Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skakanje MONa za moderatorje

Skakanje MONa za moderatorje

Bo tale forum kdaj nehal skakati, se premikati… da bo vsaj za silo gledljiv ?

Ničesar ne razumeš.
Skače zato, da se ti odpre tema, ki je sicer sam ne bi odprl. In tako je zagotovljena enakopravnost, ni bolj ali manj branih tem 🙂

Skače zato, da ti odpre reklamo, namesto teme.

nova
Uredništvo priporoča

O kakšnem skakanju in reklamah vi to?
Pri meni je vse čisto.

______________________


Pol si pa ziher na kakšnem drugem forumu, nisi na MONu.


Ti maš pokvarjen računalnik! Če je reku, da skaše, pol skače!
Namig: Jst mam tud pokvarjen računalnik!☺

Dokler so uporabniki MON-a taki bumbarji kot smo mi, ki vseeno hodimo na portal, čeprav slika skače kot blesava, pa še kar hodimo na MON in ne nehamo, ja… bo pač slika še naprej skakala, ane. Če ne bi bili mi uporabniki taki blesavci, bi rekli: tole zrihtajte in dokler ne bo zrihtano, nas ne bo več sem! – no, potem bi se mogoče kaj bolj zavzeli.
Zdaj se jim pa pač ni treba. Uporabniki MON-a smo ofce.

Saj tudi tistega pritiskanja na spreminjajoče se slikce avtov, avtobusov, mostov, izložb, semaforjev nočejo ukiniti in narediti preverjanja bolj prijaznega uporabnikom, sploh tistim, ki imajo mobitele. JIM NI TREBA.

kaj naj pa zrihtajo? vaše računalnike, tablice in telefone?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Ti maš pokvarjen računalnik! Če je reku, da skaše, pol skače!
Namig: Jst mam tud pokvarjen računalnik!☺
[/quote]

Tudi meni na kompu čisto ok dela, imam add-blockerje in ni problemov.
Na starem iPadu in starem telefonu je pa obup, reklame so očitno obsežne in se nalagajo v nedogled, kar naprej vse skače in se premika, sploh ne zadaneš teme. Na novem, konkretno zmogljivem telefonu je bolje, ne skače toliko, a je vseeno neprimerljivo s kompom.

Uredite stvar, da funkcionira tudi na manj zmogljivih napravah!

Veš, smo bumbarji 1. in bumbarji 2. kategorije. Mi, iz druge kategorije znamo očistiti forumsko navlako, tako da je vse vsaj približno videti normalno.😉

______________________

Veš, smo bumbarji 1. in bumbarji 2. kategorije. Mi, iz druge kategorije znamo očistiti forumsko navlako, tako da je vse vsaj približno videti normalno.😉
[/quote]

Nekateri tega ne znamo narediti, ker imamo dve levi za te zadeve in potem se še nočujete iz nas. Če vse obvladate, dajte nam navodila po korakih kako se lahko rešimo tega skakanja. Pa brez nekih fensi strokovnih izrazov saj jih vse ne razumemo.

Nekateri tega ne znamo narediti, ker imamo dve levi za te zadeve in potem se še nočujete iz nas. Če vse obvladate, dajte nam navodila po korakih kako se lahko rešimo tega skakanja. Pa brez nekih fensi strokovnih izrazov saj jih vse ne razumemo.
[/quote]

predlagam obisk delavnic na simbioz@, gratis osnove računalniške in mobilne pismenosti….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Veš, smo bumbarji 1. in bumbarji 2. kategorije. Mi, iz druge kategorije znamo očistiti forumsko navlako, tako da je vse vsaj približno videti normalno.😉
[/quote]

Povej kako se na tablici in mobilcu resis navlake? Ker blocjerji ne delujejo!

Sem že enkrat napisala, pa bom še enkrat: inštalirat si brskalnik Brave namesto Chroma in podobnih zadev – za telefon je super. Na compu ga sicer nimam, ker je dovolj uBlock, ma bo kmalu tudi tam, ker Google nam leže že v podzavest.

predlagam obisk delavnic na simbioz@, gratis osnove računalniške in mobilne pismenosti….
[/quote]
Dej še v cirilici, da bodo lahko vsi prebrali!☺☺

leze

In še enkrat za vsak slučaj: B r a v e

Vsi nekaj modrujete a jaz še vedno ne vem kaj naj naredim.

V lajfu?


adblocker si instaliraj


adblocker si instaliraj
[/quote]

Ja kako, če pa ne znam.

Ta forum bi bil gledljiv, če ne bi vse vsebinsko dobre teme pobrisal. Preostane samo pranje možganov za osebe na nizkem nivoju.

Ja kako, če pa ne znam.
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=a0oa3Qiz5tw

registrirani uporabniki nimajo teh težav


adblocker si instaliraj
[/quote]

Pri meni ne dela niti na tablici, niti na telefonu, ena naprava je Applova, druga Samsungova.

https://brave.com

New Report

Close