Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o tistih, ki za novo leto skačejo v morje?

Kaj si mislite o tistih, ki za novo leto skačejo v morje?

Kaj si mislite o tistih, ki za novo leto skačejo v morje? Mislim na to prireditev v Portorožu.

Večinoma so to moški, po fotografijah sodeč pa je vmes tudi nekaj (precej debelih) žensk.

Meni se zdijo to taki, ki še nimajo čisto zrelih možganov in potrebujejo takšne potrditve.

https://www.rtvslo.si/svet-zabave/druzabno/najpogumnejsi-v-portorozu-skakali-v-morje-enega-udelezenca-ozivljali/476171#&gid=1&pid=8

Hm..da radi za novo leto skačejo v morje.

Točno to.

Kaj pa ti, avtor, sploh želiš slišati?

Meni se zdi to carsko. Jaz ne bi šla, da mi plačajo, so mi pa simpatični tisti, ki si to upajo.

Zakaj poudarjaš debelost nekaterih žensk? Bilo je nekaj žensk različnih postav in precej moških, tudi različnih postav. Z žaljenjem si pokazala samo svoj neprijeten značaj, avtorica, nič drugega.

Občudujem pogum in to, da zdržijo. Mene preveč zebe za kaj takega. Drugače pa jim ploskam.

Zavidam jim, jaz bi tudi. Kopala sem se že novembra, pozimi pa res še ne. In verjetno bi morala res na tako množično prireditev, da bi me drugi motivirali za skok. Vsaj pri meni ne gre za dokazovanje drugim, ampak sami sebi … greš prek sebe … tega ne smeš gledati samo kot ta en skok, ampak je bolj značajska lastnost, ki vpliva tudi oz. predvsem na druga področja.

Skrbnike oz. starse tistega 4 letnika (in ostalih otrok), ki je skocil bi morali kaznovati zaradi neodgovornega ravnanja z mladoletno osebo. Taki dogodki s takimi majhnimi otroci niso dovoljeni v EU. Zlovenija je za enkrat se izjema. Dokler se komu kaj ne zgodi…

Prepoved zimskega kopanja do polnoletnosti.

Ne razmišljam o njih. Če jim je, zakaj pa ne?

Potrebno je pisno soglasje za fotografije vasega otroka na solskih razrednih fotografijah, pri solskih dejavnostih itd.Tukaj si pa dovoljeni neodgovorni starsi in skrbniki. Cudi me primitivnost in neozavescenost ter nespostovanje EU zakonodaje na tem podrocju pri organizatorju “dogodka”, ki ni organiziran prvic. Kaj se mora zgoditi, da se ustanovi komisija, ki bo ocenjevala ce je voda mokra?

Mora stiriletniku zastati srce, da se zbudijo?

Saj s tistimi, ki skačejo pozimi v razne reke in jezera, je podobno.
Večina njih ni niti pod razno pripravljena na šoke, ki jih telo ob takih podvigih doživlja.

Primerjajo se s Severnjaki, ki to navado že preko savnanja prakticirajo skozi celo življenje, naši po večini STARI troti pa hop na štrbunk v mrzlo vodo, potem pa sledijo …. razna oživljanja.

zdaj ti ni dovolj, da sovražiš Svetlano, še te skakalce moraš :)))

vmes je moja čudovita sorodnica, nič debela … visoka in šlank, mlada

Dobra.😅

[img]http://shrani.si/f/3w/9c/9hEBixr/489525302417645561791864.jpg[/img]

Tudi sama sem enkrat skočila pozimi v bazen.
Nasmodila sem se, ker sem bila prepričana, da je voda termalna in topla.
Meso na stegnih je zaledenelo. Totalni šok za telo.
Če ne veš in ne pričakuješ, niti ni tako hudo, kajti vse se začne in konča v glavi.


Res je, tudi krepneš na koncu v glavi, če že ni pred tem mrtva.😅

Točno to.

Kaj pa ti, avtor, sploh želiš slišati?
[/quote]

Potrditev, da ima prav. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni je že junija šok skočiti v morje, ne pa da bi tole, čeprav mora bit fino, ko ven prideš in se ogreješ.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

O njih si mislim, da so pravi carji.

Mislim si, da taki imajo željo plavat čez leto, ker so vraževerni(kar boš počel 1.jan, boš vse leto).
Ampak njihova stvar, če jim to pomeni.

Jaz ne bi, ne bi se hecala z zdravjem in niti mrazom. Brrr, ni prijetno.

Dajte se zdaj na veliko zgražati nad groznimi starši. Lejte, koliko otrok je vmes. Osnovnošolskih otrok!

The Dookers se pripravljajo na Loony Dook 2019, skok v mrzlu škotsko morje v Edinburgu. Dogajalo se je včeraj, 1. januarja 2019.

Vsako leto si jih pogledam. Škotske Loony Dookerje. Jaz bi šla tudi, z mojimi OŠ otroki. Dejte me obes’t’.
https://www.youtube.com/watch?v=2xOcZfoEp4c

Nič si ne mislim. Edino to, da upam, da ne bodo zboleli ali se prehladili. Nenavaden hobi pač.

Meni je to bedarija. Zame so to ljudje, ki iščejo pozornost, da se imajo s čim pohvaliti, se počutijo posebne. Če hočejo, pa naj, meni s tem nič ne škodijo, mi je pa to, ponavljam, bedarija.

New Report

Close