Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek UBILI SO GA

UBILI SO GA

Našli so morilca iz Stasbourga in ga ubili. PRAVILNO!!!
koda časa in denarja za ta smrad! Ne moreš se skrit!! <3
JAZ BI MU NAJPREJ ZDROBILA KOLENA —- da bi mal lajal….. potem odrezalaaaa en prst….
pa eno skalo metala v njegov ksiht – glih tok, da bi ga bilo strah in bi preživel!
Proti koncu pa zakurila tiča ………. in VSEEEE objavila na YT!!

DA VESTE KAJ VAS ČAKA PRI NAS, ČE SE NE PRILAGODITE! TUDI ZARUTANE BABE!!
Itak je pa to moje pisanje ‘žejnega v puščavi’!!

Ce bi bili pametni bi ga zdaj se obesili za noge sredi trga in ga pustili viseti do bozic v opomin kaj caka kozojebe ce se bodo zajebavali z nami


In ti si? Predstavnica inkvizicije, ali mafije??
Ah šele zdaj sem opazil, si geolog, ki se skriva za ženskim nickom!

nova
Uredništvo priporoča

vidva se pa tule tudi zelo muslimansko obnašata, to verjetno dela pripadnost temu Alahu, ki je skupen kristjanom in muslimanom.

Divjak pa si veliki, da lahko verjameš tako grdo zrežirani zgodbici. Misli raje.


In ti si? Predstavnica inkvizicije, ali mafije??
Ah šele zdaj sem opazil, si geolog, ki se skriva za ženskim nickom!
[/quote]

Jaz sem PROTI !! Proti tem tipom, ki jih spuščajo in naseljujejo. Nihče ne dela. Zganjajo nasilje!! FAK!!!!!!
Sem tudi proti vzdrževanju ene tradicije. Če si prišla k nam, boš snela ruto! Se prilagodila, šla delat, se izobraževat…..

Jaz spoštujem ženske, ki znajo marsikaj kar mi ne. In tista ki pride do nas – je verjetno ranjena v dno duše. Veliko bi nas lahko naučile.

SAMO DEDCEV PA NE PRENESEM!! TA GOLAZEN BI PA MORALA BIT POD KLJUČEM – ALI PA JIH TAKOJ NAUČIT ENA DELA V GOZDU, KAMNOLOMU …. ne da posedajo, vsi oprani in nafutrani. Vsako delo je boljše, kot pa vojna, ane? Ali posedanje!!

Ali pa en kombi + kapo = grejo pomagat na eno kmetijo??
Je lažje, da se tam v Rogu vsi zadevajo?
(to pa zamerim bandi, da je onesposobila ZOKIJA, ki bi spucal ta sekret! Samo kam preselit te zadetke??)


odkjer prihajajo njegovi geni naredili ja :).

Ziher so ga njegovi skrivali, kot že druge prej. Ampak kako budala na žurnal24 poročajo-“Padel je”, mislm fak, kot da je nek partizan haha

In tebi, butari kretenčkovi prihaja, ker so ga ustrelili?

Tipa, ki je šel delati “masaker” tako da je šel streljat na nekam sejmu in uspel zadeti par folka, se potem lepo odpeljal s taxijem s prizorišča in se skrival še nekaj dni, lovili so ga pa elitneži policijskih in vojaških enot – nekaj dni? Ga nato ubili, nikjer objavili ne kdaj točno in ne kako, in (očitno po enem dnevu) objavili novico o smrti?

Pa kje ti živiš, da te ne ukradejo?
Take budale, kot si ti, rabi Evropa – ovce butaste, naivne, pa precej glasne.

Jaz sem PROTI !! Proti tem tipom, ki jih spuščajo in naseljujejo. Nihče ne dela. Zganjajo nasilje!! FAK!!!!!!
Sem tudi proti vzdrževanju ene tradicije. Če si prišla k nam, boš snela ruto! Se prilagodila, šla delat, se izobraževat…..

Jaz spoštujem ženske, ki znajo marsikaj kar mi ne. In tista ki pride do nas – je verjetno ranjena v dno duše. Veliko bi nas lahko naučile.

SAMO DEDCEV PA NE PRENESEM!! TA GOLAZEN BI PA MORALA BIT POD KLJUČEM – ALI PA JIH TAKOJ NAUČIT ENA DELA V GOZDU, KAMNOLOMU …. ne da posedajo, vsi oprani in nafutrani. Vsako delo je boljše, kot pa vojna, ane? Ali posedanje!!

Ali pa en kombi + kapo = grejo pomagat na eno kmetijo??
Je lažje, da se tam v Rogu vsi zadevajo?
(to pa zamerim bandi, da je onesposobila ZOKIJA, ki bi spucal ta sekret! Samo kam preselit te zadetke??)
[/quote]
Ti si zalepljeno s sovraštvom in si pomešalo vse, kar se je pomešati dalo. Verjeno si sposobno tudi dvigniti roko nad sočloveka v svoji zaslepljenosti!
Verjetno ti je v življenju zelo težko.

Kini daj ga ne seri tolk, verjetno bi ti še tvoje tastare pobila.

Se strinjam z avtorico, teh ljudi razen žensk res ni za sprejemat.


Ja, ampak samo luštne babe rabimo, ker teh nam pa primanjkuje. 😅

Za nekatere heroj, za druge terorist

Heroj za teroriste.


Kdo, ti ki si še včerajšnji na monu? 😅 O kom pa sicer sploh trajbate? 😅


Kdo, ti ki si še včerajšnji na monu? 😅 O kom pa sicer sploh trajbate? 😅
[/quote]

Kako kdo? Janez Janša vednar, kdo drugi.

Kako kdo? Janez Janša vednar, kdo drugi.
[/quote]
Kaj je z njim?


Kaj je z njim?
[/quote]

Od Grimsa šef je

Od Grimsa šef je
[/quote]

A tako? 😅

Če to, kar pišeš, misliš čisto resno, bi te moral pregledati kakšen strokovnjak za psihične bolezni.


In ti si? Predstavnica inkvizicije, ali mafije??
Ah šele zdaj sem opazil, si geolog, ki se skriva za ženskim nickom!
[/quote]Tle si debel mim usekal. -))
Tole je Kiny, se ne more skriti.

Tle si debel mim usekal. -))
Tole je Kiny, se ne more skriti.
[/quote]
Tvoje nedojemanje, ne pomeni, da si brihtno!


Tvoje nedojemanje, ne pomeni, da si brihtno!
[/quote]
Žbljko kok si cortkan, ko se hočeš jeziti.

Zato so tu danes nove žrtve.
Sarajevo tone…

New Report

Close