Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prošnja nekaterim uporabnikom MONa

Prošnja nekaterim uporabnikom MONa

da se v teme, ki jih odpira kdorkoli s TM nickom ne oglašate.
Velja za: Replika, Grda resnica, Goldfish, Rok-1, Robi…, Marko, Viharni jezdec (& njegovi nicki)
in seveda vsi, ki ne doumete za kaj v temicah gre ☺
Hvala

Polepšal si mi dan, naštel si namreč največje kre-tene na tem forumu, lepo si jih zbral v čredico. Vsem tem bi jaz prepovedala udeležbo v katerikoli temi, ne samo TM temah.
Ploskam.

A v tej temi se ne smem oglašat?
Kaj boš pa naredil, če se bom?

nova
Uredništvo priporoča

Ti razumeš razliko med prošnjo in zahtevo?
Spet si naredila kre-tenko iz sebe, s svojim kokodakanjem.

Napaka, takoj ko men neki prepoves, jaz ravno to delam. Zdej se bom v vsaki tvoji temi oglašala.

Dve sta že potrdili, da sta kre-tenki.

Ti razumeš razliko med prošnjo in zahtevo?
Spet si naredila kre-tenko iz sebe, s svojim kokodakanjem.
[/quote]

Seveda razumem, zato pa vprašam, kaj boš naredil?
Moj predlog: poišči najbližji zid, preveri če je armiran, vzemi zalet in …

in zakaj je postal slabši od kupa dreka ☺

Dve sta že potrdili, da sta kre-tenki.
[/quote]
Prošnja prosim če se ne oglašas v moji temi.?
Zahteva ne oglašaj se v moji temi!
Cilj pri obeh je doseči kar želiš razlika na lep ali manj lep način..
Torej zavrnjeno

Prošnja :a mi date lepo prosim en evro
Zahteva: ej dej mi en evro
Cilj doseči kar želiš in to je en evro
Moj odgovor : ne ne dam ti evra


Prošnja prosim če se ne oglašas v moji temi.?
Zahteva ne oglašaj se v moji temi!
Cilj pri obeh je doseči kar želiš razlika na lep ali manj lep način..
Torej zavrnjeno

Prošnja :a mi date lepo prosim en evro
Zahteva: ej dej mi en evro
Cilj doseči kar želiš in to je en evro
Moj odgovor : ne ne dam ti evra
[/quote]
kulturne in vzgojene osebe po sranju odprejo okno, si obrišejo rit, počistijo sekret in umijejo roke.

je v temle: in seveda vsi, ki ne doumete za kaj v temicah gre
zgleda, da tudi ti spadaš v to “vrstico” ☺

O prekleta kravetina pa daj se nauči pisat a si mongoloidna da kar sred stavka z veliko začetnico začneš pa za vejico je presledek!! Pa zgin se lizat nazaj ne rabimo tvojih kozlarij brat!!
[/quote]
Vidim da si ti v isti skupini(društvo impotentnih sralcev) s polarnim in TM. To da je polarni munjen vsi vemo, ampak baje tip ni skrt, če ga boš res lepo prosil sem prepričana, da ti bo z veseljem odstopil eno modro tabletko,da vsaj en dan na svoj račun prideš.
Zdaj pa morm it cavci

O prekleta kravetina pa daj se nauči pisat a si mongoloidna da kar sred stavka z veliko začetnico začneš pa za vejico je presledek!! Pa zgin se lizat nazaj ne rabimo tvojih kozlarij brat!!
[/quote]
ta temica je narejena točno za to (namenoma, po premisleku), da se omenjeni “izkažejo” v svojem idiotizmu.
Niti na prošnjo niso … normalni ☺

Prosim, ne beri kazenskega prava.

O prekleta kravetina pa daj se nauči pisat a si mongoloidna da kar sred stavka z veliko začetnico začneš pa za vejico je presledek!! Pa zgin se lizat nazaj ne rabimo tvojih kozlarij brat!!
[/quote]
Tvoja slovnica je brezhibna!!!


Namig: TM-ja poznam. Ni pijanček, ni klošar, ni propadel, o trdoti nimam pojma, ker me to pri drugih moških ne zanima.
Če se bo sedaj vsulo po meni, sem si sam kriv.


Hvala za podporo in sodelovanje.
Ampak prasice-zagovedne niti tega niso vedne.
V temi gre za socio-psiho test, koliko sebe gravže cenijo zato, ker jih tretiramo kot kokoši, ki kljujejo, da bi našle črve na kupu gnoja☺
niso pa opazile, da tukaj ni ne kup gnoja ne hrane za njih ☺
[/quote]
Allah akbar!☺☺


Hvala za podporo in sodelovanje.
Ampak prasice-zagovedne niti tega niso vedne.
V temi gre za socio-psiho test, koliko sebe gravže cenijo zato, ker jih tretiramo kot kokoši, ki kljujejo, da bi našle črve na kupu gnoja☺
niso pa opazile, da tukaj ni ne kup gnoja ne hrane za njih ☺
[/quote]
Če bi bil kdo drug na vašem mestu, bi brez zadržkov rekel, da je šla čez mejo dobrega okusa,vendar v vašem primeru temu ni tako,kajti prav vas je bilo prvečkrat zalotiti, da ste o različnih ljudeh pisal debilizme, ki so zrastli na vašem vrtu.
Zakaj ste užaljeni, če se je nekdo poslužil vaše metode?
Tako kot imate vi pravico, do lastnih špekulacij, jo imajo tudi drugi!
Prav nič se mi ne smilite,pa naj se še tako grdo sliši,kar ste iskali to ste dobili! 😉

Ne predstavljam si, da sta oni v reali neki lepotički 😁😁


Namig: verjetno si kar ti ta TM.
[/quote]
Naka, on je star toliko kot moj brat, tako, da se ti kalkulacija ne izide. Ko sem ga pred časom pozval na kavo in čvek o nečem se je odzval.
Predvsem pa je poln svojih idej.
To, da je razumljiv le dovolj poskočnim umom , je pa tvoj minus!
Namig: Njegov telefon se začne na 031, moj pa na 041!☺☺☺


Tako kot njega “mori” tič, tebe “mori” pomanjkanje tiča. Ni pa lepo da lažeš o njem.
[/quote]
Nič mene ne mori nobeno pomankanje.. To je vse v vaših zblojenih glavah. Ne ga branit,fantek ni zmožen prenesti par besed,je pa zmožen zaliti vse okoli sebe,labiln in bolan debilko je..
Sploh pa nima smisla, da se midva o tem pogovarjava.. Tip omenja mene in me citira skoraj v vsaki temi enkrat je butl, drugič vsi,tretjič spet nekaj tretjega -nemogoče si je vse njegove nike zapomnit, prepoznam ga po TM in neumnen pisanju .. Niti me zanima on, niti njegov tič.. Pametnega tako nima kaj povedati.. Enkrat ni komu kaj pametnega svetoval, predlagal, enkrat ni smiselno odgovoril na vprašanje..
Totalno dolgočasen pizdek brez kančka domišljije in humorja..


Nič mene ne mori nobeno pomankanje.. To je vse v vaših zblojenih glavah. Ne ga branit,fantek ni zmožen prenesti par besed,je pa zmožen zaliti vse okoli sebe,labiln in bolan debilko je..
Sploh pa nima smisla, da se midva o tem pogovarjava.. Tip omenja mene in me citira skoraj v vsaki temi enkrat je butl, drugič vsi,tretjič spet nekaj tretjega -nemogoče si je vse njegove nike zapomnit, prepoznam ga po TM in neumnen pisanju .. Niti me zanima on, niti njegov tič.. Pametnega tako nima kaj povedati.. Enkrat ni komu kaj pametnega svetoval, predlagal, enkrat ni smiselno odgovoril na vprašanje..
Totalno dolgočasen pizdek brez kančka domišljije in humorja..
[/quote]
A na kratko se pa ne znaš izlajat??

Tm-jčku je sicer uspela tema s precej kliki 🙂 , toda ali si je tokrat to želel???? :-/

en, dva , tri, zame…

Ne doumete.

New Report

Close