Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bioenergetik – izkušnje

Bioenergetik – izkušnje

Ali ima kdo od vas izkušnje z bioenergetikom Jovanom Tasićem? Kaj pa s katerim drugim? Hvala in lep pozdrav! P

Jaz se bila pri treh različnih, pri nobenem nobenega učinka. Čisto zavajanje ljudi.

Veliko ljudi pa ima pozitivne izkušnje. Verjetno je odvisno od sposobnosti bioenergetika, verjetno niso vsi enako sposobni za zdravljenje.

Ne vem, jaz ne poznam nikogar, ki bi ozdravel, ker je hodil k bioenergetiku. Pri meni ni bilo nobenega učinka, pri treh različnih. Tudi par drugih poznam, ki so hodili k bioenergetikom, isto nobenega učinka.
Verjetno pomaga le tistim, ki so kaj psihično bolni pa jih prepriča placebo učinek.

Točno tako, pri psihično bolnih pomaga, kot placebo. Pri ostalih nič, stran vržen denar.

Za žensko je najboljši bioenergetik nek moški, ki jo ima res rad.

drug drugega programiramo


Še posebej okrog “tistih dni”, pa da je hkrati preskrbljen z energijo tudi v elektronski obliki na TRR.


Še posebej okrog “tistih dni”, pa da je hkrati preskrbljen z energijo tudi v elektronski obliki na TRR.
[/quote]

Marsikdo lahko zase trdi, saj me ima rada, ampak moj tošel še rajši.

drug drugega programiramo

[img]http://www.quickmeme.com/img/bf/bf663b3df241c944e4d387b7f8825bca8b30fd3e78787e9dafaf749225d16113.jpg[/img]

Daljni žlahtnik je hodil k Domančiču. Nekaj v zvezi z bezgavkami in limfami je imel po odstranitvi kožnega raka. Se mi zdi da je hodil 5 x zapored v istem tednu in se je po obiskih vedno dobro počutil. Nekako 3x letno je šel k njemu.

Ja po Domančičevih terapijah se je dobro počutil, kmalu za tem pa preminil.

New Report

Close