Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženskam z leti vrednost pada, moškim raste

Ženskam z leti vrednost pada, moškim raste

pa če se coprnice mona na glavo postavite 🙂


pa ti si pravi bitkojn.

Bo pa treba malo bolj argumentirati in ne samo blejati “tako pač je”.

Zakaj točno so že stari, zgubani dedci z vampom čez pas, s protezo ali gnilimi zobmi in visečimi jajci zanimivi za ženske, sploh mlade??? Zaradi denarja mogoče, pa še to ne ravno vsaki. In zaradi ničesar drugega.

nova
Uredništvo priporoča

No, bodimo realni. Moškim tudi pada z leti..

Ja, seveda.
Eat your snickers. Better?

Evo, gledam malo te naše starce okoli petdeset, pa recimo še pet let navzgor. Sicer imamo nekaj zanemarjenih ženskih cvetk, ki bi naredile že ogromno, če bi si vsaj lase oprale vsak drug dan, načeloma pa so vse lepo pedinane, urejene, načeloma solidne postave, športajo in tudi drugače skrbijo zase. Na drugi strani približno isto stari dedci, nekaj zapitkov, ki več ne morejo skrivati pretiravanja v alkoholu in čikih, lampasti in zašpehani, imamo tudi dva fuzbalera, solidno ohranjena, ampak en bolj glup kot drugi. Ko takole na uč pogledam, evo dva ali trije dedci, da so še za pogledat, ženske pa večinoma vse še mladostne. Mogoče vrednost začne padat kasneje, ampak niti slučajno v tem starostnem obdobju, vsaj v našem kolektivu ne.

LOL
Kaj again al kaj?

A, vidim, da je to glavna tema zadnjih dveh tednov.
Očitno prinaša dovolj klikov. 🙂

Ko da smo na placu😁😁

Kdo da več?

Moški smo kakor dobro vino, od 30 naprej šele začnemo dobro zoreti in zorimo vse tja do 60, nato pa nastopi jesen naših življenj, je čas, da se umirimo. (:

Kolikor jaz seštevam, sem vsako leto več vredna 🙂

Ne vem kaj vas toliko briga množina. Vsak naj se briga predvsem zase – da bo njegova “vrednost” rastla, predvsem tista vrednost, ki daje kvaliteto življenja njemu samemu.

Drugače pa avtor ali avtorica, enkrat bi res rada videla vas, ki pišete takšna in podobna sporočila … Za #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/(

Zdej fantje, če se gremo tržno vrednost: v Evropo masovno derejo v glavnem moški. Čim je ene robe preveč, ji cena pada – zamislte se. 😈


Jap. ☺️

Jaz že prej nisem bil nič vreden.
Ampak kolk se lahko zamislijo šele babnce, ki bodo še naprej samske…

Jaz že prej nisem bil nič vreden.
Ampak kolk se lahko zamislijo šele babnce, ki bodo še naprej samske…
[/quote]

Bomo videli 😈

Moški smo kakor dobro vino, od 30 naprej šele začnemo dobro zoreti in zorimo vse tja do 60,
[/quote]
Ok. :.-)))

Neeeeee, spet bo btdt vletu na temo kako nam bo po musliči

Neeeeee, spet bo btdt vletu na temo kako nam bo po musliči
[/quote]

Če smo take kot je btdt v red spravle, bomo pa še musliče 😈😈😈

Meni je najlepši del lifa samskost. Samska sen že deset let, sem pa bila poročena. Nikooooooooooiiiii veeeec z nikomer,, ker me ni nihče vreden. Jaz sem sama s sabo tako v redu in tako super, da ne bi tega zamenjala za nobenega desca. Neeeeeeer obstaja. Vrednost ženski raste ko je sama, z descom in družino pa stagnira, tako to je, pa lahko mi pripeljete vse, ki mislite nasprotno, nobena se tega ni dokazala, vsaj meni ne, da nimam prav, ker ni mogoče. Jaz imam rada sebe preveč, da bi se to dalo zamenjat za kaj druzga, razen občasno.

Raste ja. Aja zato je tistega viharnega zmedenca poln mon. Ker ločencem tako vrednost raste. Pa zato dxy predava cele dneve , kakšen as je.

Ne znaš prevzeti odgovornosti, raje si najstniško razuzdana, takšnim rečemo kur*be, oglasi se čez 10 oz. 15 let, da vidimo, če si še istega mnenja, do 50 je še fino bit sam, samo na stara leta…samo hahaha srečno…

Ne znaš prevzeti odgovornosti, raje si najstniško razuzdana, takšnim rečemo kur*be, oglasi se čez 10 oz. 15 let, da vidimo, če si še istega mnenja, do 50 je še fino bit sam, samo na stara leta…samo hahaha srečno…
[/quote]

Kaki butli ste tu, pa to ni res, na stara leta je itak vsaka ženska sama, ker moški prej umrejo. Ko ji bo pri 70 mož guznil, si naj pol novega išče, po tvoje?

Si en debilko gor, imam prijatelja, več pa ne rabim. Obema odgovarja samskost, sva oba taka tipa, da je obema dovolj, da se vidiva ko nama zapase. Freee life je zakon. Bila sem pa odgovorna do družine čist preveč in že doma sem imela veliko odgovornost, kot otrok. Ne rabim več….. Otrok je polnoleten že preko, zato huraaa svoboda. Ni lepšega.

Spet en razočaran piše….bogi revček moreš si mal ego dvignit a ne??

New Report

Close