Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako boste preživeli že zadnji dve leti vaših življenj?

Kako boste preživeli že zadnji dve leti vaših življenj?

V reviji monitor pravijo, da 5G ne bo tu še pred 2020. Vaš link Se pravi imamo še dve leti življenja kar je lepo po svoje, ker vemo kdaj bo prišel konec, saj nam bo 5G skuhal možgane:
Vaš link

Se pravi moje vprašanje se glasi, kako boste preživeli še ti dve leti? Lahko vzamemo vsi kredite in gremo na Sejšele! Se dobimo tam?!

Glede na to, da jih je tebi nekaj ne samo skuhalo, ampak tudi odstranilo in zblendalo v smoothie je zate to vprasanje popolnoma nepotrebno.

Glede na to, da jih je tebi nekaj ne samo skuhalo, ampak tudi odstranilo in zblendalo v smoothie je zate to vprasanje popolnoma nepotrebno.
[/quote]

Itak, tvoja inteligenca je sploh na nivoju, ki ga jaz ne morem si niti zamislit kaj šele doseči. Zato te prijazno prosim, da ti formuliraš pravo vprašanje zame. Torej kako bi se moralo moje vprašanje glasiti?

Sem bila na Sejselih pa ne vem tocno kaj bi tam pocel? Pozabi na lezanje na mivki: sand fly, kopanje na lastno odgovornost: sharks..pa tko. Leni vsi. Stacune prakticno nobene. Mogoce bi pa zacel s trgovinskim delom? Sam za to manjkajo suzenjski belci,ki so zavezani delu :))).

Itak, tvoja inteligenca je sploh na nivoju, ki ga jaz ne morem si niti zamislit kaj šele doseči. Zato te prijazno prosim, da ti formuliraš pravo vprašanje zame. Torej kako bi se moralo moje vprašanje glasiti?
[/quote]

“Kako neham verjeti vse neumnosti, ki jih preberem na internetu ali vidim na Russia Today?” bi bil dober zacetek.

kolegu se bom pridružil
Na pogrebih spušča golobe. Zgleda, da se bo posel močno razmahnil ☺

Ne verjamem v teorije zarot. za 5G baznimi postajami naj bi bila svetovna bančna elita, katerim je cilj zmanjšanje svetovne populacije?
Če bi bilo to res, potem se te bazne postaje za 5G ne bi postavljane v Evropi, ZDA oz. v razvitem svetu, ampak izključno in samo kje drugje (Afrika, Azija…).

Bančna elita nima nič proti majhnemu odstotku RAZVITEGA prebivalstva, saj je to vendar prebivalstvo, ki poganja njih, torej bančni sektor, gospodarstvo… po drugi strani pa eni reveži tam nekje… saj veste….

spet blodiš 🙂 a drugega linka, ki si ga prilimal, nisi ne odprl, ne prebral? kar daj, te bo pomiril 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

V slavju s šampanjcem, ker se boste paranoiki končno pobrali v spodnjo Ugando in prenehali zavirati razvoj.

madoniš… a če boš čez dve leti še migalo in brcalo, častiš rundo žlahtnega celem svetu? držimzabesedohvala.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Meni se zdi zanimiv, ker je toliko nakladanja, da bi mogel vsak človek dojeti, da nekaj hudo smrdi. A tebe je pa pomiril? Če temu nakladanju resno verjameš potem je to res kriza zate!

HAARP, chemtrails, GSO, nanotehnologija, 5G … Kar naprej se neka nova orožja za množično uničevanje zmišljujejo, pa še kar ne začnejo s čistko. Kdaj nas bodo začeli redčit?

Ja, vsi spokajte hahahahaha. Kakšen konec sveta, ne ga biksat.

Prihod omrežja 5G: Slovence strašijo, da jim bo skuhalo možgane😅 Večini nima več kaj skuhat, je že davno vse scvrlo, kot ceneno kitajsko elektroniko.😅

Kaj je to 5G?

Meni se zdi zanimiv, ker je toliko nakladanja, da bi mogel vsak človek dojeti, da nekaj hudo smrdi. A tebe je pa pomiril? Če temu nakladanju resno verjameš potem je to res kriza zate!
[/quote]

me nima kaj pomirit … za razliko od tebe, vem za kaj gre 🙂 ni mi pa najbolj jasno zakaj zganjate paniko … vsa mobilna telefonija dela na enakih frekvencah, tudi 5g ..

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

To je številka moških gat. 1G za ozkobočne mladince, 5G za stare ate, ki so se že malo preveč zasedeli…

me nima kaj pomirit … za razliko od tebe, vem za kaj gre 🙂 ni mi pa najbolj jasno zakaj zganjate paniko … vsa mobilna telefonija dela na enakih frekvencah, tudi 5g ..
[/quote]

O.K. veš za kaj gre in praviš, da dela 5G na enakih frekvencah kot 4G. Sedaj sebe postaviš na laž, ker to ni res. Ne veš za kaj gre!

4G networks use frequencies below 6 GHz, but 5G uses extremely high frequencies in the 30 GHz to 300 GHz range.

Se pravi 300GHz je 50X več kot ga 4G proizvaja. Se pravi 50X več energije bo sproščeno in pol leta bo trajalo, da bomo začeli skupa padat. Ptiči pač malo prej:

Vaš link

O.K. veš za kaj gre in praviš, da dela 5G na enakih frekvencah kot 4G. Sedaj sebe postaviš na laž, ker to ni res. Ne veš za kaj gre!

4G networks use frequencies below 6 GHz, but 5G uses extremely high frequencies in the 30 GHz to 300 GHz range.

Se pravi 300GHz je 50X več kot ga 4G proizvaja. Se pravi 50X več energije bo sproščeno in pol leta bo trajalo, da bomo začeli skupa padat. Ptiči pač malo prej:

Vaš link
[/quote]

Ja itak.

Lej, tri kamene strele, en ametist pa dva tanzanita na tesce, pa na informirano vodo ne pozabi.

Vaš link

O.K. veš za kaj gre in praviš, da dela 5G na enakih frekvencah kot 4G. Sedaj sebe postaviš na laž, ker to ni res. Ne veš za kaj gre!

4G networks use frequencies below 6 GHz, but 5G uses extremely high frequencies in the 30 GHz to 300 GHz range.

Se pravi 300GHz je 50X več kot ga 4G proizvaja. Se pravi 50X več energije bo sproščeno in pol leta bo trajalo, da bomo začeli skupa padat. Ptiči pač malo prej:

Vaš link
[/quote]

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Tudi če vam je vse eno za vaše zdravje in prihodnost našega naroda mam še en argument proti 5G-ju in sicer ta, kjer vas bo po žepu udarilo. Žal je tako, da samo taki argumenti zaležejo.

5G telefoni bodo 200-300 evrov dražji. Poleg tega bodo imeli 4 5G antene, ki bodo orenk žrle baterijo. Se pravi spet bomo tam, ko bo treba telefon dvakrat na dan filat in spet bodo blazno dragi. Se pravi za končnega uporabnika 5G ne bo prinesel nič dobrega. To bo samo voda na mlin velikim korporacijam, ki zadnjo leto vidijo upad prodaje pametnih telefonov.


Ti ni treba vsega sranja kupit, ki ga prodajajo.


5g ni namenjen tistemu telefonu, ki ga ti nosiš v žepu … lahko sicer tudi, ampak prosim povej, zakaj bi to potreboval?
namen 5g ..[img]https://www.akos-rs.si/images/slika-5G1.png[/img]

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

A imajo,telefoni zdaj 3G antene?
Sem pa tudi jaz brala o tej 5 G tehnologiji, pa baje bodo bazne postaje vsakih par metrov postavljenje. Na vodi čutim, da nas ne čaka nič dobrega!
Vsako leto je slabše. Vse bolj v ospredje prihaja virtuala,, brezstična uporaba (kartic) in obilo sevanja …

A imajo,telefoni zdaj 3G antene?
Sem pa tudi jaz brala o tej 5 G tehnologiji, pa baje bodo bazne postaje vsakih par metrov postavljenje. Na vodi čutim, da nas ne čaka nič dobrega!
Vsako leto je slabše. Vse bolj v ospredje prihaja virtuala,, brezstična uporaba (kartic) in obilo sevanja …
[/quote]

Ja, zaradi frekvence, ki ne prodira dobro morajo to postavit na vsako križišče, igiršče,…skratka na vsakih par metrov, da bo to sploh delovalo. Cena tega bo astronomna. Astronomna pa bo tudi cena na naše zdravje. Bazne postaje bodo sedaj še bližje nam in hkrati še 50X močnejše. Bog na pomagaj!!!

New Report

Close