Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi normalni moški so zasedeni

Vsi normalni moški so zasedeni

Oni vic, ki gre takole: moški so kot wc. Ali so pokvarjeni ali pa so zasedeni. A so res vsi normalni moški zasedeni? Dandanes je misija nemogoče najti normalnega moškega. Obletavajo me sami takšni, ko bi raje videla, da bi me pustili čisto na miru. Imam kar nekaj prijateljic, ki smo na istem. 30+, same, brez otrok, solidnega izgleda in izbražene. Ampak sam dolgčas v ponudbi.

Ko ste bile za knjigami, so si oni proste izbrali.

Zamenjaj okolje kjer se giblješ…

Splošno si napisala, tako da…

Od kje vam, kokošim, ideja, da so vsi zasedeni normalni? A ste kdaj slišale za nasilje v družini, pijančevanje, delomrzništvo, prešuštništvo, pedofilijo in ostalo sranje, ki ga povzročajo tisti zasedeni? Normalnega desca praktično ne najdeš nikjer!

nova
Uredništvo priporoča

Spet ena tema za osamljene slinavce. Pripravi se na val ponudb.

To isto trdi moja prijateljica. Če je normalen je žal zaseden.


Kje pa obletavajo normalni in ali sploh še obletavajo?

Vprašanje, če je s tabo vse v redu.

To ni res. Tebi se zasedeni zdijo normalni, ker jih ne poznaš dobro, ne veš, kaj njihove partnerice z njimi prestajajo. Družinsko nasilje ni ena pravljica za lahko noč, pa varanje tudi ne. Samski moški imajo pogosto težave z navezovanjem stikov, so sramežljivi, zbegani ali preveč zahtevni, ne pomeni, da z njimi nekaj ni v redu. Nekateri pa enostavno ne želijo kakršnekoli ženske zase, kar je tudi prav. Štos pri zasedenih tipih je ta, da so oni bolj sproščeni, ker že imajo eno doma, potem pa flirtajo še z drugimi.

Grda realbist je, da ima vsak lahko partnerja takoj ko padejo vsi kriteriji.

Še grša realnost pa je tisto, kar pride po tistem, ko si se sprijaznil z MANJ, kot je zate sprejemljivo.

Niso vsi normalni moški zasedeni. Po defaultu in z razlogom se izogibajo takih puhoglavk, kot si ti! 😅😅😅


Ti si dolgočasna, če na moške gledaš kot na ponudbo.
Nesposobne ženske samo čakate, da vam bo popoln moški potrkal na vrata in boste živele srečno do konca svojih dni.

Bi rekla da je več samskih normalnih, kot zasedenih normalnih.

Punce naj še par lep počakajo. Ko so babe blizu 40, so itak v modi ločitve. Potem bodo kot samske čist v trendu.


Nisem kompetenten za ta komentar, ker sem v okvari… Sem se samo pofočkal.

Ta regratova lučka je že tista prazna, ko odpihneš stran tisto okrasje.😁


In kako veš, da tisti zasedeni niso takšni?


A tako torej? Ja nič, scufajte se med sabo, naj perje leti, da se bo videlo katera ima prav, ne?😁

Zdaj je treba definirati, kakšen je normalen moški?
Recimo, da jaz zase vem, da sem absolutno nenormalen.

drug drugega programiramo

Res je, avtorica. Za ta dobre smo se takoj zagreble in jih ne spustimo.

Je pa Ruglov naslednik rekel, da so najboljši vdovci, ločencev pa se boj. Samski pri 40 pa so res čudni, pri 50 pa še bolj.

Marsikateri moški ni zaseden za boljšo izbiro. Izgleda da ve niste boljša izbira.

Al so “izobražene”, veš?😅

To je kot pr babah. če je tip bedak, je vsaka zasedena. če si ji kul, pa pozabi še, da je poročena..


Kva pa pri 60? Pa če ma dobro penzijo?

Lahko bi si našla moškega in ga izklesala v takega, kot si želiš. Ti je to kdaj padlo na kraj pameti?

Očitno ne, ti samo hočeš, hočeš, hočeš, potem se bo pa ravno zate princ na belem konju začel truditi. Veš, da bi njega morala biti vredna, zato bi tudi ti morala postati princesa.

Ha ha, če en boste hotele biti samske, bo treba začet dedce pecat.

New Report

Close