Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč prosim, sumim da ima še enega otroka

Pomoč prosim, sumim da ima še enega otroka

Zanima me, če mi lahko poveste kako lahko preverim, če ima partner otroke še s kom drugim, razen z menoj? Če ni podpisal očetovstva tega podatka tako ne morem izvedeti, ali? Na UE nisem izvedela nič. Slišala sem neke stvari in resno sumim, da je to njegov otrok. Ko sem videla sliko tega otroka z isto kapo in šalom (ki sta lani novembra čudežno izginila) in mu pokazala to sliko, je postalo zelo napeto.
Slika je nastala čisto naključno, slikala je prijateljica na vrtčevskem igrišču igro otrok. Po potezah, barva oči, nasmeh, čisto je podoben najinemu sinu.

Če dobiš podatke od tega otroka, da naredita dnk ali še bolje od otrokove mame in ju soočiš, takrat test tako ne bo potreben.

Noro. Kot v telenoveli.


Hudo.
Prava telenovela.
Poročaj razplet.

Naš sodelavec je imel podobno štorijo. Njegova žena je za drugega, skoraj isto starega zvedela pri pediatru, na enak način. Otroka sta bila bojda identična kot dvojčka. Z ženo se nista ločila, otroka sta odraščala kot polbrata ločenih družin. Nimaš kaj, se zgodi. Če boš to lahko pogledala skozi prste, je na tebi. Nekako pa si mislim, da če ga boš spodila, se bo preselil k drugemu otroku in pol bo pač tvoj imel samo vikend očeta. Naj ti bo pa jasno, da če bi se prijelo od vseh, ki skačejo čez plot, bi bilo takih primerov mnogo več

Naš sodelavec je imel podobno štorijo. Njegova žena je za drugega, skoraj isto starega zvedela pri pediatru, na enak način. Otroka sta bila bojda identična kot dvojčka. Z ženo se nista ločila, otroka sta odraščala kot polbrata ločenih družin. Nimaš kaj, se zgodi. Če boš to lahko pogledala skozi prste, je na tebi. Nekako pa si mislim, da če ga boš spodila, se bo preselil k drugemu otroku in pol bo pač tvoj imel samo vikend očeta. Naj ti bo pa jasno, da če bi se prijelo od vseh, ki skačejo čez plot, bi bilo takih primerov mnogo več. Aja, slika ni nastala čisto slučajno. Verjetno so vsi vedeli, ona ti je pa ponudila možnost, da uvidiš. Ker nihče ne slika nekih otrok na igrišču kar tako, če ni ravno Mal.

Prijateljica hodi vsakodnevno na to igrišče, prej sta hodila z mamo tja pogosto in, kako mi jo je opisala prijateljica, čisto odgovarja okusu mojega. Odkar je videl sliko ni prišel nobeden več, ker jo je verjetno poklical. Je pa to javno igrišče v Ljubljani za Bežigradom in zelo blizu podjetja, kjer je partner včasih delal, zato imam še en razlog več za sum in zdi se mi, zakaj je tista dva meseca ostajal dlje v službi, tudi časovno bi se uskladilo s starostjo otroka.

Naš sodelavec je imel podobno štorijo. Njegova žena je za drugega, skoraj isto starega zvedela pri pediatru, na enak način. Otroka sta bila bojda identična kot dvojčka. Z ženo se nista ločila, otroka sta odraščala kot polbrata ločenih družin. Nimaš kaj, se zgodi. Če boš to lahko pogledala skozi prste, je na tebi. Nekako pa si mislim, da če ga boš spodila, se bo preselil k drugemu otroku in pol bo pač tvoj imel samo vikend očeta. Naj ti bo pa jasno, da če bi se prijelo od vseh, ki skačejo čez plot, bi bilo takih primerov mnogo več. Aja, slika ni nastala čisto slučajno. Verjetno so vsi vedeli, ona ti je pa ponudila možnost, da uvidiš. Ker nihče ne slika nekih otrok na igrišču kar tako, če ni ravno Mal.
[/quote]

Ne bom in zadevi hočem priti do dna, samo ne vem, kje naj začnem in na koga se obrniti. Slika je čisto slučajna, pogosto slika svoje otroke in ta je prišel v ozadju v objektiv, z istim šalom in kapo, ki ju doma pogrešam. To je igrišče od vrtca Ledina.

Saj si sama napisala:
1. kjer je delal prej
2. vrtec L.
3. igrišče

4. njegov avto, pustiš svoj telefon v njegovem avtu, ga daš potiho, še prej si moraš naložiti aplikacijo na telefon da ti javlja svojo lokacijo in preko prijateljičinega telefona izslediš svojega

Prosim lepo, če veste kam se lahko obrnem za informacije, prosim povejte. Partner vse zanika a ga že tako dolgo poznam, da vem kdaj mu nekaj ni po godu.
Ko je videl sliko je padel v šok ter odšel iz stanovanja, kasneje je rekel, da je res zelo podoben najinemu. Ko sem ga vprašala kaj misli o ročno pleteni kapi in šalu, dolgo nisem dobila odgovora, povedal mi je šele drugi dan, da je enkrat videl takšne na tržnici. Trudim se verjeti a bolj mislim na to, bolj sem prepričana da je njegov.

Tega otroka ne videva, to sem prepričana. Če gremo ven, gremo vedno skupaj. Sam z avtom ni šel nikamor že pol leta in enako mi je svetovala prijateljica. Pregledala sem mu tudi telefon in nima nobene nepoznane številke v vsem tem času, zato ne vem več kaj naj. Čisto sem obupana, zgubljam voljo in se sesuvam, ne spim več, samo zjam v to sliko.

Ne vem, kaj bi še rada preverila? Ali ni že to dovolj, da mu ne zaupaš? Pa tudi, da partner odide iz stanovanja, ko vidi neko sliko dečka (razen, če si ga morda res grozovito “morila” s tem). Ali res misliš, da bi odšel, če bi bila to slika naključnega fantka? Verjetno pa bi ti povedal par krepkih (posebej, če ni tip, ki vara). Mojemu bi se “nekoliko” strgalo – je pa res, da ne prenaša “varalic”. Bi sigurno v takem primeru prej odšla iz stanovanja jaz, kot on (če ne drugače, prisilno – se šalim, ampak v vsaki šali je malo resnice).
Pa prijateljica je naključno slikala – ta je tudi ena izmed “neumnosti”. Morda bo pomagal tudi odkrit pogovor s prijateljico.
Oprosti, mi je žal zate, ampak, če je tole, kar pišeš vse res, po mojem mnenju tale tvoj partner ni vreden počenega groša. Po mojem mnenju škoda vsakega preverjanja za take ljudi. Ampak to je samo moje mnenje.
Na tvojem mestu bi na tihem se začela pripravljati vse za ločitev. Razen če si podobna njemu oziroma podpiraš varanje.

Sem mislila, da telenovele snemajo po fiktivnih dogodkih.
Vedno bolj sem prepričana, da so najbolj nore telenovele snemane po resničnih dogodkih.
Zanima te, če ima partner še enega otroka. Halo, zanima te, ČE IMA PARTNER ŠE ENEGA OTROKA. Ne, če ima še en par hlač, če ima še enega otroka?????

Noro. Res nimam komentarja. (Oz. ga imam, a ga bom zadržala zase, ker bi bil skrajno neprimeren.)

Reci, da se hecaš.

Tu boš našla vse odgovore. Garantiram!
https://youtu.be/SFeNgr1AbUo

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ne, nooooo.:-))))
Hvala za smeh. 🙂

Hahahhahhah…………….
” Vašeg budučeg muža budete upoznali u pošti, za 7 dana, kad budete plačali struju.
Živojin Mirković, nezaposlen.”
Hvala za salve smeha. :-=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))99

Je imela moja sodelavka čisto isto, s tem da je razkrinkala možev trojni podmladek in še 2 bivši, ki jih nikoli ni omenil. Obe sta povedali, da je tudi njiju varal in, da je njegov podmladek sigurno še višji. On pa brez otrok in večni angelček od prej kao 🙂

-Vrtaj vanj po ovinkih
-Reči, da nekdo pozna to osebo in da se greste na kavo ter opazuj njegovo reakcijo.
-Zasebni detektiv?
-Objaviš sliko?
-Upravna enota, naj gre s teboj vprašat, če ima otroke (vpogled, če je podpisal)
-Vprašaj prijateljico o slučajnosti te slike

Lahko greš v ekstrem, stopiš do vrtca in pokažeš sliko vsem vzgojiteljicam in opišeš (tako ga je dobila moja sodelavka) ali začneš hoditi v trgovine tam v bližini. Če živi v okolici se boste slej ko prej srečali. Veliko sreče.

prvi na novi strani

Mogoče pa je seksal z materjo tega otroka in ga sploh ni obvestila, da je noseča.
To bi razložilo šok ob novici.
Lahko pa, da ja takšna dobra varalica.
Otroka/mamo videva “peš” med službenim časom.
V službi ima še en dodaten telefon, za katerega nič ne veš.

Dobri odgovori in prva možnost se mi zdi najbolj verjetna in vsak bi bil šokiran

A se meni zdi, ali je povprecna zenska na MONu cisti psihopat?

Sprasujem za prijatelja.

Poišči žensko, povabi jo na kavo in se pogovorita, vse ti bo jasno. kaj boš nato z informacijami pa se moraš sama odločit.

Oba otroka imata pravico do očeta, če noben ni zato poskrbel, da bi mali imel stike z očetom, poskrbi ti, glede na kapo in šal, pa jih očitno ima.

New Report

Close