Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubica me vara

Ljubica me vara

Imam dve ljubici.V obe sem kar zagledan precej.Ampak ena od njih me vara,sem prepričan sto procentno.Druga je poštena.Sam malo mimo se mi zdi,da me ljubica vara.Še lastna žena tega ne počne.Zdaj bo imela fraj ne bo rabila varat.

Nč te ne vara – samo podjetna je – služi s prešuštništvom pri drugih, ti imaš pa zaekrat še zastonj….


Te vara z možem? Z drugim ljubčkom? S poštarjem? …
Prosim za razlago, kako je možno, da sta si ljubček in ljubica zvesta, če pa je takšno razmerje zasnovano na varanju?

Ženi jo zatoži, bo hitro red naredila.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Dolžan doma, dolžan pri eni mljubici, druga te pa še ni prečitala! Kar mirno, tudi drugi se bodo odprle oči!


Dolžan doma, dolžan pri eni mljubici, druga te pa še ni prečitala! Kar mirno, tudi drugi se bodo odprle oči!
[/quote]
Ne nisem dolžan,seksam vse tri oreng in res uživajo vse ,no jaz imam verjetno prevelik libido zato tudi to.Ne morem niti en dan brez seksa ,čist noro me razganja.Žena želi vsak dan in tudi dobi,ljubici pa kakor katera vsakih par dni grem k eni.Tista,ki je zvesta je poročena druga je pa samska.


Kako pa veš, da žena ne?

Ta zvesta je porocena😂😂😂😂😂😂

Ne nisem dolžan,seksam vse tri oreng žena dobi vsak dan, ljubici pa po 1-2 krat na teden – a to je oreng? in res uživajo vse si kar predstavljam, kakšen užitek je naskrivaj enkrat z enim, drugič z drugim človekom ,no jaz imam verjetno prevelik libido zato tudi to.Ne morem niti en dan brez seksa ,čist noro me razganja.Žena želi vsak dan in tudi dobi,ljubici pa kakor katera vsakih par dni grem k eni.Tista,ki je zvesta je poročena komu je zvesta???😀😀😀 druga je pa samska ta še išče svojega bodočega moža, tako da ni čudno, če te vara. Ali si jo mislil ti poročiti in ustvariti družino z njo?.

Želim ti, da te sreča pamet.

ti si običan pičččkin dim proti…….

https://www.youtube.com/watch?v=V9GcKvA0NZc

A veš kaj pravijo: The pussy is never yours, it’s just your turn.

Rule 34

Ni res tko, ce si dovolj dober, v postli in drugace, bo tvoja za vedno, samo ce si bos tega zelel. Ni je boljsega kot zenska, pri kateri vidis, da si te zeli in zna tudi sama vcasih prevzeti vajeti. 🙂

Nisem rekla, da se strinjam z rekom. 🙂 Samo slišala sem ga že.
Vsekakor je meni ljubša tvoja verzija.

Rule 34

Če žensko dobro odpraviš, se bo vedno vračala po še.

New Report

Close