Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Turkiš – Lepotica in zver

Turkiš – Lepotica in zver

Ali kdo gleda to nadaljevanko? Men ima ta tip, Fahrat, tako dobro vlogo.

Jaz gledam. Pa tudi Pohlepna gospa Fazilet gledam. Me je Yagiz cist not potegnu. Ne morem verjet, da gledam turske zajfnce, bo treba malo na pregled.

Ferhat.

nova
Uredništvo priporoča

Ferhat.
[/quote]

Tip, ki ga ne bi niti pogledala… Ampak ta njegova obsedenost z nadzorom in umirjenost na zunaj, je pa zanimiva. Tudi igralec sam izgleda brez custev. Kako dosezejo tiste solze? Cebula?

Gledam pa Fazilet. Tudi meni je Yagiz tak cuker 🙂 prijazen, razumen….ma v vseh pogledih naj moški hihi 🙂

Je ktera tok prijazna da mi razloži sorodstvena razmerja v tej seriji? Nisem gledala od začetka in mi mal ni jasno. Hvala.

Saj ne veš, če si sploh še v Sloveniji….kamor koli in kadarkoli prestaviš Turki…zavite ženske…no ja vsaj nekje smo druga Švica. In da ne omenjam, da je to na programih zaradi katerih se nam je podražila naročnina za kabelsko/optiko.

Nobena ne ve?

Nobena ne ve?
[/quote]

Ferhat, tozilec in Gulsum so sorojenci. Ferhat je edini Namikov sin druga dva sta od Necdeta, ki je umrl. Jeter je zanosila z Namikom, ko sta bila se mlada in ker je bil ta porocen, jo je dal Necdetu. Zdaj zivijo v isti hisi se z Namikovo sestro Handan, ki je mama od Vildan in Abidina. Vildan je porocena z Cuneytom, ki je naredil otroka Gulsum. Tega otroka so potem podtaknili Abidinu, ces da ga je sparil sluzkinji. Sahin je bil nek sovraznik od Namika in zdaj Sahinova hcerka Ebru dela sranje familiji, se kao mascuje namesto oceta. Nihce ne ve, da Ebru zdaj ve kdo je bil njen oce. Namik jo je solal, ker je bila v sirotisnici, Sahin pa v zaporu in ni vedel da je hcerka ziva.

Ferhat, tozilec in Gulsum so sorojenci. Ferhat je edini Namikov sin druga dva sta od Necdeta, ki je umrl. Jeter je zanosila z Namikom, ko sta bila se mlada in ker je bil ta porocen, jo je dal Necdetu. Zdaj zivijo v isti hisi se z Namikovo sestro Handan, ki je mama od Vildan in Abidina. Vildan je porocena z Cuneytom, ki je naredil otroka Gulsum. Tega otroka so potem podtaknili Abidinu, ces da ga je sparil sluzkinji. Sahin je bil nek sovraznik od Namika in zdaj Sahinova hcerka Ebru dela sranje familiji, se kao mascuje namesto oceta. Nihce ne ve, da Ebru zdaj ve kdo je bil njen oce. Namik jo je solal, ker je bila v sirotisnici, Sahin pa v zaporu in ni vedel da je hcerka ziva.
[/quote]

Tu se vsi kličejo brat, sestra, svakinja in to sploh niso.
Necdet – pokojni brat od Namika?
Yeter ni živela skpaj z Namikom – zakaj zdaj živi tam?
Ima Namik še kakega otroka?
Namik ve, da je Ebru hčer od Sahlina?
Zakaj se Jeter in Handan kličeta sestra?
Teslo kliče Asli svakinja – zakaj?
Ferhat je pol polbrat od tožilca in Gulsum?
Namik ne mara Ferhata – zakaj?
Asli in Ebru se poznata iz bolnice?
Kje je Ferhat spoznal Asli, zakaj sta poročena na silo?

Slučajno igra Ceca? Sta si full podobne. Drugač pa top serija, Ferhat je pa itak supermodel, lepotec bolj kot un Kemal( Burak).

Tu se vsi kličejo brat, sestra, svakinja in to sploh niso.
Necdet – pokojni brat od Namika?
Yeter ni živela skpaj z Namikom – zakaj zdaj živi tam?
Ima Namik še kakega otroka?
Namik ve, da je Ebru hčer od Sahlina?
Zakaj se Jeter in Handan kličeta sestra?
Teslo kliče Asli svakinja – zakaj?
Ferhat je pol polbrat od tožilca in Gulsum?
Namik ne mara Ferhata – zakaj?
Asli in Ebru se poznata iz bolnice?
Kje je Ferhat spoznal Asli, zakaj sta poročena na silo?
[/quote]

Na silo sta porocena, ker se familije ne ubija. Asli bi morala umreti, ker je videla umor enega izdajalca. Ebru bi morala operirat tega izdajalca izven bolnisnice, pa se je naredila bolno, da je sla Asli namesto nje. Asli in Ebru se poznata iz bolnice, ampak Ebru je ves cas pomagal Namik in placeval solanje, ker je vedel, da je hcerka od Sahina. Tega je spravil v zapor (ne ve se kdo je koga zafrknil, vsak trdi drugace). Namik ima Ferhata rad, saj je njegov sin, Ferhat misli, da je stric. Ces da je Necdet njegov oce. Za Necdeta pa tudi jaz nisem prepricana, da je bil Namikov brat. Verjetno je bil, glede na to, da je vzel Jeter pod svojo streho. Ferhat je jezrn na Namika, ker je bil Necdet (Ferhat misli, da je njegov oce) umorjen. Namik je nasel morilca in prisilil Ferhata da ga je kot otrok ubil. Potem je Ferhat rastel v poboljsevalnici. Sum pade na Namika, ker je sam imel sina, ki mu je umrl v nesreci in je prisel do Necdeta naj mu da Ferhata, ker je njegov edini potomec. On mu ga ni hotel dati, zato mu je Namik rekel, da ga bo ubil. To ce sta bila zares brata pa ne v. Oni so se navajeni tako klicati, zato me ne cudi, da clovek pojma nima ce od zacetka ne gleda. Teslo klice svakinja Asli, ker sta si s Ferhatom kot brata. Handan klice Yeter sestra, ker jo je pripeljal domov brat Namik. Zaradi tega mislim, da je bil Necdet njun brat (ni pa bilo receno). Idil je zdaj noseca z Namikom. Tam se vsi klicejo abe in abla, pa ziv Bog ne ve vec kaj so si.

Zadnji teden nisem gledala in tip kliče nega starca oče? Je njegov pravi oče?

Mater tolk lepih babnic koker jih pa igra v tej nadaljevanki pa tudi še ne.
Zelo dobr zrežirana in fajn zasnovana.
Vsaka jim čast za ta uspeh.

Me je firbec in sem šla gledat kaj ve to gledate:) UF! Kok je pa to dober tip! :):):)

Je v tej seriji vsaj en otrok že od začetka pr pravem fotru?

Kaže da je pr tožilcu vse ok.

No mene pa zanima kako Vildan ni vedela, da je zanosila s Ferhatom, njena mati je pa vedela in tista necakinja od Asli tud???
Pogledam sem pa tja in vceraj sem videla ravno to sceno, pa mi ni cist jasno.

Vildan je sumila, da je Ferhatov in je naredila test očetovsta. Vendar je njena mama To vedela in je test zamenjala z lažnim, sama pa shranila pravega (v katerem pise da je Ferhat oče). To je razlog da Vildan ni vedela.
Potem je pa Julie “vlomila” v sef in našla originalni test.

Sploh ne morem, da ne bi vsak dan gledala Lepotica in zver. V neki temi sem že dolgo nazaj pisala, kako mi je Ferhat všeeeeeč. 🙂 Ampak to je bilo kakšna 2 meseca nazaj ali še več. Serijo sem najprej bežno gledala prvi del. Potem pa nekako nisem. Za nazaj se mi ni ljubilo gledat, me še ni tako zanimalo.
Ampak zdaj… 😀 Zdaj gledam že vsak dan.
Danes je pa napeto hehe. No, saj je vsak dan, samo danes je bilo pa še posebej. 🙂 🙂

Jaz sem upala, da bo un Azgad vzel Yeter k sebi in bosta šla Asli in Ferhat tja živet in za njima še Gunsli in Abidin, zraven še Teslo in njegova. In si bojo tam ustvarili svoj dom, stran od tega strupenega Namika in Hamadan.

Zdej sem jezna na Ferhata ker ma hčerko s to Vildan. Se mi zdi škoda zgodbo tok zaplest ker je Ferhat že od začetka “umazan” in ma Asli že dost skrbi in ne rab še tega.

Do kdaj bo še trajala serija?

Po moje bojo še eni 4 deli. Če si neučakana, lahko pogledaš napovednike na tej strani:
Vaš link

Asli ima pa zelo grde tatuje.

Joooooj, še dobr, da je do 22h, pa da vidimo. Ne bi zdržala do ponedeljka, če bi se zdaj končalo. 😀

Kdaj pa se serija konča?

New Report

Close