Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj sin je priznal da je gej

Moj sin je priznal da je gej

Moj sin je pred enim tednom nama z možem povedal da je istospolno usmerjen. Naša družina je zelo krščanska in se drži svetega pisma, v katerem piše da istospolne zveze pred Bogom niso prav lepo sprejete.

Ali imate kakšne nasvete, da spremenimo sina nazaj v normalnega kristjana in normalnega funkcionalnega člana družbe, to želimo narediti čim prej, saj nočemo da dobi mlajši brat tudi kakšne podobne ideje?

Bog ti naj pomaga, ti krava provokatorska.

Bog ti naj pomaga, ti krava provokatorska.
[/quote]

…da žal Boga ni. Mogoče je dobro, da stopi do psihiatra.

nova
Uredništvo priporoča

Uporabiti jo je treba pa na starih dveh, ki nista znala vzgojit otroka, ko je bil pravi čas!

Mene pa zanima, kje je kurkuma cenejša?
Hvala.

Jaz mislim, da Bog obstaja in živi med nami. To dokazujejo vse moje izkušnje, v katerih mi je Bog vedno stal ob strani. Verjamem, da moj sin ne bi rad končal v Peklu, kot je to napisano v Svetemu pismu.

A vam res še ni jasno, da se to spremeniti neda? Če bo kdaj “spremenil” mnenje ga bo samo zato, da bo imel mir pred vami in nič drugega. Pustite ga pri miru.

A nisi že prej opazila, da njegova trobenta na avspuhu, ne deluje več – piha v prazno!

A ima tvoj sin svojo hišo, hud avto, na banki polno denarja… če ne je tvoj sin ni gay, ampak obična pederčina.

zeh

je kazal nekam neobičajno naklonjenost do jezusa in imel čudne izpade ljubosumja do marije magdalene


Nobena res krščanska familija, en bo napisala, da se drži svetega pisma, v katerem piše, da istospolne zveze pred Bogom niso prav lepo sprejete. Nobena.
In ne vprašaj zakaj. Če bi bila avtorica ali avtor verna ali veren, bi razumela…

Vprašaj bogeca zakaj je vsem moškim v rit vstavil prostato, ki je g točka in so vsi moški sposobni analnih orgazmov. Menda ni za okras?

No potem pa mislim da ti bo bog sina kar sam spremenil v heteroseksualca…. 😁
Hecam se. Zakaj pa ne bi smel biti homoseksualec?

:)))))))))))))))))))))))

Še v provokacijah ta beseda…”normalno”……

Tvoj sin ima pač hibo, za katero ni sam kriv. Ne glede na to, ali je prirojena, ali sta jo zakuhala ti in tvoj mož z nepravilno vzgojo, ali je to psihična motnja, ali ga je Bog takega ustvaril…..ni važno. Ni sam kriv za to in zato ne bo pristal v peklu. V pelku boš pristala ti, ker si ga držneš obsojati, saj je edini sodnik Bog in v sv. Pismu piše ne sodite, da ne boste sojeni. A to si pozabila prebrat? Nisi kristjanka, si samo ošabna vzvišenka, ki misli, da pri Bogu velja nekaj več kot drugi, ker gre vsako nedeljo v cerkev gledat, katera je neprimerno oblečena, kdo od sosedov manjka, pa pogledat, če je Micka res naredila lepšo ikebano za na glavni oltar, kot si jo zadnjič naredila ti.

PS: sina ne boš spremenila. Raje spremeni sebe, bo zelo koristno.

Tvoj sin ima pač hibo, za katero ni sam kriv. Ne glede na to, ali je prirojena, ali sta jo zakuhala ti in tvoj mož z nepravilno vzgojo, ali je to psihična motnja, ali ga je Bog takega ustvaril…..ni važno. Ni sam kriv za to in zato ne bo pristal v peklu. V pelku boš pristala ti, ker si ga držneš obsojati, saj je edini sodnik Bog in v sv. Pismu piše ne sodite, da ne boste sojeni. A to si pozabila prebrat? Nisi kristjanka, si samo ošabna vzvišenka, ki misli, da pri Bogu velja nekaj več kot drugi, ker gre vsako nedeljo v cerkev gledat, katera je neprimerno oblečena, kdo od sosedov manjka, pa pogledat, če je Micka res naredila lepšo ikebano za na glavni oltar, kot si jo zadnjič naredila ti.

PS: sina ne boš spremenila. Raje spremeni sebe, bo zelo koristno.
[/quote]

Ma kakšno hibo, ti imaš hibo v glavi in probleme z dojemanjem biologije in realnosti.

V Aziji.
Naslendnji mesec gre mimo naša karavana z začimbami.
Bodi na trgu. Mene prepoznaš zagotovo. Bom na kameli.

On to mora vedeti vsa slovenija? Tudi jaz sem gey, pa kaj. Ze celo zivljenje imam rajsi zenske kot pa moske.

Z možem sta naredila veliko napako v življenju! Premalo sta molila in zdaj vaju Bog kaznuje!

Edino kar lahko naredita je to, da molita in molita, pa prosita vse sorodnike, prijatelje in znance, da molijo, samo molitev vas lahko reši in če se Bogu odkupite, bo spremenil sina nazaj v heteroseksualca!
Če ne znate sami, se posvetujte s forumovko Majdo, vam bo ona najbolje svetovala okoli molitve, če pa še ne bo šlo, vam bo zrihtala svojega župnika, je zelo prijazen in on vam bo sigurno pomagal!

Uporabiti jo je treba pa na starih dveh, ki nista znala vzgojit otroka, ko je bil pravi čas!
[/quote]

Ja – taki starši se morajo pač zavedat in sprijaznit, da “suhe veje” med potomci v takem primeru pač obstajajo – ravno zaradi krščanske vzgoje. Jaz jih dosti poznam, ki so bili vzgojeni po “krščanskih reglcih”, pa so fantje suhe veje – niti ne posvojijo otrok – jih napirmer ne zelijo. imeti – samo moškega partnerja za življenskega sopotnika.

Ma kakšno hibo, ti imaš hibo v glavi in probleme z dojemanjem biologije in realnosti.
[/quote]

Nobenih problemov nimam z dojemanjem biologije in realnosti. Homoseksualnost je zame v bistvu hiba, ker “običajno” to pač ni. Tako kot je slepota hiba, okvara sluha, nerazvit organ, ali manjkajoč organ ali del telesa (roka, noga….) tudi to ni vsakdanje, ampak so posebnosti. To pa ne pomeni, da imamo do tega predsodke. No, vsaj jaz jih nimam, čeprav se je tebi tako zazdelo. Fant s tem nikomur ne škodi, medtem ko njegova ta stara s svojim zgražanjem, obsojanjem in namenom, da bi to “popravila” , seje veliko negativne energije, sovraštva in nestrpnosti. Naj mu da mir in raje pri sebi pogleda, če je njeno obnašanje res krščansko, tako kot si ona to domišlja.

Ja – taki starši se morajo pač zavedat in sprijaznit, da “suhe veje” med potomci v takem primeru pač obstajajo – ravno zaradi krščanske vzgoje. Jaz jih dosti poznam, ki so bili vzgojeni po “krščanskih reglcih”, pa so fantje suhe veje – niti ne posvojijo otrok – jih napirmer ne zelijo. imeti – samo moškega partnerja za življenskega sopotnika.
[/quote]

Jaz pa poznam ogromno ljudi, ki niso bili vzgojeni v nobeni veri, pa so vseeno suhe veje. Nimajo otrok, jih ne posvojijo, niti jih nočejo. Kaj sedaj? Kdo je pa v tem primeru kriv?

Jaz pa poznam ogromno ljudi, ki niso bili vzgojeni v nobeni veri, pa so vseeno suhe veje. Nimajo otrok, jih ne posvojijo, niti jih nočejo. Kaj sedaj? Kdo je pa v tem primeru kriv?
[/quote]

Starši z napačno vzgojo in napačnim zgledom in pristopom.

poznam jih pet iz krščanske vzgoje .Dve sta lezbijki, trije homoseksualci. Vsi brez otrok – jih nočejo imet.

Ne poznam pa nobenega iz “nobene vere”, ki so “suhe veje”: Torej bluzenje zadrži prosim zase 😛

Starši z napačno vzgojo in napačnim zgledom in pristopom.

poznam jih pet iz krščanske vzgoje .Dve sta lezbijki, trije homoseksualci. Vsi brez otrok – jih nočejo imet.

Ne poznam pa nobenega iz “nobene vere”, ki so “suhe veje”: Torej bluzenje zadrži prosim zase 😛
[/quote]

Jaz iz krščanske družine poznam samo eno, ki nima otrok, ni lezbijka, je poročena. Iz ateističnih družin pa kar osem ljudi. Od tega sta dva geja. Zato imam vso pravico bluziti.

New Report

Close