Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štala na MMC RTV Slo

Štala na MMC RTV Slo

Podobno kot nas na MON z brezzveznimi rekapča buzerirajo admini, so MMCjevci sklenili zapraviti denar s prenovo RTV portala.

Za zapravljanje denarja so bil uporabljeni običajni izgovori: “izboljšanje uporabniške izkušnje”, “poenotenje vmesnika na mobilnih in namiznih napravah”. Kot da leta 2018 zmogljivosti obojih niso povsem primerljive – za kar sta poskrbela Apple in Google in ne MMC.

Če povzamem bistvo – stari vmesnik še vedno najdete na naslovu stari.rtvslo.si. Hitro si popravite ali nastavite bookmarke.

Kdo sploh uporablja MMC?

Hm…kaj je MMC? Danes jim konkretno nagaja spletna stran – se mi zdi da končno preklaplajo iz starega sata na novega:)

Vedno jim nagaja, če preklapljajo ali ne.

Mene pa skrbi svoboda in nepristranskost medijev v Sloveniji.
Konkretno na primeru nevladne organizacije
Vaš link

( Soros Open Society Foundations) v prepletu z državnim zavodom RTV Slovenije – uredništvo Novih medijev (MMC) ter sodelavko Mirovnega Inštituta, urednico MMC Kajo Jakopič na čelu

Govorimo o Sorosovem “mirovnem” inštitutu, ki po lastnih navedbah:
Vaš link Op.p. točka 22
Vsakodnevno izvaja oziroma skuša izvajati manipulacijo javnega mnenja.

Če pogledamo še financiranje Vaš link dotičnega subjekta

In ga z iskanjem po njihovi strani primerjamo z imeni odgovornih urednikov RTV,
Vaš link

pridemo do ugotovitev, ki pod vprašaj postavljajo neodvisnost slovenskih medijev to je državne Radiotelevizije Slovenija

Ob tem se večkrat krši ne samo pravilnik o poklicnih standardih lastne hiše
Vaš link – Točka 21,

mnogo huje ob tem se državljanom sistematično in grobo krati 39. Člen Ustave RS, to je svoboda izražanja.
Vaš link

Nevladne organizacije izvajajo cenzuro naročnikov in plačnikov RTV prispevka

Vaš link

Glavna urednica uredništva Novih medijev Radio Televizije Slovenija Kaja Jakopič:
Vaš link

Vaš link

Verjamem da mojo zaskrbljenost deli precejšen del naročnikov storitev javnega zavoda RTV Slovenija.
Vaš link
Zahtevam, da se uredništvo ki krši ustavo Republike Slovenije odstavi.

RTV propada, bogve koliko denarja so zagonili za to obupno “prenovo”
Jakopička se poja z Inštitutom
Ve kdo, kako se lahko odjaviš od RTV?

Zelo enostavno – z daljincem. Problem je pa, da moraš še vedno plačevati prispevek.

Čist so razje.bali preglednost portala tako, da precej stvari ne najdeš.

Spletna stran je super. Takšno kot sem si jo želel že dolgo časa. Kdo pa še rabi minuse.

Opravljaš dobro delo prijatelj. To kabalo je treba dobro dokumentirat. Jemlji to kot znanstveno opravilo ker ljudje to tak niso… Bolj govoreči izkoriščevalski šupki.

Recimo eni mladiči v Avstriji se zberejo in samo dokumentirajo in zbirajo delovanje naprimer Soroševih sektašev. Bo ze prisel dan, ko se bo dobro pisalo kdo in kaj, kot so tudi komunisti v starih časih dobro dokumentirali delovanje svojih sovražnikov. Vse se pa obrne, saj to jim je tud Marx lepo povedal. Kdor deluje in izkorisca za masone, naj ima dobro dokumentiran prostor v peklu.

To sem gledal na Youtube na neki Vice oddaji, da me nebojo zaj marksisti hodili spraševat kdo so ti izdajalci velikokomunisticnih idej

To me spominja na BBC, kjer komentirajo samo še Indijci in Pakistanci, o tem kako čudovit je BBC. Tako bi tudi RTV najraje postala Soroševska postaja za le ‘nove prebivalce’. To je njihova najbolj mokra fantazija.

Avtohtoni namreč ne vidimo trpljenja gledališčniških primorskih Srbov, ko delajo oddaje kot je Vem.

Kdo sploh še bere MMC in menda ja niste tako nori, da plačujete RTV naročnino.

Včasih sem ga precej. Tudi prejšnji ni bil nek presežek, a mnogo, mnogo bočlši in preglednejši od tega. Tega ne odpiram več že nekaj časa.

Hvala za ta info. Sem si že spravila. Vprašanje je le, kako dolgo bo še?! To sedaj je neuporabno.

Opravljaš dobro delo prijatelj. To kabalo je treba dobro dokumentirat. Jemlji to kot znanstveno opravilo ker ljudje to tak niso… Bolj govoreči izkoriščevalski šupki.

Recimo eni mladiči v Avstriji se zberejo in samo dokumentirajo in zbirajo delovanje naprimer Soroševih sektašev. Bo ze prisel dan, ko se bo dobro pisalo kdo in kaj, kot so tudi komunisti v starih časih dobro dokumentirali delovanje svojih sovražnikov. Vse se pa obrne, saj to jim je tud Marx lepo povedal. Kdor deluje in izkorisca za masone, naj ima dobro dokumentiran prostor v peklu.
[/quote]

Hvala


Naročnina je prisilna, če še ne veš.

Včasih sem ga precej. Tudi prejšnji ni bil nek presežek, a mnogo, mnogo bočlši in preglednejši od tega. Tega ne odpiram več že nekaj časa.
[/quote]

Ja, res je čisti polom … kako brezupno je samo iskanje člankov pod rubrikami. Čisto nepregleden, zakompliciran božjo mater, pa še manj novic vidiš takoj, ko odpreš rtvslo. Prej si jih na primer veliko več videl, pa še lepše so bile urejene.

Pa to še ni vse … od kar se je začela tista migrantska kriza, je rtvju prišlo zelo v navado, da cenzurirajo oz. izbrišejo komentar, ki jim ni po godu. Ne vem, zakaj plačujem rtv prispevek? Zato, da ne bom smel niti svojega mnenja povedati? Za 12 eur na mesec pa lahko rečem tudi kaj, kar oni hočejo ali nočejo slišati!

…jaz uporabljam le to (skorajda), da je najbolj razširjeno, se vidi po številu komentarjev pod temami, kar me bolj zanima kot sam tekst zgoraj… !

Kja pa tebi ni jasno, a morda ne drži, da mirovni inštitut in nacionalka lepo prejemajo redne in lepe plače iz proračuna, torej od nas? In za mirovni inštitut ni nič skritega, da se ukvarjajo z priviligiranjem homoseksualnosti, migrantov, delajo programe za šole o teoriji spola, po tem da dekleta “ozaveščajo, da naj nimajo otrok” , da je to ponižujoče za ženske, itn., medtem ko za nacionalko se dolgo ve, da tam kraljujejo pedri in lezbijke, že dolgo časa..

Torej? Česa ne razumeš ali bereš le mon in noriš?

HO HO HO
12.50 NA MESEC

http://www.mirovni-institut.si/teme/mediji/

hm….

https://web.archive.org/web/20180708042911/http://www.mirovni-institut.si/sodelavci/kaja-jakopic/

Kdaj boš poročala o tem, KAJA?

http://pozareport.si/post/445283/minister-presicek-bo-tezko-prezivel-tomazevo-smrt-pozivi-sarcu-se-vrstijo-pisejo-posamezniki-in-sindikati-ukrepajte

ti umazana služabnica korumpiranega režima

FUJ IN FEJ!

magistrica (iz česa le) in urednica Radiotelevizije Slovenija RTVSLO MMC Katarina Kaja Jakopič, tvojih “uslug” in nepristranskosti imamo dovolj.
ODSTOPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne smeti tukaj gor po MONu. Takšne bedarije prisparaj raje za doma…

New Report

Close