Najdi forum

nutela

a mogoče kdo ve, kje bi lahko kupila uno res veliko nutelo?

Videla sem jih v Kompas shopu v Jaršah pri Domžalah.

https://www.kompas-shop.si/sl/Namazi/Nutella-3Kg/

hvala

Z veseljem

https://www.kompas-shop.si/sl/Poslovalnice/


Kako lahko jeste to sranje, sam sladkor in maščoba, fuj! In to dajete še otrokom, svinjarija.


Kako lahko jeste to sranje, sam sladkor in maščoba, fuj! In to dajete še otrokom, svinjarija.
[/quote]
Z žlico. In to taveliko, kadar me popade!
(Kaj če bi se eni malo manj brigali za to, kaj drugi (popolni neznanci) jemo in se rajši ukvarjali s sabo?)

Js sem jo prejsnji teden kupila v Sparu. Pa se kupon lahko das gor. In je cenejsa ko pa v Kompas Shopu. S popustom pride okrog 15 eur. Je pa 3 kg.


Z žlico. In to taveliko, kadar me popade!
(Kaj če bi se eni malo manj brigali za to, kaj drugi (popolni neznanci) jemo in se rajši ukvarjali s sabo?)
[/quote]

Samo povem, zaradi mene lahko ješ tudi strup, če ti paše. Ali pa si nasuj bel sladkor, dodaj margarino, kakav (kar je zopet sladkor) in jej z žlico, to je nutela.

Samo povem, zaradi mene lahko ješ tudi strup, če ti paše. Ali pa si nasuj bel sladkor, dodaj margarino, kakav (kar je zopet sladkor) in jej z žlico, to je nutela.
[/quote]

Ne pa ni.
Ne vem sicer, katero drogo še dajejo v nutelo, ampak noben od drugih namazov ni niti okvirno tako dober.

Ne pa ni.
Ne vem sicer, katero drogo še dajejo v nutelo, ampak noben od drugih namazov ni niti okvirno tako dober.
[/quote]

Nutela je iz gensko spremenjenih sestavin.

Ne bom odgovorila na vprašanje in ne bom sodila kaj kdo je. Sem pa enkrat poslušala oddajo o čipsu, ki je tudi ene vrste “droga”. Svetovali so, da naj vedno kupimo najmanjšo embalažo, ker čips pač jemo dokler ga ne zmanjka. In tako ga pojemo manj. Morda bi to veljalo tudi za nutelo.

jaz sem se tega začela držat (ne samo pri čipsu in nuteli). Tako otroci (in midva z možem) pojemo tega “šita” bistveno manj. Je pa res, da se to kupi pri nas le nekajkrat na leto- kljub manjšim embalažam.

Nutela je iz gensko spremenjenih sestavin.
[/quote]

Ti sploh veš, kaj govoriš?

Samo povem, zaradi mene lahko ješ tudi strup, če ti paše. Ali pa si nasuj bel sladkor, dodaj margarino, kakav (kar je zopet sladkor) in jej z žlico, to je nutela.
[/quote]

Mi smo odrasli z Nutello pa nam čisto nič ne manjka… zdravi smo kot riba 🙂 Danes je sladkor celo v klobasah in praktično vseh pijačah.

Nutela je iz gensko spremenjenih sestavin.
[/quote]

Je iz gensko spremenjenega sladkorja?

Nah, to je zato, ker je zadeva v malih pakungah pol ali več dražja, če preračunaš. Marketing.

Pa jaz ga ne jem, dokler ga ne zmanjka. Kupim taveliko pakungo in jo imam za kar en čas.

Že več let je, odkar sem nazadnje jedla nutelo in prav nič je ne pogrešam.

Poznam tudi torto nutela, ki je na neki spletni strani oh in sploh torta. Meni se zdi “kr nekaj”

Imajo velike nutelle.


Bravo, bravo!! = Nakup turških GSO lešnikov!!

V intersparu jo imajo,ono ta veliko…tam je več izbire kot v sparu…Vceraj smo kupili 750g in sem videl tudi da imajo še v večjih steklenih posodah…

New Report

Close