Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Avstriji služim brutalno

V Avstriji služim brutalno

Od nekdaj me fascinira računalništvo, tako sem doštudiral v tem fosho. Zaradi bližine Avstrije govorim tekoče nemško in to je bila tudi moja prednost pri iskanju zaposlitve v Avstriji. Sedaj delam v okoli Gradca. Vozim se 2 na teden gor, drugače delam od doma. Rojen sem bil iz vukojebin blizu Šentilja. Plača? 6400 € neto + vsako leto napredujem.

Slovenija hvala, delam v tujini.

če bi toliko res zaslužil, bi se tudi odselil gor, ne pa da tu davek dodatno plačuješ….

mokre sanje, ja…

V okolici Gradca mogoče? Iz vukojebin? Ali mogoče v vukojebini?

nova
Uredništvo priporoča

V okolici Gradca mogoče? Iz vukojebin? Ali mogoče v vukojebini?
[/quote]
Zna nemščino. 😅

Ti še slovensko ne znaš, kaj šele kak tuj jezik.

Dej ne seri.

Dajmo hitro čim več napak poiskat pri nekomu, ki nam vzbuja zavist. Kdo jih najde največ, ne dobi nič. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kje spis, da te ne ukradejo?

Racunalnicarji imajo gor nekje od 4-6k bruto, ne pa neto.

Vse kar imamo tle, je tam cirka x2. Ni treba dost razmisljat.

Delam v AT za nižjo plačo pa se mi zaradi dvojnega davka niti slučajno ne splača živet v SLO.
Že zdavnaj smo spakirali v AT.
Koliko ti ostane, ko odvedeš davke?

na letni ravni to niti minimalec v SLO ni ☺

Mokre sanje nekoga, ja. Računalničar ne bi pisal o sebi, kot da na tržnici prodaja, ampak bi napisal, kaj in kje dela za tak denar, pa na kakšne položaju. Tudi jaz poznam nekoga, ki v Avstriji bogovsko zasluži, ampak ko govori o tem, zmeraj najprej pove, v kateri firmi. In potem je tudi visoka plača razumljiva.


lol
če ti govoriš tekoče nemško zaradi bližine avstrije, me skrbi za avstrijce. tista nemščina tam na drugi strani meje je tako grozna, da morajo po nemških televizijah podnapise dajat, če koga intervjujajo

vprašanje v vprašanju….
ker si tako brutalen

A zdaj nisi več medicinec? Si že računalnikar?

New Report

Close