Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam v Sloveniji bi se preselili, če bi se nujno morali in bi lahko sami izbrali?

Kam v Sloveniji bi se preselili, če bi se nujno morali in bi lahko sami izbrali?

Bi rajši živeli nekje ob slovenski obali-morju ali Prekmurju, če bi imeli na izbiro samo ti dve možnosti?
Kaj pa, če bi imeli možnost zaživeti kjer koli v Sloveniji, oziroma bi se morali nujno preseliti od tam kjer ste zdaj in bi se lahko preselili kamor koli? Kam bi vas najraje zaneslo?

V tujino!!! Kjer sem.

Na obalo.

nova
Uredništvo priporoča

1. Ne vem – ker Prekmurja ne poznam.
2. Gorenjska, Posočje, kje ob Karavankah,… Pogoj dobra infrastruktura, zaželjeno pa blizu hribov (po možnosti tudi večjega smučišča) in hitre, čiste tekoče vode.

V Prekmurju. Kraj naredijo ljudje in tam so za moj okus preprostejši in nič vzvišeni.

Če pa lahko izbiram, potem pa nekam na vrh enega hribčka, obdanega z gozdom. Regija ni toliko pomembna.

Ce bi se preselila, bi se v Izolo.
Ce bi kupovala vikend, bi ga v Prekmurju.

Smo se preselili točno tja, kamor smo hoteli :))

1. Morje.
2. Načeloma sicer morje, a ker je to finančno malo prehudo, Bela krajina.

Morje, čim bližje obali.

Izhajam iz hribov, sedaj v mestu, zato bi se vrnila nazaj med hribe. Poleti mi je najbolj všeč Kranjska Gora, pozimi bi pa rajši Posočje, od koder sem.

Novo mesto ali okolica.
Všeč mi je razgibana pokrajina, v vsakem letnem času je prelepa.

vsak dan k drugi sosedi med bedrca ☺♥

Če rabiš bedrca, pejt k mesarju….imajo vsak dan sveža…

Na Kras, v eno majhno vas.

Na najbolj zakoten del slovenije, kjer me ne bi moglo sevanje od 5G-ja uničevat. Živel bi kot kak Bedanc.

New Report

Close