Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Levi komedijant Kobal plagiator?

Default avatar

to je prevod

To je prevod italijanske komedije, Kobal jo je poslal na natečaj kot svojo. Prevedel jo je verjetno sam?
Default avatar

viharni jezdec

Pičkulet, udbovski posli so to, sam komunizem kamorkoli pogledaš, ne moreš več koraka svobodno naredit.😅 Pa ni edini, imaš Zvezdano, pa Tomičevo, pa Tofa, Makarevičevo, .......
Default avatar

Živc na kubik

viharni jezdec je napisal/a:
Pičkulet, udbovski posli so to, sam komunizem kamorkoli pogledaš, ne moreš več koraka svobodno naredit.😅 Pa ni edini, imaš Zvezdano, pa Tomičevo, pa Tofa, Makarevičevo, .......
Mi general, Augusto ... KHM !

Boljš, da se v Čile preselim.
Default avatar

ogledalo rdeče generacije

Plagiiranje je ogledalo te rdeče generacije in tistega sistema v katerem so zrasli gor....

Njim ni sveto nič. Pejte danes gledat na Slo. fakse. Če kopiraš en stavek že pri seminarski te že vržejo. Bi rekel da pred cca. 15 leti, ko še diplom niso dajali na net, da je tisto prav vse do amena splagiirano. Če pa splagiiraš končni izdelek, ki ti prinese izobrazbo, potem za takega človeka veš da mu ni sveto ničesar in mu je kraja in laganje nekaj najbolj vsakdanjega. Zato pa je tako kot je v naši državi. A gre na bolje.... Iz preprostega razloga, rdeče generacije se umikajo v penzije. Iz penzij pa na britofe.
Default avatar

odvraten tip

Kobal mi je že od nekdaj odvraten, a nikoli si ne bi mislila, da se bo spustil tako nizko. Vsekakor je tip prepričan, da si lahko dovoli čisto vse - nekako tako kot komunajzerji v prejšnjem režimu.
Default avatar

Karfiola

Tale plagijat je navadna kraja in da se je dec spustil tako nizko... poden res.

En zgoraj sicer piše da je plagiatorstvo stvar komunistov.

Moram rečt da se absolutno strinjam. Janša je tudi samo prevedel Blairov govor in ga serviral kot svojega. Prefarban komunist.
Default avatar

Mi ni všeč

Meni Kobal ni bil nikoli všeč, njegov humor niti.
Default avatar

ne uničit človeka

Lepo vas prosim, gobcate tukaj in nimate pojma.
Ne uničit človeka!
Default avatar

odvraten tip

ne uničit človeka je napisal/a:
Lepo vas prosim, gobcate tukaj in nimate pojma.
Ne uničit človeka!
S svojimi dejanji se bo uničil sam. Mi s tem nimamo nič.
Default avatar

Pikulet

Živc na kubik je napisal/a:
Pikulet je napisal/a:
Naj bi plagiiral neko italijansko komedijo. Kdo bo plačal škodo?https://www.24ur.com/popin/domaca-scena ... agiat.html
Tvoj nick se rima na "Pinochet"

Naključje?
Ja, čisto naključje, osnova nicka je ime prehranskega dodatka. Špansko ne znam kaj dosti, tako da ti glede rime pač moram verjeti, sem pa do sedaj mislil, da se izgovori 'pinoče', ampak ok. Pikulet se sicer izgovori po načelu 'piši kao što govoriš, čitaj kako je napisano'.
Default avatar

Pikulet

Najbolj razvita J ameriška država, bojda ravno zaradi 'communist haterja' đenerala. Meni osebno je sicer, vsaj 'na papirju', bolj všeč Urugvaj.

Imaš izpit za pilota...? :P
Default avatar

Živc na kubik

Pikulet je napisal/a:

Najbolj razvita J ameriška država, bojda ravno zaradi 'communist haterja' đenerala. Meni osebno je sicer, vsaj 'na papirju', bolj všeč Urugvaj.

Ne, mam pa za barko, avto in motor :)

Od aviacije samo RC :))
Pravega helikopterja še nisem vozil, bi ga pa rad.
Default avatar

Pikulet

Pikulet je napisal/a:

:)))))))))))))))))))
Default avatar

viharni jezdec

Pikulet je napisal/a:

Ja, saj, bolje da ne, običajno so helikopterji za letet, bog ve kam in kako bi ga ti vozilo.😁
Default avatar

Živc na kubik

Ja, saj, bolje da ne, običajno so helikopterji za letet, bog ve kam in kako bi ga ti vozilo.😁

Posebej zate bi se ga potrudil pilotirati.
Default avatar

Pikulet

Žlehtnoba :P
Default avatar

viharni jezdec

Produkt truda brez pameti lahko vidiš pri primatih, glede tehničnih zadev. 😅