Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pismo Božičku

Pismo Božičku

Dragi božiček ! Verjetno si presenečen, da ti pišem danes, po prazniku, ampak rad bi ti pojasnil nekatere stvari, ki so se zgodile tekom minulega leta. Pred božičem sem ti pisal, da si želim gorsko kolo, rolke, Matchbox progo z avtomobilčki in žogo. Vse leto sem se učil kot neumen, v šolo nisem nikoli zamudil, celo prej sem prihajal in pomagal sošolcem napisati domačo nalogo. Bil sem najboljši učenec v razredu in sem osvojil prvo mesto na državnem prvenstvu mladih matematikov. V celi soseski se ni nihče obnašal lepše kot jaz, niti moj starejši brat Peter, niti mama, niti ata, da ne govorim o sosedih. Vsako nedeljo ob osmih sem šel v cerkev, župnika ja na zacetku skoraj kap. Celo starim ljudem sem pomagal preko ceste in dobil značko ‘Najboljši mladi policaj’. Ker iz navedenega lahko vsak bedak ugotovi, da sem bil tekom vsega leta vzoren fant, bi sedaj tebi, božiček, rad postavil nekaj vprašanj : Kako si sploh imel jajca da si mi po vsem navedenem pod jelko nastavil usrani YoYo, jebene zokne z znakom Matrixa in tiste kurčeve lego kocke. Imaš ti sploh kaj pameti v tvoji debeli glavi č Ali misliš, da sem se celo jebeno leto zastonj mučil in trudil, jebemti tvoja darila č Zajebal si me, kot da sem tvoj največji sovražnik, pička ti materina, tistemu Marjanu preko ceste pa si prinesel najnovejše kolo, čeprav ima že tri in mama se mu jebe s šefom. Glej da se naslednje leto niti slučajno ne poskusiš privleči skozi dimnik v našo hišo. Razbil te bom kot pičko, ****** bradati fukjeni. Iz tvojih smrdljivih jelenov bom napravil klobase, pa boš moral pešačiti do severnega pola, tako kot bom pešačil jaz, ker mi nisi prinesel bicikla. Idi v pizdo materino, božiček, vedi da si jaz vse zapomnim in naslednje leto te bom nekje počakal in ti jebal mater, peder debeli kosmati. Tvoj Janezek

To je pa zato, ker ne verjameš dovolj v Božička, priporočam, da te razveseli film Polarni vlak.

Sem se iz srca nasmejala ob tem zapisu.

New Report

Close