Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek savne in nenormalen folk

savne in nenormalen folk

Danes sva bila po dolgem času v savni, not pride par, potem še en starejši par. Prva dva se skos ližeta, roka drug drugemu med nogami, druga dva ju gledata in se masirata spodaj. Greva ven. Vleževa se na posteljo in smejiva, me gleda en tip in mi pomežikne ter se oblizuje, obrnil sem se okrog, ker nisem dojel sprva da cilja name meni. Grem na wc, tip za mano in mi potipa trebuh in vpraša če sem za, malo je manjkalo pa bi ga razpalil. Grem nazaj, hočem povedat kaj se je ravno zgodilo in zunaj pri moji sedi ženska in jo z roko boža po stopalu, ko me je videla je takoj odšla in se opravičevala. Greva v bazen, spet ta tip za mano, greva po pomfri, spet ta tip za mano in še nek drug tip vprašal, da sta z ženo in če smo za menjavo ali opazovanje med seksom. Mislim wtf se dogaja po savnah? Je že kdo doživel kdaj kaj takega?

Dobra provokacija nimas kaj😂

Predvidevam da sta bila v savnah na Ptuju ali v Podčetrtku 🙂 To sta najbolj znani mesti, ko hitro dobiš kakšno ponudbo, sploh če si v paru kakšen petek ali soboto zvečer.

A je bila kakšna mlada in kje se je to zgodilo, bi šel še jaz se malo razgledat okoli? 😉😏

Orhidelia ali Flavia?

Nevem kaj je zate mlado, 30-40 je povprečna starost. Orhidelia v sklopu term Olimje. Prav zagravžale so se nama savne in nikoli več ne greva nikamor.

Pejta raj kam drugam. Orhidelia je bolj za swingerje, tudi Flavia, Paradiso pa še kaj se najde….
Midva greva občasno kot opazovalca, pa včasih je akcija, včasih ni.

Vi to resno ? Kaj ni Orhidelija vrhunska ?

Očitno je beseda dobila nov pomen …

Očitno j beseda vrhunsko dobila nov pomen.

Ne. In tudi ti nisi.

Veliko hodim oz.hodiva po savnah, pa imam zgolj eno neprijetno izkušnjo.

To pa mislim da je nakladanja ker pišeš.

dvajset let hodim v savno, a še nikoli ni bilo nič neprimernega … le kje vi to doživljate?

Joj, kakšen ogaben nakladač si! Med tem, kar si ti želiš in med tem, kaj se ti je res zgodilo, je huda razlika, a veš.

Lej, saj piše: Orhidelia, Sotelia Podčetrtek……

Je pa res, da v določenih savnah taga ni – tudi jaz že hodim napirmer 35 let v Savno Breza v Lj , ap tudi ni kurbarije in fehtanja zanjo – zato, ker so tudi cene malce višje, pa omejen vstop je ( mislim da max 17-20 oseb). kar je prav, da se s tem selekcionira – tako s ceno, kot primitivnost nekaterih ljudi.

Sva bila z možem samo 1x v življenju v Fanči na Galjevici v LJ, ko je bila še tastara lastnica živa, je bilo pa tudi tutti frutti namigov, spogledovanj, poizkusov….. Bljak.

Hodim pa samo v infra savno še po rekreaciji v športnem klubu, kjer tudi nikoli ni problemov -smo sami kulturni, nikoli nas ni več noter kot ene 10. Mnoica in veliki prostori so pač idealna priložnost za take, ki to iščejo in prakticirajo 🙂

Po Italiji, kjer se tudi veliko savnam zadnjih 15 let, je savnanje dovoljeno le v kopalkah, kar je čisto OK in sprejemljivo, saj je Italija izjemno krščanska država kar se golote na javnih mestih, ki niso nudl plaže tiče (being naked in public 😀 )

Lej, saj piše: Orhidelia, Sotelia Podčetrtek……

Je pa res, da v določenih savnah taga ni – tudi jaz že hodim napirmer 35 let v Savno Breza v Lj , ap tudi ni kurbarije in fehtanja zanjo – zato, ker so tudi cene malce višje, pa omejen vstop je ( mislim da max 17-20 oseb). kar je prav, da se s tem selekcionira – tako s ceno, kot primitivnost nekaterih ljudi.

Sva bila z možem samo 1x v življenju v Fanči na Galjevici v LJ, ko je bila še tastara lastnica živa, je bilo pa tudi tutti frutti namigov, spogledovanj, poizkusov….. Bljak.

Hodim pa samo v infra savno še po rekreaciji v športnem klubu, kjer tudi nikoli ni problemov -smo sami kulturni, nikoli nas ni več noter kot ene 10. Mnoica in veliki prostori so pač idealna priložnost za take, ki to iščejo in prakticirajo 🙂

Po Italiji, kjer se tudi veliko savnam zadnjih 15 let, je savnanje dovoljeno le v kopalkah, kar je čisto OK in sprejemljivo, saj je Italija izjemno krščanska država kar se golote na javnih mestih, ki niso nudl plaže tiče (being naked in public 😀 )
[/quote]

Pardon, 25 let, ne 35 let…..

Nikoli v nobeni savni nisem tega opazila in ravno Orhidelija in Fanči sta mi najljubši. Res pa, da najraje hodim med tednom.

Potem si se pa zbudil a ne LOL

To kar pises je, ali trolanje, ali se ti je mogoce samo zdelo, ali si pa ekstremen primer. Potem tudi to ni za vas/vaju.

Pomfrija not ne strezejo, sori… (!) Ce pa ze imas obozevalca/ko pa prijazno reces ne.

Predsodke in kopalke pusti zunaj, strasti so sploh zvecer tam vroce zato se spostuje drug drugega ter se mu, da mir.

New Report

Close