Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj za božič delamo ateisti

Kaj za božič delamo ateisti

ma, hebo vas vaš božič in nažiranje … mi ateisti jemo normalno kot vsak dan, gremo ven kot vsak dan, se slišimo in vidimo z drugimi kot običajno, muziko poslušamo normalno in ne nekih zategnjenih blaženih noči 🙂

zakaj sploh, bi se ateisti šlepali na cervene praznike???
Kaj pa delate za časa ramadan???
Pejte si vi svoje štose po svoje.
Aja – ateisti ste lahko med verskimi prazniki dežurni – saj niso za vas

Počnite kar hočete, mi se imamo dobro in lepo.

nova
Uredništvo priporoča

Delamo atest vin.

Vi ateisti počnete vse enako, imate smreko, ki jo okrašujete, pašete se s piškoti, organizirate božično večerjo, za praznik ste frej in čičate doma. Tolk o tem!

Nisem vedela, da je našteto bistvo božiča.

Nisem vedela, da je našteto bistvo božiča.
[/quote]

Je del božiča ja.


Smreke še nimamo, pečemo ne, s piškoti se radi bašemo tudi 30.6., ali pa 18.9….ne vem, zakaj bi se le sedaj? Komu se da organizirat večerjo ?! Dej nehi , no. Edino, kar je fajn , je, da smo dva dni doma. Neprecenljivo.


Smreke še nimamo, pečemo ne, s piškoti se radi bašemo tudi 30.6., ali pa 18.9….ne vem, zakaj bi se le sedaj? Komu se da organizirat večerjo ?! Dej nehi , no. Edino, kar je fajn , je, da smo dva dni doma. Neprecenljivo.
[/quote]
Ja, krasno. Vsak po svoje, a ne.

Mi, ki smo ateisti uživamo in dobro jemo prav vsak dan v letu. Smilite se mi vi , ki verjamete v cerkvene pravljice in upate, da si zaslužite nebesa.


Ja, krasno. Vsak po svoje, a ne.
[/quote]

Gor pišeš, da ateisti delamo vse enako, spodaj pa, da vsak po svoje. Jasno, da vsak kakor mu paše. Jaz npr. mislim ta dva dneva v glavnem počivati, si nabrati moči. Skuhala bom sigurno kaj, lačna ne morem biti, moji tudi ne.

Gor pišeš, da ateisti delamo vse enako, spodaj pa, da vsak po svoje. Jasno, da vsak kakor mu paše. Jaz npr. mislim ta dva dneva v glavnem počivati, si nabrati moči. Skuhala bom sigurno kaj, lačna ne morem biti, moji tudi ne.
[/quote]
Poznam folk, ki ni veren, pa ima jaslice in se nekaj ven mečejo, ne vem sicer zakaj. Ja, doma smo pa vsi radi.

Mnogi ateisti v tem obdobju pretiravajo s kičastim okraševanjem prostorov.


Poznam folk, ki ni veren, pa ima jaslice in se nekaj ven mečejo, ne vem sicer zakaj. Ja, doma smo pa vsi radi.
[/quote]
Ja, tudi jaz poznam take. Jaz jaslic, prenajedanja,praznovanja nisem navajena. Nikoli nismo doma praznovali, imeli jaslice ipd. Tako jaz tudi s svojo družino ne počnem tega. Mi nič ne pomeni, ne občutim nobenega prazničnega vzdušja. Ja, dva dni sem pa rada doma, da napolnim baterije.


Poznam folk, ki ni veren, pa ima jaslice in se nekaj ven mečejo, ne vem sicer zakaj. Ja, doma smo pa vsi radi.
[/quote]

In kaj potem? Pač jim je všec pod smrekico še jaslice postavit, morda ker so otroci slednje od prijateljev ‘pobrali’, bodisi je to tradicija iz časov babic … Ne vem, zakaj bi bilo to moteče?

In kaj potem? Pač jim je všec pod smrekico še jaslice postavit, morda ker so otroci slednje od prijateljev ‘pobrali’, bodisi je to tradicija iz časov babic … Ne vem, zakaj bi bilo to moteče?
[/quote]
Ni moteče, samo sprašujem se, kaj jim dogaja v glavi.

Zakaj praznujete Božič?? in ostale cerkvene praznike??

Ignorirajte !!

Ateisti da praznujejo božič? Ma bejž no.Od kje ti to.


Jaz ne delam nič. Koristim nadure. In poslušam nenormalno muzko, kot vedno…

No ja, glih pečenga odojka ne jem vsak dan, pa sarme tud ne, pa potičke tud ne 😉
Letos grem pa z mojim mogoče tud na polnočnico pogledat 😉

Zakaj se pa cerkvenjaki šlepate na poganske praznike?

Zakaj se pa cerkvenjaki šlepate na poganske praznike?
[/quote]

Ja, kateri pa so poganski?

Ja, res brez veze, da ste sploh doma. Vam bi moral pripadat samo 1. in 2. januar.

Žrejo, zapravljajo po trgovinah…

Zakaj se pa cerkvenjaki šlepate na poganske praznike?
[/quote]

Ne zastopim… Noben praznik ni poganski. Na noč čarovnic, mi praznjujemo Trubarja, ki je bil zelo pomemben za naš jezik. 1. novembra pa so vsi sveti. Zimske počitnice so za smučanje in spet ni neke pogasnke zadeve. 1.maja praznjujemo praznik delavstva.
No, razjasni mi…

New Report

Close