Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Levi komedijant Kobal plagiator?

Levi komedijant Kobal plagiator?

Naj bi plagiiral neko italijansko komedijo. Kdo bo plačal škodo?https://www.24ur.com/popin/domaca-scena/komedija-borisa-kobala-je-plagiat.html

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

To je prevod italijanske komedije, Kobal jo je poslal na natečaj kot svojo. Prevedel jo je verjetno sam?

Pičkulet, udbovski posli so to, sam komunizem kamorkoli pogledaš, ne moreš več koraka svobodno naredit.😅 Pa ni edini, imaš Zvezdano, pa Tomičevo, pa Tofa, Makarevičevo, …….

Tvoj nick se rima na “Pinochet”

Naključje?

Mi general, Augusto … KHM !

Boljš, da se v Čile preselim.


Dobro obveščeni pravijo, da bosta Boris in Mojca skupaj vodila novo oddajo Čez planke limited edition!

Plagiiranje je ogledalo te rdeče generacije in tistega sistema v katerem so zrasli gor….

Njim ni sveto nič. Pejte danes gledat na Slo. fakse. Če kopiraš en stavek že pri seminarski te že vržejo. Bi rekel da pred cca. 15 leti, ko še diplom niso dajali na net, da je tisto prav vse do amena splagiirano. Če pa splagiiraš končni izdelek, ki ti prinese izobrazbo, potem za takega človeka veš da mu ni sveto ničesar in mu je kraja in laganje nekaj najbolj vsakdanjega. Zato pa je tako kot je v naši državi. A gre na bolje…. Iz preprostega razloga, rdeče generacije se umikajo v penzije. Iz penzij pa na britofe.

Kobal mi je že od nekdaj odvraten, a nikoli si ne bi mislila, da se bo spustil tako nizko. Vsekakor je tip prepričan, da si lahko dovoli čisto vse – nekako tako kot komunajzerji v prejšnjem režimu.

Tale plagijat je navadna kraja in da se je dec spustil tako nizko… poden res.

En zgoraj sicer piše da je plagiatorstvo stvar komunistov.

Moram rečt da se absolutno strinjam. Janša je tudi samo prevedel Blairov govor in ga serviral kot svojega. Prefarban komunist.

Meni Kobal ni bil nikoli všeč, njegov humor niti.

Lepo vas prosim, gobcate tukaj in nimate pojma.
Ne uničit človeka!


S svojimi dejanji se bo uničil sam. Mi s tem nimamo nič.

Tvoj nick se rima na “Pinochet”

Naključje?
[/quote]

Ja, čisto naključje, osnova nicka je ime prehranskega dodatka. Špansko ne znam kaj dosti, tako da ti glede rime pač moram verjeti, sem pa do sedaj mislil, da se izgovori ‘pinoče’, ampak ok. Pikulet se sicer izgovori po načelu ‘piši kao što govoriš, čitaj kako je napisano’.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Mi general, Augusto … KHM !

Boljš, da se v Čile preselim.
[/quote]

Najbolj razvita J ameriška država, bojda ravno zaradi ‘communist haterja’ đenerala. Meni osebno je sicer, vsaj ‘na papirju’, bolj všeč Urugvaj.

Imaš izpit za pilota…? 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Najbolj razvita J ameriška država, bojda ravno zaradi ‘communist haterja’ đenerala. Meni osebno je sicer, vsaj ‘na papirju’, bolj všeč Urugvaj.

Imaš izpit za pilota…? 😛
[/quote]

Ne, mam pa za barko, avto in motor 🙂

Od aviacije samo RC :))
Pravega helikopterja še nisem vozil, bi ga pa rad.

Ne, mam pa za barko, avto in motor 🙂

Od aviacije samo RC :))
Pravega helikopterja še nisem vozil, bi ga pa rad.
[/quote]

:)))))))))))))))))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ne, mam pa za barko, avto in motor 🙂

Od aviacije samo RC :))
Pravega helikopterja še nisem vozil, bi ga pa rad.
[/quote]
Ja, saj, bolje da ne, običajno so helikopterji za letet, bog ve kam in kako bi ga ti vozilo.😁


Ja, saj, bolje da ne, običajno so helikopterji za letet, bog ve kam in kako bi ga ti vozilo.😁
[/quote]

Posebej zate bi se ga potrudil pilotirati.

Posebej zate bi se ga potrudil pilotirati.
[/quote]

Žlehtnoba 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Posebej zate bi se ga potrudil pilotirati.
[/quote]
Produkt truda brez pameti lahko vidiš pri primatih, glede tehničnih zadev. 😅

Se strinjam!
A Kobal res ni pomislil, da se bo to izvedelo???

Da ni pomislil, da bo to hitro prišlo na dan??! A je mislil, da smo res toliko zarukani, da nihče izmed nas ne pozna tudi italijanskih avtorjev? Malo žaljivo? Ja , je!
Me prav zanima, kako bo ‘razložil’ .

Se strinjam!
A Kobal res ni pomislil, da se bo to izvedelo???
[/quote]

To tudi meni ni jasno…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Včasih mi je bil všeč v Tv popru. Enako tudi Verč in kompanija. Sedaj se pa sprašujem, koliko so bile šale, vici njegovi?! So bili tudi povzeti od kje?

Vici so vsi na svetu skoraj po istem kopitu. Par nekih stilov obstaja, potem pa konec. Se na veliko jemlje tu in tam in je veliko vredno, da znaš že dobrega izbrat in ga dobro prevest/priredit. To tudi komedianti v ZDA večrat povedo, kako ponavljajo drug za drugim. Tudi pregovor imajo en tak, da si dobri umetniki izposojajo, odlični umetniki pa kradejo. Ali nekaj podobnega.

Je pa seveda razlika in se smatra za sprejemljivo, če se manjše izseke “izposoja”, da pa kar celo predstavo prevedeš in jo prodajaš kot izvirno lastno, pa nekako ni sprejemljivo nikjer. Vse ima svoje meje.

New Report

Close