Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na stara leta sem se zaljubil

na stara leta sem se zaljubil

Sem starejši samski, nikoli zaljubljen, zdaj se je zgodilo!
Še komu?

Tako se to dela!! Ljubezen ne pozna meja!! Srečno!! ;)))

Star si pa 80+? 🙂

Pa da ne bi ostalo samo pri zaljubljenosti…Ajde pogumno u napad!! 😉

Oh zlata, da bi se tvoja napoved uresničila. Veš, tudi tebe imam malo rad, ampak čakam mojo ljubezen, nestrpen sem, ne vem , če bom vzdržal?

Oh zlata, da bi se tvoja napoved uresničila. Veš, tudi tebe imam malo rad, ampak čakam mojo ljubezen, nestrpen sem, ne vem , če bom vzdržal?
[/quote]

Ne razumem. Torej, kolk si star? Ne morem komentirati tvojega posta, če ne vem kaj zate pomenijo stara leta. Šele nato se lahko opredelim…ali ti rečem, dedek bolje pozno kot nikoli ali kaj drugega.

Oh zlata, da bi se tvoja napoved uresničila. Veš, tudi tebe imam malo rad, ampak čakam mojo ljubezen, nestrpen sem, ne vem , če bom vzdržal?
[/quote]

Kje jo čakaš? Zakaj jo čakaš? Vzdržal kaj?

Zakaj pa ne bi vzdržal? Te bo kap al kaj? :)) Ja potem si pa sigurn že vsaj prek 90….;)))

General, saj lahko pišeš tudi prijavljen:))

Ma ne nisem še toliko, ravno dovolj, da se mi je to še zgodilo. Čutim metuljčke,….prvič v življenju, madona kako so lepi ti prazniki, daj Oktobra no, kaj mečkaš?

Ma ne nisem še toliko, ravno dovolj, da se mi je to še zgodilo. Čutim metuljčke,….prvič v življenju, madona kako so lepi ti prazniki, daj Oktobra no, kaj mečkaš?
[/quote]

Reci, da to ni virtualna ljubezen?

Kaj ti čakaš, mesece, da ti pomagajo? 😉

Ma ne nisem še toliko, ravno dovolj, da se mi je to še zgodilo. Čutim metuljčke,….prvič v življenju, madona kako so lepi ti prazniki, daj Oktobra no, kaj mečkaš?
[/quote]

Jo poznaš v živo ali sta v virtuali?

Vse boste izvedeli malo kasneje, zdaj mi pomagajte, da se moja draga oglasi, tukaj na čveku imava dejt, se že malo bojim, da se je ustrašila.

Ne boj se, zberi pogum in se oglasi, Jakobo te čaka.
Računam na vas, dragi MONovci, pomagajte mi jo ohrabrit, ni hec, gre zares, vem, da tole bere, pa si ne upa. Nima se kaj zgodit, vsi smo anonimni, če se oglasiš bom poskrbel za kontakt.

Hahaha, novembri, ti ga pihneš.

K se multinični spravjo spoznavat jaojao
Registririta se in si pišta, bosta saj vedla da sta ta prava.

Se pokorno javljam

Juhu, si prava? Takoj bomo to stestirali, piši [email protected].
Tvoj post: Samo da božično kosilo speljem, roke….., nadaljuj in vedel bom, če si prava! Ostali stop, stare “lozinke” so še vedno uporabne! :-))

sem že zbrisala najin pogovor, ne vem kaj sem pisala

Na stara leta se greš takole blamirati :).

Joj, to je res bolje, da “urejata” osebno, ker po mailih nastane đumbus 🙂

Če ženska gesla ne ve
Zakaj si nista na klepetu izmenjala mailov?


Ampak res.

Kaj le naj bi bilo tisto, kar bi mi morali izvedeti? Še pol mlajši od tebe vedo, da se ne razkriva tisto, kar se tiče samo vaju.

Ne verjet vsemu, kar piše

New Report

Close