Najdi forum

Iphone

Kupujem nov pametni telefon in odločila sem se za Iphone. Gledam 8 plus in me zanimajo vaše izkušnje in priporočila. Hvala.


Slaba odločitev za vsakogar, ki ni američan. Ste razmišljali tudi o pridobitvi ostalih applovih proizvodov?

ne maram iphonov,ker je premajhen. Rada mam velike telefone,z velikim ekranom,ploskvijo. iphon je premjahen za moje debele prste haha 😀 😀 pa tud ni mi všeč iphonov sistem.. gled etehničnih podrobosti pa verjamem da je dober. samo so mičkeni

Premajhen, jaz bi ga izgubil prej kot šivanko. Mobitel mora imeti velik ekran, da na njem vidim vse podrobnosti.
https://telemach.si/oec/single-mobile-device/25092/xiaomi-mix-s2-64gb/5487

Imam 7+. Verjetno je podoben. Star dve leti, dela kot prvi dan, brez ene praske. Odličen telefon. Ne poslušaj fovšljivcev, ki itak ne bi nikoli dali toliko za telefon, ker njihovo mnenje res ni merodajno. Pljuvajo, samo da pljuvajo. Sploh ob majhnosti telefona sem se nasmejala. 🙂 Smo dali že veliko telefonov skozi, tudi flagshipov, in tale vse poseka. Edini telefon, ki bo pri hiši dlje kot dve leti.

Ah kako premajhen ? Hči ima 6 in 8+ je konkretno večji.

Odličen telefon. Preprost za uporabo. Če imaš že zdaj Applov telefon se zate ne bo nič spremenilo, le aparat imaš drug.
Za povezavo z ostalimi zadevami (TV, comp) ne potrebuješ, da so Applovi izdelki.
Greš v npr Telekom vzameš telefon v roko, vidiš če ti je všeč in se odločiš ali ga kupiš ali ne.
Recenzije telefona si pa poglej na spletu, je tega veliko;)

Sama preferiram androide in sem si nabavila novega Mateta, top telefon, ampak imamo doma kar nekaj jabučkov, sama imam tudi iPad, pa lahko rečem, da je njihovaedina napaka v kablih za polnjenje, ki kar razpadajo po tekočem traku, ne vem zakaj, a kar nekaj ljudi se pritožuje nad tem.
Mož je zaprisežen iPhonovec, ker je to super zmogljiv telefon za telebane, vse je enostavno in prilagojeno uporabnikom, ki niso ravno talenti za novodobne tehnologije. Doma imamo 5s, 6s in eno 8-ko, ne vem katero točno, telefone je menjal zaradi novosti, ne ker bi se pokvarili 5s je star že ohoho in zdaj ga uporablja nečakinja 6s imamo pa za rezervo.

Jaz bi edino razmišljala, da telefon kupujem za dolgo časa in bi kupila novejši model od 8-ke.

Kaj pa model X ? Za tega sem dobila priporočilo.

Pa kupi ga, da bo mir.


da bo telefon pametnejši od uporabnice ☺

Pozdravljeni,
z veseljem vam telefon podrobneje predstavimo. Prosimo vas za kontaktno številko v ZS.
LP, Majda

Zakaj ste obsedeni z iPhoni? Samo zato, ker se toliko oglašuje, si mislite, da je iPhone najboljši pametni telefon na svetu. Kakšna je razlika od Samsunga? Jaz mislim, da je vse prenapihnjeno. Ti novi X in XS majo še napako na polnilcu, da se ne začne polnit, ko ga priklopimo s kablom, ampak je treba še posebej tapnit zaslon, da se začne polnit. WTF? Zvečer grem spat, vtaknem kabel v iPhone in zjutraj ugotovim, da je baterija prazna, jaz pa moram v službo. Super!

Jaz nisem obsedena z iPhoni. Imela sem Samsung pred iPhonom in me je zelo razočaral. Mogoče me bo iPhone tudi in ga ne bom več kupila. Ampak zaenkrat Samsung krepko poseka. Ampak teh tanovih pa zaradi visoke cene nikoli ne bi kupila.
Pri tebi gre očitno za softverski bug, ki ima do naslednje nadgradnje tole rešitev. Gugl vse najdeš, veš.
Users experiencing the issues have come up with workarounds, including upgrading to iOS 12.1 beta, which apparently eliminates the problem entirely. So whenever Apple releases that to everyone, it shouldn’t be an issue anymore. For now, others suggest going into Settings, FaceID and Passcode, scrolling down to “Allow access when locked” and turning on USB Accessories.

Kupi telefon, ki ti odgovarja tako po obliki kot software. Vsaka stran ima pluse in minuse, kupi tistega, ki ima zate manj minusov;)

New Report

Close