Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v lokalu kjer pogosto hodim so mi danes zaračunalni preveč

v lokalu kjer pogosto hodim so mi danes zaračunalni preveč

v lokalu zraven službe kamor hodim skoraj vsak dan sem danes naročila tortico in čaj, in jih tam tudi pojdela. zaračunalni so mi pa

torta (kos) 3,80 EUR
čaj 2,00 EUR
takeway embalaža 0,50 EUR
takeway lončke 0,20 EUR

Ali naj jim jutri rečem, da se to ne dela ali naj bom samo tiho in v prihodnje bolj gledam račune?

V prihodnje poglej na račun. Sicer bi lahko že v glavi preračunala, ampak ok, poglej preden plačaš.


naslednjič jim povej da si opazila reci

zadnjič ste mi pa preveč zaračunali, saj vem da je treba to takoj pogledat amapak nisem ker sem tukaj pogosto in vam zaupam. Nekaj v tem smislu morda dobiš kako tortico v opravičilo s strani šefa.

jaz bi jim sigurno dala vedeti, da goljufajo.

Podobno se je zgodilo tudi meni. So mi zapakirali tortico in dali kavo v lonček.
Sploh nisem sedela v lokalu, samo naročila, plačala in šla. Se mi je pa zdel račun nekam višji.
Ko sem prišla nazaj v pisarno, sem preverila zneske in ostala šokirana.
Zaračunali so mi celo špilanje enega na sintesajzerju.
To je bila celo najdražja reč.

Drugič pa nastavi kar svojo torbico ali pa svojo vrečko, škatlico, pa ti bodo not spakiral, pa boš odnesla brez “tiste zaračunane” embalaže 🙂

Pa lube duše, jasno da vam vse prodajo in zaračunajo, če pa vzamete ” za seboj”. in oni jo tudi kupijo, ne dobijo je zastonj 😀

Avtorica je pa pojedla tam, pa so ji pritisnili pač še embalažo za odnest ven. In če je redna stranka, če so pametni, ji bodo to odšteli in se opravičili, če pa ne, pa jaz na njenem mestu ne bi več tja hodila na “torto in čaj”.

Drugič pa avtorica: začni gledat račun takoj po prejetju v roke -dandanes je to treba. Vsepovsod. Ker na računih piše dostikrat: “Preverite račun – kasnejših reklamacij ne upoštevamo ! “:D

;DD, je imel vsaj posluh?

Drugič pa nastavi kar svojo torbico ali pa svojo vrečko, škatlico, pa ti bodo not spakiral, pa boš odnesla brez “tiste zaračunane” embalaže 🙂

Pa lube duše, jasno da vam vse prodajo in zaračunajo, če pa vzamete ” za seboj”. in oni jo tudi kupijo, ne dobijo je zastonj 😀

Avtorica je pa pojedla tam, pa so ji pritisnili pač še embalažo za odnest ven. In če je redna stranka, če so pametni, ji bodo to odšteli in se opravičili, če pa ne, pa jaz na njenem mestu ne bi več tja hodila na “torto in čaj”.

Drugič pa avtorica: začni gledat račun takoj po prejetju v roke -dandanes je to treba. Vsepovsod. Ker na računih piše dostikrat: “Preverite račun – kasnejših reklamacij ne upoštevamo ! “:D
[/quote]

Najhuje je to, da ta muzikant špila v lokalu samo ob vikendih. Takrat ga sploh ni bilo.
Je pa res, da so sodelavki 1x zaračunali celo uporabo tistih zaščitnih folij za wc pokrov.
Imela težave s prebavo. Bila zaprt 10 dni. Sploh ni šla na njihov wc.

Najhuje je to, da ta muzikant špila v lokalu samo ob vikendih. Takrat ga sploh ni bilo.
Je pa res, da so sodelavki 1x zaračunali celo uporabo tistih zaščitnih folij za wc pokrov.
Imela težave s prebavo. Bila zaprt 10 dni. Sploh ni šla na njihov wc.
[/quote]

😉 a notch too far…

😉 a notch too far…
[/quote]

😉
Ampak ko se je sodelavki po 10 dneh odprlo, vsi wc-ji so ji bili too far 🙂

😉
Ampak ko se je sodelavki po 10 dneh odprlo, vsi wc-ji so ji bili too far 🙂
[/quote]

Sranje se zgodi, dobesedno ;P

heh,mogoče si pa škrtica,pa te VSAK DAN lepo postrežejo,pa so prijazni,mogoče ti prišparajo tvoj najljubši kos tortice ker vejo kakšno ješ,in jim ti nikoli ne pustiš niti centa,so te pa na foro pa so ti scuzal teh 70 centov,da se mal zamisliš 😀 😀 😀 in zdej ti ne veš,kaj bi. hahahahaha 😀 😀 😀 škrtice ste k-urac

če te moti pač povej,jaz v svojem lokalu če se le da vedno dam napitnino. Ampak tja kamor jst hodim so meni v živlejnju že tok pomagal..da bo treba kr mojo hišo po smrti na njih prepisat 😀 😀 😀 haha

V lokalu, KAMOR pogosto hodim… Ali pa: V lokalu, KJER se pogosto nahajam…

Meni se je zgodilo obratno 2 dni nazaj…šel na pravi čaj z mlekom, punca mi je pomotoma računala samo čaj brez mleka, pa sem jo lepo opomnil, da je ponavadi 1,90, ne 1,60. Plačal sem pa 2e kot vedno😊

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Pa si jo prikrajsal pri napitnini 😎

Hehe odvisno, koliko iznajdljiva in poštena je…računa nisem prejel, niti ga nisem zahteval, tako da je lahko 2e pospravila v žep😉 Zame v glavnem razlike ni bilo, čaj pa vrhunski kot zmeraj.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Hehe odvisno, koliko iznajdljiva in poštena je…računa nisem prejel, niti ga nisem zahteval, tako da je lahko 2e pospravila v žep😉 Zame v glavnem razlike ni bilo, čaj pa vrhunski kot zmeraj.
[/quote]

Viš, tega pa jaz ne podpiram- Dam napitnino, če si jo zasluži in ko mi prinese račun. Drugače pa ne….

Viš, tega pa jaz ne podpiram- Dam napitnino, če si jo zasluži in ko mi prinese račun. Drugače pa ne….
[/quote]

Jaz pa ne zbiram papirja, tako da mi dol visi, ali mi izstavijo račun ali ne. Itak ga dobim v večini, pa ga potem pustim pod prazno skodelico, da ga veter ne odpihne. Tudi v štacuni ga vržem takoj v smeti, edino če kupim kaj z garancijo (tehnicna roba, orodje, cunje…) ali pa če večji nakup opravim, ga ponavadi avtomatsko vržem med robo in občasno doma prekontroliram, če so se kje kaj zmotili. Dobro, da smo si različni, drugač bi bil dougcajt😆 Najbolj važno pa se mi zdi, da so odnosi dobri.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Jaz pa ne zbiram papirja, tako da mi dol visi, ali mi izstavijo račun ali ne. Itak ga dobim v večini, pa ga potem pustim pod prazno skodelico, da ga veter ne odpihne. Tudi v štacuni ga vržem takoj v smeti, edino če kupim kaj z garancijo (tehnicna roba, orodje, cunje…) ali pa če večji nakup opravim, ga ponavadi avtomatsko vržem med robo in občasno doma prekontroliram, če so se kje kaj zmotili. Dobro, da smo si različni, drugač bi bil dougcajt😆 Najbolj važno pa se mi zdi, da so odnosi dobri.
[/quote]

Sm tud jaz račune v trgovini večinoma kr tam puščala. 1x pa v Eurospinu slučajn vzamem, grem vn, za mano pa se varnostnik dere: gospa počakte mal. Se obrnm da vidm če se men dere in ja. Pra : se mi zdi kot da niste plačala. A imate račun? Itak da sm najprej pomisla da sm ga tam pustila, potem se pa le spomnm da sm ga dala v vrečo. Ga najdm, mu ga pokažm, je preveril, se opravičil čš kao da se mu je zdel ko je gledal kamero kot da sm kr šla ne da bi plačala 😉 in šel. Ja itak, tista na blagajni bi bila pa kr tih in me mirno pustila vn 🙂
Od takrat ga skor skoz v vseh trgovinah vzamem in ga potem doma al kje drugje v smeti vržem.

Sm tud jaz račune v trgovini večinoma kr tam puščala. 1x pa v Eurospinu slučajn vzamem, grem vn, za mano pa se varnostnik dere: gospa počakte mal. Se obrnm da vidm če se men dere in ja. Pra : se mi zdi kot da niste plačala. A imate račun? Itak da sm najprej pomisla da sm ga tam pustila, potem se pa le spomnm da sm ga dala v vrečo. Ga najdm, mu ga pokažm, je preveril, se opravičil čš kao da se mu je zdel ko je gledal kamero kot da sm kr šla ne da bi plačala 😉 in šel. Ja itak, tista na blagajni bi bila pa kr tih in me mirno pustila vn 🙂
Od takrat ga skor skoz v vseh trgovinah vzamem in ga potem doma al kje drugje v smeti vržem.
[/quote]

Svašta…Ej, to se mi pa še ni zgodilo…itak bi se mu samo smejal in rekel, da mam vsaj eno pričo (prodajalko😉), dokaze pa če želi, lahko v košu najde😆

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Svašta…Ej, to se mi pa še ni zgodilo…itak bi se mu samo smejal in rekel, da mam vsaj eno pričo (prodajalko😉), dokaze pa če želi, lahko v košu najde😆
[/quote]

Tud men se je takrat to zgodil 1.in nikol več in če ne bi imela računa, bi tud rekla greva do blagajne prevert a sm plačala al nism. Sej sm ga najprej vprašala če se zaj.ebava, pa je bil čist resn in rekel da ne 😉

Tud men se je takrat to zgodil 1.in nikol več in če ne bi imela računa, bi tud rekla greva do blagajne prevert a sm plačala al nism. Sej sm ga najprej vprašala če se zaj.ebava, pa je bil čist resn in rekel da ne 😉
[/quote]

Hmm, a maš črne lase pa temnejšo polt?? Gipsy, ziher krade…😆👮

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Hmm, a maš črne lase pa temnejšo polt?? Gipsy, ziher krade…😆👮
[/quote]

No vidš, na to pa še pomisla nism 😉 mogoče sm mu pa res kot gibsy delovala 🙂 mogoče bila še v trenirki v trgovini, temne lase imam res, polet sm pa tud bolj temnopolta 🙂

Sej se mi ne da pametovat…
Praviš, da redno zahajaš v ta lokal. Predvidevam, da kdaj tudi za sabo vzameš. Pa tudi, če ne… 300x na leto je vse ok in 1x nisi na forumu pohvalila lokala. Enkrat nekaj narobe pa u luft skakat… tipično slovensko. Ja se je nekdo zmotil. Groza. In ne moreš tega najprej v lokalu rešit. Neee. Ovce ste res no. No sej verjetno tudi če bi se ti v lokalu opravičili in dali kofe gratis, ne bi tuki pisala, ker je bilo vse tako kot si si zamislila… v nasprotnem primeru pa waaa dajmo se razpenit do konca. Še Požar report pokliči ali pa Slovenske novice… šokantno!!!

Torej za take away so ti dodatno zaračunali 70 centov, čeprav si jedla tam? Sicer ni nek visok znesek, se pa nabere, če tako naredijo nekaj 10 strankam.

Drugič poglej račun, kaj naj ti rečem….. Jaz jim ne bi omenila, ker je bv, itak ne moreš dokazati, da si jedla tam.

New Report

Close