Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kmetija in ena extra lepotička Aneta

Kmetija in ena extra lepotička Aneta

Je pa res prava miss, lepotička. Obraz, lase, postava za 40 let staro gospo je vrhunska. Itak bom navijal za njo, pa vi?

Poznam jo osebno, in ni veliko od Anete starejša. Letos je bila stara 39 let, Pepija je rodila pri 20 letih..en pozdrav iz Fužin.

A ni Aneta stara 32 let?

A ima ta gospa kakšne knof za izklop , za občasno tišino? 😀

opala, no – lepo, ko si jo postaral za 8 let – ne bo ravno vesela 😛

Aneta zgleda stara res ene 40 let.

A je že konc? Kdo je zmagal?

nč ne bo z anetino zmago,je že izpadla. Zdaj sta samo še una dva modela v finalu.. Bye Bye Anetka 😉

Bravo Franko, tudi če bi denis zmagal, bi bilo pošteno.

Spletkarska aneta-kurbeta in in mali bebček-pepček pa adijo!

Malce nepopšteno je bilo sicer, da je šel Denis izjemno utrujen v ta superfinalni dvoboj. Sploh tiste kocke za sestavljat v čisto zadnji nalogi z motivom traktorja so bile zelo zelo težke za prekladat in dvigovat po videnem in opaženen – glede na to, da je Franko komaj še dihal, je zgledalo, da bo zavest izgubil, ni mogel do sape skoraj pridet – je čisto pobledel na koncu…. Torej se je videlo, koliko več je imel vseeno Denis kondicije.

Pravična bi bila delitev nagradevsakemu pol v tem primeru,ker nista štartala oba enako umirjena in pripravljena, eden je že bil precej izčrpan še od prejšnje igre. Glede na to, da je Franko lahko sedel ves čas in počival do svojega bojevanja.

zdej pa samo še počakat kakšn teden ali 10 dni,da izjavi v morebitnem itervijuju Aneta,da je bila zaradi hčerke fuč,da se ni učila pratike,da ji denar nič ne pomeni in da ji ta šov nič ne pomeni lalal lalalalal lalalala bla bl blaaaa…. in da se bo zdej posvetila hčerkici,ki jo bo s srčno napako dala nazaj na homeopatska zdravila. :)) (da crkneš)

Edina prava zmagovalka bi bila Aneta, Franko si res ni zasluzil zmage. Hinavski ksiht, kmetavzarska izgovorjava da te srat prime ko ga poslusas, ni mi vsec ta kekec. Aneta, edina borka bi si zasluzila zmago. In zelo lepa je, marsikatera 20 letnica ji lahko zavida, Aneta ima 32 let in 2 otroka. Ni zavaljena kot vsaka druga nad 30 let in z otroci.

Ma ni res – če sta si zaslužila zmago, sta si jo Franko in Denis. Samo producenti oddaje so malce “zagnojili z scenarijem” in izbire nalog za superfinalno bitko, kar se nalog za dvobojevanje tiče. Glede na to, da je šel res Denis že kar izmhčen to delat v primerjavi s Frankom, ki je lepo počival in bi se po pravilih moral za tako težko nalogo prej Kardio” ogret”!

Samo teoretično vprašanje:

A če bi Aneta naprimer bila druga dvobojevalka v finalu, so imeli drugo naogo v tem primeru, ali bi morala isto opravljat – ker NI ŠANS, da bi ona dvigovala tiste težke kocke za zlagat eno na drugo.Franko je skoraj idihnil, ker s eni grel prej, to je isto, kot bi tisto kišto iz fitnesa za seboj s trakom na sebe nosil privezano – to je imela enka kocka vsaj 30 kg! Ni šans, da bi to Aneta lahko dvignila. To je bila naloga za kvihtarje in dvigovlce uteži, pa fizične delavce, ne pa napirmer za eno žensko!

Malo sutra. Denis je moral v dvoboj prej ker mu glasovalci niso namenili največ glasov. Ker mi je najbolj antipatičen je kar prav da je zmagal Franko. Najlažje pa se je zgovarjat na utrujenost.

Malo sutra. Denis je moral v dvoboj prej ker mu glasovalci niso namenili največ glasov. Ker mi je najbolj antipatičen je kar prav da je zmagal Franko. Najlažje pa se je zgovarjat na utrujenost.
[/quote]

Da tebe vidimo s tvojo konsicijo. ne samo s tapkanjem preko tipkovnice….

Oba sta si enakovredna tekmovalca v finalu. Tudi moj favorit je bil Franko, samo glede na tole, kar je bilo za videt, je pa abslutni zmagovalec Denis!

Franko nima kmetavzarske izgovorjave, ampak primorsko narečje. Vsekakor se lepše sliši kot Anetina bosanščina 🙂
Borka Aneta si je izborila 18-letnega Pepija, ki jo natepava, ker jo itak noben normalen odrasel dec noče.
Glede videza ne bom, je pa dejstvo, da Aneti glede videza zavida lahko samo 20 letnica s 120 kilami in kozavim obrazom, normalne ženske tej bradavičasti spaki ne zavidajo ničesar.
Ni zavaljena? Ja prav postavna pa tudi ni. Tipična Bosanka v srednjih letih, lepo “popolnjena”, samo debele volnene nogavice ji manjkajo in tisti “kanu” bosanski copatki.
Sabina No.2.

Franko nima kmetavzarske izgovorjave, ampak primorsko narečje. Vsekakor se lepše sliši kot Anetina bosanščina 🙂
Borka Aneta si je izborila 18-letnega Pepija, ki jo natepava, ker jo itak noben normalen odrasel dec noče.
Glede videza ne bom, je pa dejstvo, da Aneti glede videza zavida lahko samo 20 letnica s 120 kilami in kozavim obrazom, normalne ženske tej bradavičasti spaki ne zavidajo ničesar.
Ni zavaljena? Ja prav postavna pa tudi ni. Tipična Bosanka v srednjih letih, lepo “popolnjena”, samo debele volnene nogavice ji manjkajo in tisti “kanu” bosanski copatki.
Sabina No.2.
[/quote]

Ne žali Ajdovcev – oni niso Primorci 😛

Da tebe vidimo s tvojo konsicijo. ne samo s tapkanjem preko tipkovnice….

Oba sta si enakovredna tekmovalca v finalu. Tudi moj favorit je bil Franko, samo glede na tole, kar je bilo za videt, je pa abslutni zmagovalec Denis!
[/quote]

Se strinjam. Meni je bilo sicer vseeno, kdo od njiju zmaga, ampak zadeva ni bila poštena. Že ko sem videla, koliko napora je bilo potrebnega za igro spretnosti in je govoril o zmatranosti v rokah in mu je znoj kapljal z obraza (Aneta je itak omagala ker ji roke niso zdržale), mi je bilo jasno, da bo igro s Frankom izgubil.

Ne žali Ajdovcev – oni niso Primorci 😛
[/quote]

Jah, nekam jih je treba vtaknit. Zarad mene so lahko tudi Notranjci, Ljubljančani ali pa mogoče Štajerci 😛

Jah, nekam jih je treba vtaknit. Zarad mene so lahko tudi Notranjci, Ljubljančani ali pa mogoče Štajerci 😛
[/quote]

Ne, ne , ne – NIKOLI ne enači Ajdovcev s Primorci ! Nikoli! Če ti razumeš oboje kot “primorski dialekt”, pojma nimaš!

Simpatičen dvoboj v katerem sta se oba zelo borila. Glede ajdovsko-primorsko-nedifinirano-nepravilno-čisto neslovensko SE STRINJAM da je grozno za poslušat in sila me zanima če jih tudi v šoli učijo tako nepravilno pisat, ko že izgovarjajo napačno. Sploh poznajo črko G? Totalno nepismeni mi zgledajo ti iz Ajdovščine in Nove Gorice. Če pa jih damo na tehtnico s prekmurci ne vem kateri “zmagajo”. Oboji težko za zastopit. Največja žalost je da ni v finale prilezel Rus, zanj mi je zelo žal.

Mi smo bili v studiju na finalu Kmetije, in lahko povem da je ta opevana Aneta v reali zelo visoka, suha(izredno postavna z ozkim pasom), verjetno nima niti 60 kg, in zelo luštnega obraza. Tv jo razširi in doda kilograme, pa mlada zgleda ene 25 let.

Lahko bi denisa ali kogarkoli drugea ozbrali glasovalci in bi tista oseba pocivala v prvem doboju. Je bilo fer. Franka si izbrali glasovalci in prav je , da njihov glas steje.
Zmagal je pravi zmagovalec. Vec cas je bil na udaru, pridno je delal, pokazal je najbolj normalen karakter od vseh. Tako da bravo!

Se mi samo zdi, al je blo videt, da sta z laro malo “sprta”.? Na koncu je lara rekla, da zmago privosci denisu (kar naenkrat, prej je bila ves cas za franka), pa se cestitati mu ni sla (tako je izgledalo, je sla kar k denisu in se ves cas nato zadrzevala pri njem)..

Preveri za seboj svoje skropucalo. Kdo je zdaj tu bolj kmetavzarski, bolj nesramen, bolj primitiven, bolj prostaški in bolj nevoščljiv?
Sama sem navijala za Aneto ali za Franka. Tudi tistih, ki mi niso bili simpatični, ne žalim.
Uči se od mene, ti kmetavz!

Franko nima kmetavzarske izgovorjave, ampak primorsko narečje. Vsekakor se lepše sliši kot Anetina bosanščina 🙂
Borka Aneta si je izborila 18-letnega Pepija, ki jo natepava, ker jo itak noben normalen odrasel dec noče.
Glede videza ne bom, je pa dejstvo, da Aneti glede videza zavida lahko samo 20 letnica s 120 kilami in kozavim obrazom, normalne ženske tej bradavičasti spaki ne zavidajo ničesar.
Ni zavaljena? Ja prav postavna pa tudi ni. Tipična Bosanka v srednjih letih, lepo “popolnjena”, samo debele volnene nogavice ji manjkajo in tisti “kanu” bosanski copatki.
Sabina No.2.
[/quote]

IZ tvojega zapisa veje ena sama nevoščljivost.
Moj nasvet: ne glej se več v ogledalo, bo mogoče manj bolelo 😛

New Report

Close