjo nezrelost – glede na to,da nisi bila zaščitena ne ti, ne on…..

SI ti otroka želiš in si pripravljena ( zrela) ga vzgajat sama? Ker ločil se na vrat na nos ne bo, ti si pač ljubica in to premalo časa 🙂

Se zavedaš, da če mu daš test pred nos, mu vsiliš odgovornost za “nesrečo”; kriva sta pa oba, ker sta bila nezaščitena?Uničila boš eno družino, pa še svoje življenje. Torej je ređitev kaj v takem primeru?

Ne. Nikoli se nisva tega pogovarjala, ker se verjetno tega ne pogovarjajo tudi ostali pari oz. ljubice. Zakaj bi se? Imela sva se lepo in seks je bil najin in da ga uničujeva s pogovorom – ej pojdiva zdaj seksat ampak najprej se zmeniva kako bo če bomo zanosili??? Nehaj no. Tega se pa res nisva šla.
Splav ne pride v poštev.

Ja, se, samo ne šele po 6ih mesecih, kjer je tema pogovara samo strast in seks 😛

Tisti, ki prešuštvujejo pa že po par let, se pa še marsikaj drugega pogovarjajo, ja.

Zakaj skrivati? Povej mu da si noseča. Kaj pa je to kaj takega v teh časih? Maš veliko opcij za naprej kakorkoli se odločiš glede otroka.

Le kaj bo pa zena rekla? Mogoče je pa to celo moj mož. Zelo je ploden. Koliko je pa star?

Le kaj bo pa zena rekla? Mogoče je pa to celo moj mož. Zelo je ploden. Koliko je pa star?

Zakaj bi se pogovarjala? Zato, da bi vedela, kako reagirati v taki situaciji, ne pa da jokcaš potem na forumu in sprašuješ neznance, kaj narediti. Če splav ne pride v poštev, se po vsej verjetnosti lahko posloviš od njega.

Sosedje vedno vse vedo, čeprav ti misliš, da ne 🙂

Koliko si pa stara mimogrede – si še deklica pod 20 ali deklina okoli in nad 30? Ali si mislila, da se vama pa ne more prijet, ali kako? Metoda varnega umika ni zanesljiva, ne znajo je vsi moški pravočasno speljat . Tvoja naivnost kaže na precejnjo nezrelost – glede na to,da nisi bila zaščitena ne ti, ne on…..

SI ti otroka želiš in si pripravljena ( zrela) ga vzgajat sama? Ker ločil se na vrat na nos ne bo, ti si pač ljubica in to premalo časa 🙂

Se zavedaš, da če mu daš test pred nos, mu vsiliš odgovornost za “nesrečo”; kriva sta pa oba, ker sta bila nezaščitena?Uničila boš eno družino, pa še svoje življenje. Torej je ređitev kaj v takem primeru?
[/quote]

Moja dvajseta so že davno mimo in o nezrelosti, o kateri pišeš… Ne bom izgubljala besed. Ja zapletla sva se, zaljubila sva se in ne, sosedje ne vedo nič, ker me niti poznajo ne.
Kar se tiče, da bom jaz uničila družino??? Zakaj? Jaz sem samo zanosila z mojim partnerjem in to, da ima on družino nima nič z menoj. Nobene veze.
Gre samo zato, da sprašujem kako so se vaši moški odzvali na to, ko so izvedeli, da bodo čez nekaj mesecev postali starši in to ne v svoji zakonski zvezi.
Težko razumeti? Če je, potem opusti komentiranje, ker nima nobene teže.

Aja. No, na bolha.com imas veliko stvari za novorojencke.

Ne bojte se! Od nobene, ki je tukaj gor, to ni njen mož. Brez skrbi!

Lej, deklina, postavi se v vlogo prevarane žene:

Ženska fura z njim življenje že recimo 10 , 15 let, imata skupne otroke – se tip zmodelira v fejst desca, uglajenega, uejenega fejst za pogledat, ga ženska tudi pere, rihta, OK, njemu zadiši ena sveža, ker ima žena naprimer nekaj časa ginekološke težave, pa ne more tip doma seksat ( jih žena ureja tudi s tabletami, tako kot ti , samo seksat ne sme, ker je imela poseg).
In ti misliš, da ga boš po pol leta s tako malo truda vloženega, samo s širjenjem nog , z enim testom pred nos dobila, vsega zmodeliranega in žiljensko izkušenega na svojo stran? Pa tip je norec, če to naredi 🙂

Pa nisem nobena prevaranka, niti varalica da ne bo pomote – sem poročena 20 let srečno in seksam z možem večkrat tedensko, strastno še bolj kot na začetku.

Sočustvujem pa z znankami in prijateljicami., sovrstnicami, ki mi povedo, da se jim je zgodilo točno kaj takega, kot ti opisuješ. Da je tipu nastavila ena mlado češpljo, hitro zanosila, potem pa računala na skupno bivanje z njim in otrokom, kot one happy family – ne, ne gre to tako,., žal. ZModeliraj si svojega od začetka, pa z njim imej pošteno otroka – ne pa takole.

Aja. No, na bolha.com imas veliko stvari za novorojencke.
[/quote]

Bolha? Zakaj bi iskala za novorojenčke na Bolha? Kaj sploh je to? Portal za podarjanje???

Beri najprej tole: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11151214

Eni res nikoli ne odrastejo.
Ja, problem je povedat za nosečnost, če med dvema vlada samo strast, ne pa tudi iskrena in pristna vez.
Jaz sem produkt take veze. Pankrt.
Ob mamini nosečnosti je njuna strastvena vez izpuhtela v nič.
Nikoli nisem občutila, kako je imeti očeta, moško figuro ob sebi.
Vse kar sem imela je bila nevrotična mati, ki mi že vse življenje očita, kako se je žrtvovala zame in koliko je bila zaradi mene prikrajšana.
O ocetu ne vem nič. Ne kakšne dedne bolezni so v družini ali kaj podobnega.
Nič ne vem o njegovi veji družine.
Vem samo to, kako mu je ime.
Žalostno!

Imas prav.
Lobotomija bo boljsa ideja.
[/quote]
Ali pa, če je samo provokacija 🙂

Moja dvajseta so že davno mimo in o nezrelosti, o kateri pišeš… Ne bom izgubljala besed. Ja zapletla sva se, zaljubila sva se in ne, sosedje ne vedo nič, ker me niti poznajo ne.
Kar se tiče, da bom jaz uničila družino??? Zakaj? Jaz sem samo zanosila z mojim partnerjem in to, da ima on družino nima nič z menoj. Nobene veze.
Gre samo zato, da sprašujem kako so se vaši moški odzvali na to, ko so izvedeli, da bodo čez nekaj mesecev postali starši in to ne v svoji zakonski zvezi.
Težko razumeti? Če je, potem opusti komentiranje, ker nima nobene teže.
[/quote]

Seveda ima s teboj zvezo, pa še kako -ti si zavestno šla noge širit poročenemu – te to rajca 😛 ? Vejrento ti ni šele sadj po pol leta povedal, da je zarinškan z drugo :P?

Veš, sem imela eno prijateljico ki ji je tudi biološka tiktakala okoli 30ih, pa nobeden ni bil v Sloveniji dober za oplojevanje – se je šla oplodit z enim španskim poročenim zdravnikom, tujcem ja – torej nobeni slovenki ni speljala nobenega moža, ga je pa eni Španki – no big differnce, a ne 😛 ? Sta se dobivala cca 8 mesecev po letaliških hotelih.

Jasno, da ni več moja prijateljica.
Se mi je zagabilo.

Dajte no, od kje vam toliko svetniškega sija? In da naj se jaz postavljam v kožo njegove soproge? Lepo vas prosim! Zakaj?
Rekla, sem da mene ta del ne zanima in z njegovo zakonito ženo nimam nič. S tem se bo ukvarjal moj partner in ne jaz!
In da naj si pošteno naredim otroka? Kako sem ga pa zdaj? S prevaro? Dajte no!
Zgodilo se je, pač v enem od nezaščitenih. Saj verjetno to ni greh, ali?
In da ga lovim na ta način??? Prosim vas. Normalno, da če bo imel otroka, bo pač njegov oče. Odvisno samo, če bova midva ostala skupaj, sicer bo pa otrok z vsemi pravicami, kot zakonski otroci. Ne bo nobenih razlik in tudi vztrajanje pri stikih bo. Normalno. Kaj pa mislite???

Povej mu, mislim da bo ful vesel.

enostaven postopek: začneš z ginekom, nadaljuješ s splavom, nato pa z malo pameti oz. kontracepcijo


Ali pa, če je samo provokacija 🙂
[/quote]

Seveda, da je – samo se lahko tudi mi malo zabavamo, če se že avtorica.

Se bo iz tega kakšna, ki to prakticira v reali ( tega pa ni malo pri nas ), kaj novega naučila.

ti pravijo sosedje, ki “ne vejo, ” hahaha

New Report

Close