Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z novim letom stroški elektrike v nebo- kateri najcenejši dobavitelj

Z novim letom stroški elektrike v nebo- kateri najcenejši dobavitelj

Pozdravljeni,
z novim letom se bo menda elektrika ekstremno podražila…
Pri katerem distributerju se najbolj splača imet elektriko?
Gen-i, Elektro Ljubljana….???

hvala

katarstrofa res…ece so nas že obvestili o povišanju..tudi mene zanima kje je najceneje lp

Poglej cenike, saj se pri dobaviteljih razlikuje samo cena za porabo kWh, takse so pri vseh enake.

Pa naj ti prišepnem, da so razlike minimalne.

nova
Uredništvo priporoča

Tankat hodim v Avstrijo, na razprodaje oblačil in obutve v Italijo, zdaj bom tudi elektriko kupoval čez mejo.

Elektrika vseh dobavitelj naj bi se nepojmljivo podražila. Samo potem, kaj bi kupovali električne avtomobile, ko pa je gorivo tako drago in še dražje bo.

Kolikor vem, se je vedno bolj ali manj splačalo imet pri Gen-I. Ne spremljam redno, sam ko em nazadnje pogledal, je bil vedno gen-i najcenej.

Kolikor vem, se je vedno bolj ali manj splačalo imet pri Gen-I. Ne spremljam redno, sam ko em nazadnje pogledal, je bil vedno gen-i najcenej.

[/quote]

Pri manjhni porabi je razlika tako minimalna, da se ti ne splača, razen če ti dajo kakšne ugodnosti ob menjavi operaterja.

Mi imamo dvosobno stanovanje, 45 kvadratov, ECE, ok. 37 evrov, po novem letu nekaj evrov več. Prej, ko je bil še Elektro Gorenjska, smo dali za elektriko manj kot 30 evrov.

Pri manjhni porabi je razlika tako minimalna, da se ti ne splača, razen če ti dajo kakšne ugodnosti ob menjavi operaterja.

Mi imamo dvosobno stanovanje, 45 kvadratov, ECE, ok. 37 evrov, po novem letu nekaj evrov več. Prej, ko je bil še Elektro Gorenjska, smo dali za elektriko manj kot 30 evrov.
[/quote]

elektro gorenjska je bil vedno sivnjsko drag

cca 60m2, pa vedno imamo prižganih en kup stvari… pa je elektrika pri geni-ju cca 40 na mesec, razen poleti s klimo malček več

Pri manjhni porabi je razlika tako minimalna, da se ti ne splača, razen če ti dajo kakšne ugodnosti ob menjavi operaterja.

Mi imamo dvosobno stanovanje, 45 kvadratov, ECE, ok. 37 evrov, po novem letu nekaj evrov več. Prej, ko je bil še Elektro Gorenjska, smo dali za elektriko manj kot 30 evrov.
[/quote]

Ko smo mi menjavali, smo imeli prej račun za 35€, potem pa pri gen-i 32 €. 2 € na račun cenejše elektrike, 1 € pa na račun tega, ker Gen-i ni zaračunaval neke takse za obdelavo podatkov ali nekej podobnega. Seveda se pri večji porabi bolj pozna razlika.

Menjava se pa vedno splača, saj te nič ne stane.

kako pa bo nebo padlo, da bo prišlo do cen?

Sem pri GEN-i, do novembra sem bila v akciji Zveze potrošnikov, ki pa se je žal iztekla, sedaj sem podaljšala pri gen-i nek paket JESEN, ki mi spet velja 1 leto, če se prav spomnim je bil pogoj pri plačilu odprtje trajnika.

Sicer pa preverite, saj se da na netu vse izračunat.

elektro gorenjska je bil vedno sivnjsko drag

cca 60m2, pa vedno imamo prižganih en kup stvari… pa je elektrika pri geni-ju cca 40 na mesec, razen poleti s klimo malček več
[/quote]

Sveta preproščina – kvadratura stanovanja NE POVE PRAV NIČ, povej raje porabo v kWh, če se že hvališ.

Mi imamo hišo, pa imamo zgornje nadstropje pretežno prazno in neosvetljeno, sosedi imajo enako hišo, pa so kot božična jelka in začuda (LOL NO) porabijo na enaki kvadraturi več.

Petrol. Preverjeno.

Mi smo eno leto nazaj prestopili od Elektra Celje na Gen-i. Račun se nam je v povprečju znižal za več kot 15 eurov. Prej je bil več kot 100,00, sedaj pa je okoli 80,00 – 85,00. Res pa je, da smo takrat pristopili k akciji Zveze potrošnikov. Sedaj je kak euro več, pa še vedno dosti manj kot prej!
Mislim, da Gen-i po 01.01.2019 ne bo dražil?

New Report

Close