Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske so tako neresne

Ženske so tako neresne

Sploh ne štekam več teh žensk. Jamrajo kako ni pravih moških. Ok, verjameš.
Potem pa grem v akcijo iskanja, ker menda ženske rade vidijo, da moški naredi prvi korak. Se prijavim na Badoo, na Kupid, Twoo. Pišem ženskam, jim pošiljam go/no go, da bi odgovorile.
Pa ni šans, da ti katera odgovori. Če pa že odgovori, bi pa rada, da najprej do kraja izpolnim svoj profil in da preberem njen profil. Same zahteve in zahteve. Potem se pa čudijo, da ne dobijo tipa. Jih prijazno povabiš na čvek, seveda bi jaz plačal pijačko, da ne bi bilo treba se na dolgo dopisovat. Pa jim je do tega? Ni šans.
Vse bi mogli dedci naredit.

:))))) zakon :)))

jeba je to…, ne dojemaš, da jim ne potegneš. One imajo po deset ponudb na dan takih tipov. Bolj, k o si boš želel bolj, boš razočaran, ponavad je tako.
Vsi interentni portali so portali na katerih so carji ženske, moški so v teh primerih neki takšnega kot ženske fenice znanih rok pop skupin, ko tipi razturajo na odru, ženske pa spodnje hlačke mečejo v njih iz publike in jih s tem pokažejo, da so njihove…, probej si to predstavljat in boš videl, da si v šah pat poziciji na teh portalih, lahko sam upaš, da te čim prej mine.
Če hočeš pa res nek kontakt, moreš pa lagat, pa napiš samo, da si doktor, inžener, malo opiš prosti čas, da si svetovljan…., seveda, se tud izražej na nivoju in garant vsaj kontakt pade, to tako je, nimaš kaj…

nova
Uredništvo priporoča

Ja mal pa že daš od sebe info preden bo šla na pijačo s tabo.. ane? Glede na število ponudb, ki jih prijavljene ženske dobivajo – če bi sprejela na blef vsako povabilo, bi lahko vsak dan par ur v lokalu sedela.

Rule 34

Z babovjom se več nima smisla kaj dosti ukvarjat, ker je že skoraj vse čoknjeno, tako da se je najbolje držat pravila, po uporabi odvrzi.

Saj to imam napisano, da sem zdravnik pa, da sem kulturno izobražen. Tudi hud avto imam v profilu.

A se hecaš?
Njemu je odveč celo profil PREBRATI, kaj šele svojega izpolniti :)))

A se hecaš?
Njemu je odveč celo profil PREBRATI, kaj šele svojega izpolniti :)))
[/quote]

Lej, a ima smisel 100 profilov od žensk prebrati, če skoraj nobena ne odgovori.
Jaz jih pač ogovorim, jim pišem. Zdaj pa, če ona odgovori pa seveda grem njen profil brati.
Nekih osebnih zapisov o sebi pa res ne dajem v profil.

Poleg tega pa mnoštvo ponudb boža ženski ego in so kot opij za odvisnika/co. 😉

Dej pejt uno osvajat k se ji cuker cedi iz vsake pore . Olivija al kaj že je,una te s cukrom fenta

Saj to imam napisano, da sem zdravnik pa, da sem kulturno izobražen. Tudi hud avto imam v profilu.
[/quote]

ne seri, niso bejbe po župi priplavale, pač ne znaš dobro lagat, čitajo te kot sportske novosti…, naziv doktor je garant za uspeh….

Saj to imam napisano, da sem zdravnik pa, da sem kulturno izobražen. Tudi hud avto imam v profilu.
[/quote]
Ja Bravo no.. Ni čudn da ti nobena ne odpise.. Preberi popaja

Imaš takšnih ‘nabiralk’ ponudb malo morje, ja. 🙂
Jaz se niti prijavljam ne več na te portale. Fuckboys galore, resnost = 0 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Sam doma pa tud ne potrka noben na vrata. :))

Rule 34

A se hecaš?
Njemu je odveč celo profil PREBRATI, kaj šele svojega izpolniti :)))
[/quote]

no, to sm spregeldal, šele zdej sm tud jst prebral njegov prvi profil, hehe…

Uh.. odgovarjala sem seveda BTDT.

Rule 34


Ja Bravo no.. Ni čudn da ti nobena ne odpise.. Preberi popaja
[/quote]

Ti šus kravji, preden pišeš poskus mal razumet. Točno to mu je Popaj svetoval.

ne seri, niso bejbe po župi priplavale, pač ne znaš dobro lagat, čitajo te kot sportske novosti…, naziv doktor je garant za uspeh….
[/quote]

Lej, gor imam dober avto, da se vidi, da denar je, napisano imam, da delam v zdravstvu, namignjeno, da sem kirurg, ampak ne tako direkt. (Namreč v zdravstvu sem res, samo ne zdravnik).

Ti šus kravji, preden pišeš poskus mal razumet. Točno to mu je Popaj svetoval.
[/quote]

Kretenn ravno to je narobe .. Jaz sem popoaja razumela sarkasticno..Ja itak, katera je tolk tupa da bo verjela da je doktor poln kesa.. ?

Kretenn ravno to je narobe .. Jaz sem popoaja razumela sarkasticno..Ja itak, katera je tolk tupa da bo verjela da je doktor poln kesa.. ?
[/quote]

Popaj je resno napisal, ti pa šus zabit kravji kakršen si se spet jahaš po vseh temah. Gniloba veje od tebe glivičarka.Marš!

Popaj je resno napisal, ti pa šus zabit kravji kakršen si se spet jahaš po vseh temah. Gniloba veje od tebe glivičarka.Marš!
[/quote]
Ja itak.. Samo glup to vidi kot vidiš ti.. Ampak ne moreš pa mimo mene Ane
Popaj ni glup , avtor se pa itak zajebava


Ja itak.. Samo glup to vidi kot vidiš ti.. Ampak ne moreš pa mimo mene Ane
Popaj ni glup , avtor se pa itak zajebava
[/quote]

Ti si glupa pa še usmrajena, polna bolezni, marš od tle da te ne vidimo več! Lahko ti lažeš tukaj ljudem ki te ne poznajo eni pa vemo kdo si in KAKŠNA si!!

Lol, ja na portalih težko najdeš normalnega moškega. Jaz sem imela izkušnje, da so se moški lagali, da imajo službe pa so na koncu še vedno bili v mama hotelu. 🙂 S takim moškim ne moreš neke prihodnosti graditi, če se bo on nate obesil kot nek parazit. Kaj več od ene kave ne pride v poštev. 🙂 Po drugi strani sem imela izkušnje z moškimi s portalov , ki so mi izgledali zreli in normalni s službo in svojim stanovanjem. Samo kaj ko so se še z drugimi ženskami dobivali istočasno. Na portalih je težko najti koga resnega. Vsi se neki pretvarjajo.

Ti si glupa pa še usmrajena, polna bolezni, marš od tle da te ne vidimo več! Lahko ti lažeš tukaj ljudem ki te ne poznajo eni pa vemo kdo si in KAKŠNA si!!
[/quote]
Dej ,dej psihič niti me poznaš niti ves kakšna sem. Čas je, da s svojimi blodnjami obiščeš psihiatra. Nisi ti zdrav v glavi ,če sem ti jaz glavna animacija v zivljenju in nimaš drugega dela kot mene čakat na monu.

Dej pejt uno osvajat k se ji cuker cedi iz vsake pore . Olivija al kaj že je,una te s cukrom fenta
[/quote]
A, njo pa spoštujem, za razliko od vas čoknjenk, veš? 😁

Pa to ne more ena debata tle gor ostat normalna..

Rule 34

New Report

Close