Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kam v Sloveniji bi se preselili, če bi se nujno morali in bi lahko sami izbrali?

Default avatar

Prekmurje ali obala

Bi rajši živeli nekje ob slovenski obali-morju ali Prekmurju, če bi imeli na izbiro samo ti dve možnosti?
Kaj pa, če bi imeli možnost zaživeti kjer koli v Sloveniji, oziroma bi se morali nujno preseliti od tam kjer ste zdaj in bi se lahko preselili kamor koli? Kam bi vas najraje zaneslo?
Default avatar

Kak nekam

V tujino!!! Kjer sem.
Default avatar

Čofa čofa

Na obalo.
Default avatar

Rok-1

Prekmurje ali obala je napisal/a:
Bi rajši živeli nekje ob slovenski obali-morju ali Prekmurju, če bi imeli na izbiro samo ti dve možnosti?
Kaj pa, če bi imeli možnost zaživeti kjer koli v Sloveniji, oziroma bi se morali nujno preseliti od tam kjer ste zdaj in bi se lahko preselili kamor koli? Kam bi vas najraje zaneslo?
1. Ne vem - ker Prekmurja ne poznam.
2. Gorenjska, Posočje, kje ob Karavankah,... Pogoj dobra infrastruktura, zaželjeno pa blizu hribov (po možnosti tudi večjega smučišča) in hitre, čiste tekoče vode.
Default avatar

zanzibarsoncezahaja

V Prekmurju. Kraj naredijo ljudje in tam so za moj okus preprostejši in nič vzvišeni.

Če pa lahko izbiram, potem pa nekam na vrh enega hribčka, obdanega z gozdom. Regija ni toliko pomembna.
Default avatar

v Izolo

Prekmurje ali obala je napisal/a:
Ce bi se preselila, bi se v Izolo.
Ce bi kupovala vikend, bi ga v Prekmurju.
Default avatar

Replika

Smo se preselili točno tja, kamor smo hoteli :))
Default avatar

zaprašenost

1. Morje.
2. Načeloma sicer morje, a ker je to finančno malo prehudo, Bela krajina.
Default avatar

Morska deklica iz morja

Morje, čim bližje obali.
Default avatar

hribovka15

Izhajam iz hribov, sedaj v mestu, zato bi se vrnila nazaj med hribe. Poleti mi je najbolj všeč Kranjska Gora, pozimi bi pa rajši Posočje, od koder sem.
Default avatar

uuuz

Novo mesto ali okolica.
Všeč mi je razgibana pokrajina, v vsakem letnem času je prelepa.
Default avatar

Kr En TM

vsak dan k drugi sosedi med bedrca ☺♥
Default avatar

Nina 1998

Kr En TM je napisal/a:
vsak dan k drugi sosedi med bedrca ☺♥
Če rabiš bedrca, pejt k mesarju....imajo vsak dan sveža...
Default avatar

Jazpa

Na Kras, v eno majhno vas.
Default avatar

biseksualec

Na najbolj zakoten del slovenije, kjer me ne bi moglo sevanje od 5G-ja uničevat. Živel bi kot kak Bedanc.