Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki delate z ljudmi, so bolj nesramni moški ali ženske?

Tisti, ki delate z ljudmi, so bolj nesramni moški ali ženske?

Zadnje čase opažam, da ga tisti, ki delajo z ljudmi, večkrat precej nasrkajo (za prazen nič ali ne po svoji krivdi) zaradi sitnih ljudi, pa sami zaposleni niso za to nič krivi.

Pa me zanima, tisti, ki opravljate takšno delo, kdo prednjači po spolu, kdo je bolj nesramen, moški ali ženske?

Po mojih opažanjih, ki pa so bolj mimogrede, so to ženske, čeprav je tudi veliko moških, ki tečnarijo in sitnarijo samo zato, ker se jim zdi, da lahko.

Ženske so bolj zajedljive, moški pa bolj tečni.

Kakor kdaj.
Se najdejo tudi moški, ki v osnovi mislijo, da je ženska nula in se tako tudi obnašajo do nje.
V povprečju pa tako v kolektivih imam občutek, da je več hinavščine in polen pod noge s strani žensk kot s strani moških.

nova
Uredništvo priporoča

Kar imam jaz strank, so najhujše ženske, sploh mlajše. Prepotentno do amena, pa največkrat nima pojma o čem govori. Res težko je ostati miren in vljuden včasih.

Ženske po malem težijo, jamrajo in imajo neke pripombe. A če kdaj zarobanti kak moški je pa to na Ohoho glasno, kriljenje z rokami, zmerjanje, grozeča drža in grožnje, sploh če te dobi v trenutku, ko ti sediš in on stoji grozeče nad tabo (npr pult, pisalna miza). Takrat pomaga, da vstanem in ga tiho gledam.

Oboji znajo bit enako nesramni. Moški se edino znajo na koncu opravičit, ker s strani ženske še nisem doživela.

Je bolj nesramen ‘nežnejši’ spol?

seveda pomaga, če te pa gleda, kaj ti je da kar stojiš un buljiš kot zaklana srna

Tečnobe so obeh spolov. So pa moški praviloma bolj agresivni od žensk – še zlasti, kadar vedo, da nimajo prav. 😉

Odvetniki, ne glede na spol.

Uh, ravno ta teden sem imela opravka s svojo, v ponedeljek sva bili na kofetu, cuker od ženske.
Zna biti tudi ostra ja, ampak to ni nesramnost zame.

Ne vem če bi lahko rekla, da je kaj dosti spremembe. Lažje sicer okoli obrnem moškega kot žensko :).
Ženske so večinoma super, se vse da zmenit, hitro dopoveš kako in zakaj. Se pa “bojim” dveh primerov (1) histeričnih žensk, ki jim nič ne dopoveš (doma jo napumpajo in potem prileti še v tistem šusu). Nič ne posluša, vpije, joka itd.. ali drugi primer ostrih žensk, kjer se obesijo na vsako besedo – načeloma so to resnično bolj odvetnice (ali odvetniki).

Pri moških je pa tako.. večina se razpoči že na vratih, na koncu pa ti prinese čokolado in naslednjič pride kar tako “na kavo”. Sem imela primer moškega, ki se ga je bala cela organizacija k meni je pa hodil kavo piti. Sva predebatirala vse od politike do zgodovine. Ponavadi je tako, da ko rečeš “imate prav, saj vas razumem” moški ostanejo brez besed 🙂 Da temu sledi “samo… ” tudi opazijo ne.

Uh, ravno ta teden sem imela opravka s svojo, v ponedeljek sva bili na kofetu, cuker od ženske.
Zna biti tudi ostra ja, ampak to ni nesramnost zame.
[/quote]

Svojo kot svojo ali kot stranko? No, jaz ti lahko povem, da tako težkih modelov, kot so odvetniki, ni. Vsakemu pol pismenemu prej dopovem, kot tem “dohtarjem”, ki mislijo, da vse vedo.

seveda pomaga, če te pa gleda, kaj ti je da kar stojiš un buljiš kot zaklana srna
[/quote]

…in ker to tuhta nima časa bit zoprn in se umiri:):):) Si ne moremo privoščiti incidenta v javnosti in ga je potrebno ustaviti hitro in tiho;)

Drugo pa: nisem nizke rasti in dretje na osebo, ki jo gledaš dol ali pa na osebo, ki ti je v višini oči se precej razlikuje;) Preizkušeno;)

…in ker to tuhta nima časa bit zoprn in se umiri:):):) Si ne moremo privoščiti incidenta v javnosti in ga je potrebno ustaviti hitro in tiho;)

Drugo pa: nisem nizke rasti in dretje na osebo, ki jo gledaš dol ali pa na osebo, ki ti je v višini oči se precej razlikuje;) Preizkušeno;)
[/quote]
Pazi, palčki merijo na vrat.


A ni še nikoli noben rekel, figo razumeš, pojma nimam.:-))?

Svojo kot svojo ali kot stranko? No, jaz ti lahko povem, da tako težkih modelov, kot so odvetniki, ni. Vsakemu pol pismenemu prej dopovem, kot tem “dohtarjem”, ki mislijo, da vse vedo.
[/quote]

Mojo, jaz kot stranka. Res je dušica in zelo v redu družba, je pa res, da ko preideva na poslovno se kar prelevi v čisto drugo osebo :))
Pa še vedno meni ok – edino kar opazim (in mi je pravzaprav všeč) je to, da je zelo direktna, ničesar ne olepšuje in ne maskira.


Pazi, palčki merijo na vrat.
[/quote]

:):):) Težka:)

Če je nekdo gnoj, mu tudi drug spol ne pomaga, da bi komu bolj dišal.

…in ker to tuhta nima časa bit zoprn in se umiri:):):) Si ne moremo privoščiti incidenta v javnosti in ga je potrebno ustaviti hitro in tiho;)

Drugo pa: nisem nizke rasti in dretje na osebo, ki jo gledaš dol ali pa na osebo, ki ti je v višini oči se precej razlikuje;) Preizkušeno;)
[/quote]

Poskusi osebo gledati v čelo in ne direktno v oči.

Poskusi osebo gledati v čelo in ne direktno v oči.
[/quote]

Ali pa skozi njega?


A ni še nikoli noben rekel, figo razumeš, pojma nimam.:-))?
[/quote]

Ne še nikoli 🙂 Zato ker ponavadi pridejo a vedo, da tako ali tako ne bodo mogli kaj dosti – zakonodaja je jasna in določene stvari pač so.
Očitno pa jim veliko pomeni, da se lahko spihajo, pol ima pa slabo vest 🙂

Ne še nikoli 🙂 Zato ker ponavadi pridejo a vedo, da tako ali tako ne bodo mogli kaj dosti – zakonodaja je jasna in določene stvari pač so.
Očitno pa jim veliko pomeni, da se lahko spihajo, pol ima pa slabo vest 🙂
[/quote]

Ampak bil je pa tam, pa povedal je svoje:-))

Ampak bil je pa tam, pa povedal je svoje:-))
[/quote]

Ja to pa res. Povedal je svoje in me poslal v tri pisane marjetice… ampak na koncu še vsak pride s kako čokolado nazaj ves prijazen.

Poskusi osebo gledati v čelo in ne direktno v oči.
[/quote]

O točno – to sem pa nedolgo nazaj na youtubu videla, baje jo čist zamaješ;) Si moram zapomnit to! Hvala! 🙂

Si preizkusil – deluje?

New Report

Close