Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj postane ženska k*rba?

Zakaj postane ženska k*rba?

Kaj je tako krasnega v k*rbanju?

Ženska ne postane k., ampak se taka rodi.
Kriva je pa družba, ki vzgaja ženske v smislu tega, da so na nek način odvisne od moških ali pa da je taka njihova družbena vloga. To jih sili v to, da za odnos z moškimi prodajajo svoje telo (ki si ga moški želi) bodisi neposredno, torej za denar, bodisi posredno, torej za to, da ji moški plačuje stvari in ji nudi “varnost”. Ne izroča denarja direktno njej, ampak ji da tisto kar si od njega želi (kar pa mora moški še vedno nekomu plačati).

Ženske tega v 21. stoletju za svojo eksistenco načeloma ne potrebujejo, ampak se za to še vseeno odločajo, ker je to neka najlažja pot za shajati v življenju za njih. In ker so pač lene, si ustvarjajo interna pričakovanja, za katera mislijo, da jih bo (že) izpolnil (nek) moški. Kdor jih ne (noče), čakajo pač na drugega. V veri so,da se za njih se vedno nekje najde nek osamljen norec, ki v končni fazi sprejme njene “pogoje poslovanja” v zameno za to, da ona pristane na odnos z njim, ampak se vse to na koncu tako ali tako sfiži, ker tu ne gre nikoli za ljubezen, ampak samo za izkoriščanje drug drugega za njune psiho-čustvene/fiziološke potrebe in se mi zdi da bi bilo to možno prekiniti le pod pogojem, da bi ženske nehale igrat na tisto klasično karto, da bojo rajši trmasto vztrajale biti samske toliko časa, dokler ne bo prišel nekdo, ki bo izpolnjeval njena pričakovanja, kot pa da bi se same spravile na moške, ki si jih res iz srca želijo imeti. In se mi zdi, da to niti ni težko. Če je ženska karakterno dovolj zanimiva, torej ni taka, da izraža samo pričakovanja in vrti šminko, ni bojazni, da tudi kurbirja nebi znala spreobrniti v resnega moža.

Danes mamo med ženskami velik manko na področju zanimivosti karakterja, ker se mlade gospodične preveč raje ukvarjajo s tem, kako vizualno izgledati še bolj popolna (lepša), kar pa na koncu v njih dela samo še večja pričakovanja (ker si na tak način zastavljajo višjo “ceno”) in veliko manj zanimivega karakterja,s katerimi bi se dejansko lahko človek znal povezati tudi na duhovni ravni.

Babe dobivajo ponudbe za seks skoraj vsak dan, kurb e pač vse te priložnosti izkoristijo, če jim je moški dovolj fizično privlačen in karakterno ne preveč odbijajoč.

Ti ne bi podiral manekenk, če se ti bi stalno navalile v naročje? Težko verjamem, da ne bi spodlegel skušnjavi in si ji bi znal upreti. Zdaj ko poroke zaradi finančnih dobrin niso več stalinca (feminizem – woman need no man), lahko ku rbarijo brez obveznosti in preizkušajo vse tiče, o katerih so njihove predhodnice lahko samo sanjale med mučnim seksom z možem.

Ko so obveznosti odpikane, dobiš tako degenerirano stanje. Ne moreš kriviti ženske, če postane kurba, v srži se vse vrti okoli priložnosti, ponudbe. Moški so v veliki zalogi z velikim povpraševanjem za ženske (močnejši spolni nagon), ženske so bile osvobojene kakršnikoli finančnih zadržljajov, hkrati družbenih zaradi strahu pred obsojanjem (slut shame), in imaš recept. Zmanjšaj moško obupanost, spodbujaj poročni zakon kot le ne stvar preteklosti, bodi kritičen do ženske promiskuitete- s tem tudi manj kur b.

Ne rodi se kur…. ampak to šele sčasoma postane zaradi lastne koristi. Kar je žalostno, ker s tem z vidika drugih izgubi svojo kredibilnost in spoštovanje. Ko je pa enkrat tako etikirana v družbi ji pa ne pomaga več niti poznejše stalno dokazovanje, da pa le ni več taka. Če se želi spremeniti.

Pri teh debatah o ženskah kot kur*ah me vedno zmoti ideja, ki se ponovi v čisto vsaki taki debati: da so ženske stalno nekako v stiku z moškimi, ki jim ponujajo spolne odnose. Na vsakem koraku. Sprehodi se po ulici in že jo ustavi moški in ji ponudi seks.

Nisem ženska, tako da ne vem če to drži, vem pa da jaz ne bi nikoli neznanki ponujal seksa. V prvi vrsti se mi ideja, da bi seksal z neznanim človekom gnusi in se mi zdi nehigienska, po drugi strani pa se mi zdi, da bi se tudi večini žensk to zdelo gnusno in nehigiensko.

Izpadel bi kot ostuden creep, kar v takem primeru tudi sem.

In to je tisto kar mi ni jasno, a sem jaz čuden in je to javno ponujanje seksa ženskam neka normalna reč, praktično hobi večine moških, ali pa so te zgodbe v resnici izmišljotine?

Kdo ve?

Ko bi vi samo vedeli kaksne vse ponudbe dezujejo dovzetnim privlacnim dekletom. To so taksne, ki niso ekstremno rezervirane in ne glumijo nedostopnosti. Imam priloznost spremljati zivljenja se pa se privlacnih deklet. In ni za verjet kaj vse se jim dogaja. In tiste, ki so se pripravljene upreti druzbenim normam, primezu morebitne konzervativne vzgoje, itd lahko brez omembe vrednega lastnega angazmaja zivijo sanjska zivljenja. Pa, da si ne bo kdo mislil, da gre za ogabne obupance, ki ta dekleta “kupujejo”. BS! Najboljsim dekletom (sirom sveta!) se “ponujajo” frajerji za vikat. V bistvu sem tudi sam krivec za ta “fenomen”. S tem, da se jaz za razliko od vecine drugih za to ne razdajam, niti ponujam. Punce me pogosto same najdejo. Ali preko znancev, mojih prijateljev, svojih prijateljic, itd.

Pa da ne bo moraliziranja. Katera Slovenka pa se zeli ustaliti pri 25ih? Punce se zelijo izziveti! Skozi asociacijo z mano pa se lahko neprimerno bolj izzivijo in izkusijo zivljenje kot z nekim brezveznim vaskim Lojzom. In to v danasnjem casu punce tudi pocno. Vec kot se vecini sanja. Cista hipergamija! In, kot receno, pri tem ne gre za nobeno izmenjavo materijalnih dobrin, ipd.

Prijateljice imam po celem svetu. Z mnogimi se ze dolgo casa poznam. In v vecini primerov sploh ne gre za neke promiskuitetne “kurbice”. In, verjemite mi, punce so navdusene, ce se pokaze priloznost, da se lahko dobimo. Marsikatera bi prisla kamorkoli bi hotel. Ce le ima cas; si lahko vzame dopust, ipd. Problem je bolj v tem, da sem jaz prefrigana skrta oseba, ki skrbno pazi, da me asociacija z zenskami niti stane nepotrebnega casa kaj sele denarja. V tem se razlikujem od vecine frajerjev, ki so se za zenske pripravljeni razdajati. Jaz sem pripravljen miss sveta nacevljati samo zato, ce bi ocenil, da bi me srecanje z njo prevec stalo.

Seveda je vse to gledano z ocmi povprecneza znanstveno fantasticni BS. Punce se ima za kurbe, itd. A vse kar si zelijo je to kar si zeli vsaka mlada in niti ne tako mlada slovenska koka, ki jenavelicana svoje druzinskega osla, ki je ze davno odsluzil zadano mu nalogo. Zenska si zeli fimsko avanturo. In, ce si kaliber, katerega zivljenje samo je filmska avantura, ne manjka kandidatk, ki so se kako srecne, ce se ti lahko kje pridruzijo. Seveda pa je vcasih potrebna zdrava mera diskretnosti. One so tiste, ki morajo biti diskretne, da ne bo pomote. Seveda vmes pride tudi do raznih zaljubljanj, ipd. Ampak ne bi dolgovezil.
Hocem reci, da samo zato, ker se povprecni Jozici “ponujajo” le glasni vaski posebnezi katerih domet je praznjenje jajc na zadnji klopi starega golfa, se ne pomeni, da se hudim puncam dogaja se vse kaj drugega. In marsikateri kapne, da lahko tako neprimerno lepse zivi kot, ce si izbere svojega vaskega posebneza. Ali, nenazadnje, ce bi bila prava “kurba”.

Torej so se tudi tvoja mama, sestra in hči rodile kot ku.rbe? Kaj pa tvoja žena? Prav tako ku.rba že z rojstvom?
Bog, reši nas takih id.iotov, resno.

AHAHAHAHA my god. Hvala za tale smeh zjutraj! Sem se nasmejala iz dna mojega srca.

Prvo kot prvo ti moram rečt da top za tvojo iskreno in resnično izpoved,ker tale Mon že počasi propada in to tvoje pisanje je čista resnica. Mogoče še čakam izpoved kakšne nimfomanke,in pa mogoče kakšne z zjebano preteklostjo (nevzgojena itd ampak huda)

naj ti povem,če smem dodat svoje mnenje,da avtorjev naslov je vprašanje zakaj so žesnke k-urbe.In tvoj odgovor me je toliko zmoril,sicer zapis kul,ampak braniš jih. No,saj je hitro zavohat občino fejk pederčino,ki s egiblje v takih krogih f-uka pa zastonj 🙂 pač zadnje kolo.. čist tko btw-mislm da une res ta hude p-rasice k majo tud mal Iq-ja ti ne dajo za fukat,niti da bi jih pipnu s tvojimi mlečnimi zdrisastimi prsti,kajneda?

V svetu po 1 svetovni vojni že je ne samo da je preobrat v tehnologiji,kulturi,tudi feminizmu.Ko jih tako krčevito braniš,kako fajn s ejim to splača in kako pravzaprav same to želijo in kako je vse oh in sloh en sam glam party,naj ti za osnutek omenim,lahko si pogledaš malo pos lovenski sceni.. To so zdaj takoimenovane Urša Čepin,Maja Hausman,Tina Gaber,Iris Mulej,Sanja Grohar.. ok,boš rekel sej ene so poročene kaj ti ni jasno? ne,to so ženske ki so svojo mladost do 35ga uživale točno na tak način kot opisuješ. Danes so samo k-urbetinje za odpad.

Če razširim svoj smisel pisanja,naj te vrnem v feminizem. Ženska je enaka moškemu in res nevem zakaj k greš k zdravniku te pregleda ženska,v lekarni ti postreže farmacevtka,v trgovini prodajalka,ha še na busu furajo buse. Poanta ženske svobode je tudi to da smo enako sposobne kot moški.In mi je zanimivo,zakaj tem p-ičkam ne rečč nej ne hodjo na fax,sej majo pisdo? ki jim dobro služi? pa verjemi večina jih skoči do stropa ko diplomirajo. Ker nekje na dnu dnu.. vedo kok je ura.

In da se vrnem zopet k unim gor. Ja,to so ženske,ko mine tisto žurersko obdobje ostanejo scuzane,raztegnjene ko postojnska jama tako možgansko kot fizično,ker tud j-ebejo jih dost v glavo. mislš da ne? dobri f-ukači točno vejo kaj pa kako,sej sam opisuješ svojo taktiko..da jih dobijo. Čisto vse (razen zlo prizadete) ne skakljajo v posteljo kr takoj. če že nimaš vsaj 500.000 pod palcem 🙂 Vse te babe so ena velika revšna. na koncu kaj se bo zgodilo? ko en bodo več zanimive,bodo pač nekaj priložnostnega delale..in ostale nule. Ker cel svet pa deluje na tem da misliš s svojo glavo in pustiš tej družbi neko korist in pečat. To pač one niso..

in za konec,mislš da se ne zgodijo ljubezni? Ja,sej si sam napisal,se zgodijo. Ampak veš vsi te f-ukači ki morjo plačat,ti pač ne oziroma jim ni treba bit sponzor (maš pač tak posel) si zberejo ali extra extra neumno (da lahko varajo,snifajo,gamblajo,party na glavo cel lajf,ona pa mu naštepa otroke in občasno nardijo družinske selfije in ima na videz lepo družinico) ali mora bit ista kot on,pokvarjena da se obrača keš,in da mu pomaga in potem si je res najdu svojo boljšo polovico (ker 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bogatunov služi pošten dnar) ali pa žal,ostanejo ljubice,ki jim kupijo stanovanja,avte,in so njihove. Brez porok,brez obveznosti. Po domače: k-urbe. Samo da jo f-uka eden in ne 100.

eh ja.. ti sam uživej s svojimi punčkami,ti prvoščm,jaz osebno mislim da je to za punce ki nimajo ravno nekega mozga,in znajo skoristit svojo lepoto in luliko heh. pa kdo jim brani!

p.s: če je kakšna huda na voljo zame,za vroče scene let me know,mene matra s hudo pi-čko zganjat erotiko hihi,pa nisem homo. lp!

nakladate vsi po vrsti, kje kdo babam na vsakem koraku ponuja kavs? Sredi dneva v službi, v samopostrežni? Konkretizirajte, kaj bluzite brezveze. Baba, ki ne visi ravno na portalih za obupane, ali se ne ponuja po lokalih, je deležna hudo malo ponudbe kavsa.

AHAHAHAHA my god. Hvala za tale smeh zjutraj! Sem se nasmejala iz dna mojega srca.

Prvo kot prvo ti moram rečt da top za tvojo iskreno in resnično izpoved,ker tale Mon že počasi propada in to tvoje pisanje je čista resnica. Mogoče še čakam izpoved kakšne nimfomanke,in pa mogoče kakšne z zjebano preteklostjo (nevzgojena itd ampak huda)

naj ti povem,če smem dodat svoje mnenje,da avtorjev naslov je vprašanje zakaj so žesnke k-urbe.In tvoj odgovor me je toliko zmoril,sicer zapis kul,ampak braniš jih. No,saj je hitro zavohat občino fejk pederčino,ki s egiblje v takih krogih f-uka pa zastonj 🙂 pač zadnje kolo.. čist tko btw-mislm da une res ta hude p-rasice k majo tud mal Iq-ja ti ne dajo za fukat,niti da bi jih pipnu s tvojimi mlečnimi zdrisastimi prsti,kajneda?

V svetu po 1 svetovni vojni že je ne samo da je preobrat v tehnologiji,kulturi,tudi feminizmu.Ko jih tako krčevito braniš,kako fajn s ejim to splača in kako pravzaprav same to želijo in kako je vse oh in sloh en sam glam party,naj ti za osnutek omenim,lahko si pogledaš malo pos lovenski sceni.. To so zdaj takoimenovane Urša Čepin,Maja Hausman,Tina Gaber,Iris Mulej,Sanja Grohar.. ok,boš rekel sej ene so poročene kaj ti ni jasno? ne,to so ženske ki so svojo mladost do 35ga uživale točno na tak način kot opisuješ. Danes so samo k-urbetinje za odpad.

Če razširim svoj smisel pisanja,naj te vrnem v feminizem. Ženska je enaka moškemu in res nevem zakaj k greš k zdravniku te pregleda ženska,v lekarni ti postreže farmacevtka,v trgovini prodajalka,ha še na busu furajo buse. Poanta ženske svobode je tudi to da smo enako sposobne kot moški.In mi je zanimivo,zakaj tem p-ičkam ne rečč nej ne hodjo na fax,sej majo pisdo? ki jim dobro služi? pa verjemi večina jih skoči do stropa ko diplomirajo. Ker nekje na dnu dnu.. vedo kok je ura.

In da se vrnem zopet k unim gor. Ja,to so ženske,ko mine tisto žurersko obdobje ostanejo scuzane,raztegnjene ko postojnska jama tako možgansko kot fizično,ker tud j-ebejo jih dost v glavo. mislš da ne? dobri f-ukači točno vejo kaj pa kako,sej sam opisuješ svojo taktiko..da jih dobijo. Čisto vse (razen zlo prizadete) ne skakljajo v posteljo kr takoj. če že nimaš vsaj 500.000 pod palcem 🙂 Vse te babe so ena velika revšna. na koncu kaj se bo zgodilo? ko en bodo več zanimive,bodo pač nekaj priložnostnega delale..in ostale nule. Ker cel svet pa deluje na tem da misliš s svojo glavo in pustiš tej družbi neko korist in pečat. To pač one niso..

in za konec,mislš da se ne zgodijo ljubezni? Ja,sej si sam napisal,se zgodijo. Ampak veš vsi te f-ukači ki morjo plačat,ti pač ne oziroma jim ni treba bit sponzor (maš pač tak posel) si zberejo ali extra extra neumno (da lahko varajo,snifajo,gamblajo,party na glavo cel lajf,ona pa mu naštepa otroke in občasno nardijo družinske selfije in ima na videz lepo družinico) ali mora bit ista kot on,pokvarjena da se obrača keš,in da mu pomaga in potem si je res najdu svojo boljšo polovico (ker 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bogatunov služi pošten dnar) ali pa žal,ostanejo ljubice,ki jim kupijo stanovanja,avte,in so njihove. Brez porok,brez obveznosti. Po domače: k-urbe. Samo da jo f-uka eden in ne 100.

eh ja.. ti sam uživej s svojimi punčkami,ti prvoščm,jaz osebno mislim da je to za punce ki nimajo ravno nekega mozga,in znajo skoristit svojo lepoto in luliko heh. pa kdo jim brani!

p.s: če je kakšna huda na voljo zame,za vroče scene let me know,mene matra s hudo pi-čko zganjat erotiko hihi,pa nisem homo. lp!
[/quote]
Na kratko le, da opozirim na kljucne napake v razumevanju napisanega:

1) Mocno se motis, ce mislis, da v kategorijo tovrstnih obcasnic spadajo le neke low IQ frfre. Mocno! V to kategorijo spadajo tudi zenske z doktorati iz svetovno priznanih univerz. Predvsem zato, ker ima ta kategorija zensk problem najti partnerja, ki se jim zdi primeren. Po vecini so ravno take najbolj nedojebane. Na splosno, sploh ne gre za ta ali oni tip zensk. Popolnoma hapacno predstavo imas, ce menis, da gre kaliber nekih butar. Sploh pa mislim, da sem ze poudaril, da so sanje danasnjih deklet vse kaj drugega kot to kar so bile nekoc. Slednje velja celo za revne dezele v kolikor ne gre za revice na dnu druzbe. Moto danasnjih punc sirom sveta je, da se je do 30 leta treba znoreti. Pa ce je komu vsec ali ne. Tako danes je.

2) Koliko je tip tezek, je nepomembno. To tako nobenemu ne pise na celu. S tem, da se jaz tako redko predstavljam s svojim polnim imenom. Kaj mi treba, da me zenske zacnejo guglati. Dovolj je, da si zenski zaradi cesa dovolj vsecen. In vec ko je tega lazje ti bo. Problem vecine je seveda, da zivijo brezvezna zivljenja. Potempa pa jim res ne preostane drugega kot mahanje s sopi denarja in calanje, ker so zenskam sicer popolnoma nezanimivi,

3) Clovek je lahko se tako premozen, pa to se ne pomeni, da mu je do razdajanja v korist zensk. Razlogi za to so lahko razlicni. Tema zase. In, ce smo ze pri tem, za razliko od vecine jakcov, ki se pred zenskami delajo nekaj kar niso, se jaz v vecini primerov potrudim v drugo smer. Slednje seveda ne velja le za finance. Ker ne zelim imeti problemov s pricakovanji. Ali, ce dam primer: s prijateljem srecava dve punci. Njega, ki je bil tam na moj racun, slisim pred zensko glumiti daso, oz. “pecanje” na racun tega, da je v XY hotelu. Medtem, ko sem se jaz “svoji” potrudil predstaviti na nacin, ki bi ta faktor popolnoma iznicil

4) Vecino premoznih tipov je delaholikov, ki si niso nikoli vzeli casa, da bi znali z zenskami drugace kot, da igrajo na karto razdajanja. Malo tipov je od toliko punc slisalo kako omenjeni buhtli, ki realno sploh niso nujno ne vem kako premozni, zenskam razkazujejo sope denarja, kupujejo xyz, placujejo drage letalske karte,, obljubljajo nebesa, itd. Pa se ponosno so na vse to, lol.
Za razliko od njih sem jaz z zenskami precej bolj spreten, seveda, ce se mi da, zato se mi kot prvo tega ni treba posluzevati, kot drugo pa, kot ze receno, je to v nasprotju z mojimi naceli.

5) Niti pod razno ne povelicujem taksnih zensk. V bistvu ravno obratno. Marsikatero v dvajsetih poskusam nezno usmeriti na drugo pot. Ker popolnoma se strinjam, da se zenske po eni strani tako izzivijo, po drugi pa si lahko dolgorocno zafurajo zivljenje, ce jim ne uspe ujagati Mr Big-a. Kar presenetljivo vecini sploh ne pade na pamet. Celo brenijo se, da bi bilo pence kogarkoli. Raje zivijo samska zivljenja z obcasnimi avaturami.
Namrec, problem je v tem, da tako dobijo exposure o zivljenju, ki si ga samostojno nikoli ne bodo mogle privosciti. Tipi, ki se bodo z njimi kasneje pripravljeni vezati, pa jim tega ravno tako ne bodo mogli ponuditi. In ze zaradi tega se jim bodo zdijo brezvezni. Pa tudi kateri tip hoce bit s punco, ki je dozivela ze vse kar ji on lahko nudi, ampak na potenco?

6) Stvar je v tem, da svet sprejemam taksen kot je. Ne kot neko fantazisko predstavo, ki jo ima o zenskah vecina tipov. Feminizma niti sem izumil niti ga podpiram. Vseeno pa moram ziveti v feminiziranem svetu kjer je moto vecine zensk, ki ravno ne tolcejo lakoto oz jih starsi nimajo pod budnim okom 24/7, izziveti se do 35, potem pa najti provaderja za hisko in deco, potem pa pred meno locitev in druga runda kurbarije. Sam sem se le prilagodil svetu kot je. To, da vecina tipov se vedno verjama fantazijskim zgodbam (svojih) punc pa ni moj problem.

A se kaj bolje razumeva?

Tem privlačnim dekletom se potem kasneje tipi posmehujete, ko so pri 35 še kr samske, to vemo iz drugih tem.

Se pravi, da ti prideš do fu.ka in druženja s svetovnimi lepoticami in HW zvezdami kar zastonj? Ker si zabaven, inteligenten, duhovit in je čudoviti biti v tvoji družbi, povrh vsega si pa najbrž še odličen fu.kač? Skratka, lepotic imaš za f.uk na razpolago po 10 na 1 prst in še več. POPOLNOMA ZASTONJ.

Mislim, da ti prav vsi na MON-u verjamemo, brez izjeme:-)

Ja, kajti ženska je celo življenje stara 18 -26 let.

Eden najboljših pregovorov, ki ga poznam je, da je politika ku*ba. Je takšna sama po sebi ali jo ljudje, ki so nagnjeni k menjavanju strani in sklepanju gnilih kompromisov zaradi interesov (lastnih ali interesov koga drugega?), naredijo takšno?

In koneckoncev, kaj ljudi naredi kur*be?

(Da ne bomo vedno samo o ženskah.)

Se pravi, da ti prideš do fu.ka in druženja s svetovnimi lepoticami in HW zvezdami kar zastonj? Ker si zabaven, inteligenten, duhovit in je čudoviti biti v tvoji družbi, povrh vsega si pa najbrž še odličen fu.kač? Skratka, lepotic imaš za f.uk na razpolago po 10 na 1 prst in še več. POPOLNOMA ZASTONJ.

Mislim, da ti prav vsi na MON-u verjamemo, brez izjeme:-)

[/quote]
Tega nisem nikjer izjavil. Na svetu obstaja se oa se nivojev. Kje se na tej lestvici jaz nahajam je za temo popolnoma nepomembno. Bi vam pa koristilo, da slisite kaj vse obstaja in kako vse se danes zivljenje odvija. Casi, ko se se ljudje spoznavali le na “tradicionalne” nacine so ze davno mimo. Danes se ti lahko na vrata na drugem kontinentu naslika, kaj pa vem, Afriska lepoticka kateri je vse placal njen nic hudega slutec fotr.
Folk, mislite, da sem brez veze pisal, da si marsicesa sploh predstavljati ne znate? Fora je, da se meni tega vec skoraj ne da pocet. Vse bolj uzivam, ko sem solo. Vse bolj me moti ze to, da se zenska na avtobusu ali kje ze, nepomembno, obesa name, da se premika po postli, ko bi spal, da jo morem vedno nekaj cakati, itd. Malenkosti. Koliko zensk moras spoznati, da ves za kaj se gre? 100? 1000? Koliko zgodb sveze locenih, do nedavno zasanjanih tradicionalistiv! Koliko srecno porocenih druzinskih fotrov mi mora poslati nov video z nagicami, ipd da razumem, da so nedojebani oni, ne jaz. Koliko devic moras pofukati? Koliko doktorjev znanosti? Slej kot prej ves koliko je ura. Ko te zacne sicer cuker od zenske osvajati, pa porocena, 2 otroka, s top mozem, ki mimogrede po moje zgleda boljse od mene, ona top, v vseh ozirih, z mozem skupaj od zacetka faksa, iz faking konzervativnega Bangladesa (kasneje emigrirala), ata top profesor, you name it. Eto, pa se taki odpelje. WTF? Jebala vas vojska s temi vasimi idiotskimi fantazijami o vsezivljenski zvestobi.
Danes, ko imamo se knjige, forume, itd pa lahko hitro iste zgodbe slisis od drugih izkusenih tipov in to iz celega sveta. Pa komu bi lagali? Sebi?

Ja, kajti ženska je celo življenje stara 18 -26 let.
[/quote]
Stos je, da se danes ljudje najdejo vsepovsod drugod kot na cesti, baru ali diskacu. Metod je malo morje. Preko ene(ga) prides do 10 novih, itd, itd. Nobenih omejitev ni. Saj se ze od ene mize do druge pogovarjajo preko raznih chat app-ov. Zivimo v casu globalne kurbarije. Hypergamy in overdrive.

Torej so se tudi tvoja mama, sestra in hči rodile kot ku.rbe? Kaj pa tvoja žena? Prav tako ku.rba že z rojstvom?
Bog, reši nas takih id.iotov, resno.
[/quote]

Kurba težko vzgoji kaj pametnega. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tega nisem nikjer izjavil. Na svetu obstaja se oa se nivojev. Kje se na tej lestvici jaz nahajam je za temo popolnoma nepomembno. Bi vam pa koristilo, da slisite kaj vse obstaja in kako vse se danes zivljenje odvija. Casi, ko se se ljudje spoznavali le na “tradicionalne” nacine so ze davno mimo. Danes se ti lahko na vrata na drugem kontinentu naslika, kaj pa vem, Afriska lepoticka kateri je vse placal njen nic hudega slutec fotr.
Folk, mislite, da sem brez veze pisal, da si marsicesa sploh predstavljati ne znate? Fora je, da se meni tega vec skoraj ne da pocet. Vse bolj uzivam, ko sem solo. Vse bolj me moti ze to, da se zenska na avtobusu ali kje ze, nepomembno, obesa name, da se premika po postli, ko bi spal, da jo morem vedno nekaj cakati, itd. Malenkosti. Koliko zensk moras spoznati, da ves za kaj se gre? 100? 1000? Koliko zgodb sveze locenih, do nedavno zasanjanih tradicionalistiv! Koliko srecno porocenih druzinskih fotrov mi mora poslati nov video z nagicami, ipd da razumem, da so nedojebani oni, ne jaz. Koliko devic moras pofukati? Koliko doktorjev znanosti? Slej kot prej ves koliko je ura. Ko te zacne sicer cuker od zenske osvajati, pa porocena, 2 otroka, s top mozem, ki mimogrede po moje zgleda boljse od mene, ona top, v vseh ozirih, z mozem skupaj od zacetka faksa, iz faking konzervativnega Bangladesa (kasneje emigrirala), ata top profesor, you name it. Eto, pa se taki odpelje. WTF? Jebala vas vojska s temi vasimi idiotskimi fantazijami o vsezivljenski zvestobi.
Danes, ko imamo se knjige, forume, itd pa lahko hitro iste zgodbe slisis od drugih izkusenih tipov in to iz celega sveta. Pa komu bi lagali? Sebi?
[/quote]

tvoj problem je bil “zlajdranost” in še vedno je. zato si s epa vsega nažrl. mimogrede,se ob teh tvojih zapisih jezim zakaj ni moških k-urbic,joj bi te znucala prec. točno tako kot si želiš za avanturo in čao. Škoda,zdej si pa že nažrt vsega Lol 🙂

To je avno to,kar sme ti v zgornjih zapisih govorila. Veš,včasih življenje jemat z veliko žlico prehitro je zelo zelo nevarno. In tukaj te vprašam kaj boš zdaj? dvomim,da imaš tako službo da boš lahko normalno delal,dvomim. Mislim da te je tudi prejšnja vezala na te ženske in take ljudi. In zgodilo se je pač to,iste vrane v isti trop letijo,da nimaš zaupanja v ljubezen,nimaš zaupanja v zvestobo,nimaš vere v človečnost,neko predajo in ljubezen. pač s takimi si bil cel čas. Za to si se pa zavestno odločil. In na neke načine jih še vedno podpiraš.

Hočeš ali nočeš,tak način življenja in take ženske so drhal. Ker temu se reče “prazno” in “plehko”. Kvaliteta življenja ni samo v super partyyih (pa ne mislm zabava ampak pač življenje kot v vrtiljaku) spoznavanju ljudi,mavrici odnosov,vse skupaj ooh kar blešči se! ja,svet ponuja en ogromen izbor različnih ljudi.. nikoli ne veš kdo pride,kaj pride.. ko prideš nazaj v slovenijo se ti kr smeji (tle so zlo zadrti) heh,Mon pa sploh! to kar na monu govoriš itak ne verjamejo. Jaz vem da govoriš resnico in to je res. Joj,samo na instagramu maš takih bejbik tisoče.. ampak dragi DXY..cerkven župnik bi reku,prodat dušo hudiču ne?

tako življenje opehari človeka bogatega doživetja in kvalitete. zato,ker take stvari se dogajajo multimiljonarjem ki si denarja niso zaslužili. So sužnji dolgčasa,in trpijo eno veliko praznino,po tem ko se nažrejo vsega tega kar si ti dal čez. In potem s emi navadni smrtniki vrpašamo,zakaj je pa naredu samomor?? pa vs eje mel u lajfu?! keša k dreka,zdravje,uspeh vse!! eh ja… veš,to je treba razumet.

vem da ti nisi bogatun,ampak si si dal scuzat dušo za to,da zdaj v nekem partnerstvu sploh en vidiš poante. Ne vidiš tistih malenkosti ki mešajo glavo,tiste predanosti njej ki bi jo lahko imel. Ker s eti enostavno bruha. In ti gre na živce. Posledično zato,dragi moj,ker si imel navadne k-urbetinje.

eh,kaj čm ti razlagat,one so super izobražene,celo iz oxforda,samo so napredne pa so si želel izživet,kajne? eh ja,tako kot ti praviš k-urba ni samo una lajdra ki vsem da. K-urba je lahko tudi mentalna sirota. k-urba je lahko tudi vsaka ki se ji odpelje ko flirtajo z njo. ampak za kaj več filozofije se mi ne da.. vse dobro ti želim!


Punce danes do neke starostne meje nevedoc zaigrajo svojo mladost. To je resnica. Ene s kurbarijo. Druge s forsiranjem brezvezne “kariere”, da imajo pri 32 jurja place, lol. Tretje… Sploh pa eno je moska naivnost pri 30, drugo pa pri 40, ko hormoni ze malekost popuscajo.

Hm zakaj postane? V veliki meri so vzrok finance ali materialna pohlepnost.
Sicer pa on se lahko kur.., ona pa ne. Briga me, sam zabavno pa je vprašanje.

Sam sebi kontriras. Se torej taka rodi ali jo tako vzgoji druzba?

tvoj problem je bil “zlajdranost” in še vedno je. zato si s epa vsega nažrl. mimogrede,se ob teh tvojih zapisih jezim zakaj ni moških k-urbic,joj bi te znucala prec. točno tako kot si želiš za avanturo in čao. Škoda,zdej si pa že nažrt vsega Lol 🙂

To je avno to,kar sme ti v zgornjih zapisih govorila. Veš,včasih življenje jemat z veliko žlico prehitro je zelo zelo nevarno. In tukaj te vprašam kaj boš zdaj? dvomim,da imaš tako službo da boš lahko normalno delal,dvomim. Mislim da te je tudi prejšnja vezala na te ženske in take ljudi. In zgodilo se je pač to,iste vrane v isti trop letijo,da nimaš zaupanja v ljubezen,nimaš zaupanja v zvestobo,nimaš vere v človečnost,neko predajo in ljubezen. pač s takimi si bil cel čas. Za to si se pa zavestno odločil. In na neke načine jih še vedno podpiraš.

Hočeš ali nočeš,tak način življenja in take ženske so drhal. Ker temu se reče “prazno” in “plehko”. Kvaliteta življenja ni samo v super partyyih (pa ne mislm zabava ampak pač življenje kot v vrtiljaku) spoznavanju ljudi,mavrici odnosov,vse skupaj ooh kar blešči se! ja,svet ponuja en ogromen izbor različnih ljudi.. nikoli ne veš kdo pride,kaj pride.. ko prideš nazaj v slovenijo se ti kr smeji (tle so zlo zadrti) heh,Mon pa sploh! to kar na monu govoriš itak ne verjamejo. Jaz vem da govoriš resnico in to je res. Joj,samo na instagramu maš takih bejbik tisoče.. ampak dragi DXY..cerkven župnik bi reku,prodat dušo hudiču ne?

tako življenje opehari človeka bogatega doživetja in kvalitete. zato,ker take stvari se dogajajo multimiljonarjem ki si denarja niso zaslužili. So sužnji dolgčasa,in trpijo eno veliko praznino,po tem ko se nažrejo vsega tega kar si ti dal čez. In potem s emi navadni smrtniki vrpašamo,zakaj je pa naredu samomor?? pa vs eje mel u lajfu?! keša k dreka,zdravje,uspeh vse!! eh ja… veš,to je treba razumet.

vem da ti nisi bogatun,ampak si si dal scuzat dušo za to,da zdaj v nekem partnerstvu sploh en vidiš poante. Ne vidiš tistih malenkosti ki mešajo glavo,tiste predanosti njej ki bi jo lahko imel. Ker s eti enostavno bruha. In ti gre na živce. Posledično zato,dragi moj,ker si imel navadne k-urbetinje.

eh,kaj čm ti razlagat,one so super izobražene,celo iz oxforda,samo so napredne pa so si želel izživet,kajne? eh ja,tako kot ti praviš k-urba ni samo una lajdra ki vsem da. K-urba je lahko tudi mentalna sirota. k-urba je lahko tudi vsaka ki se ji odpelje ko flirtajo z njo. ampak za kaj več filozofije se mi ne da.. vse dobro ti želim!
[/quote]
Mone bi me vedno ukalupile, ko da gre za tip xy zensk. Ni tipa. Ko bi pisal profesije raznih bivsih bi se bralo kot katalog poklicev. Zenske iz razlicnjih kultur, ras, ozadij, druzinsko zgodovino, zgodovino vez, od devic do…, sirok razpon starosti, itd, itd. Od casa ko sem zivet tako in popolnoma drugace, na razlicnih lokacijah, kontinentih. Fak, ce poznate koga, ki ima bolj pester spekter izkusenj. Lahko clovek sam sebe farba. Si domislja v kaki super zvezi je. Realnost pa je ta, da najbolj pozrtvovalni, najbolj naivno zasanjani najbolj nastradajo. Ce ne z destruktivno locitvijo in vsem kar k temu spada, pa z zivotarjenjem.v mrtvi zvezi. Koliko sele takih poznam. Jaz vsaj vem, da zivim. Pa sploh ne gre za to, da je seks ali avanture ali… wow, edini smisel zivljenja. Je pac ena komponenta. Nekaj casa mi je fora to, pa kaj drugega, pa… in rotiram. Meni ni tako nikoli pasala uravnilovka, povprecno linearno zivljenje pa ceprav so tudi leta tega za mano. Predvsem pa, ne, nisem nek znj sljaker, ki gusla od place do place, in je do zensk prihajal, ker je Tom Cruzu okoli nosu belezko, lol. Sploh pa nisem sveta prepotoval ali kaj ze ker sem npr pilot ali kaj ze. Sem kar lepo na svojo kinto vecinoma letu okoli.

Danes je pravljicna ljubezen mozna le v skrbno varovanem utopicnem okolju. Mediji delajo svoje. Feminizem dela svoje. Okolje dela svoje.

Pa tako ne gre le za moje osebne izkusnje. Gre za vse kar zenske same pivedo.

Gotovina, torbica, nova obleka, Guccijevi cevlji, biseri, diamantna ogrlica, roadster,… Same krasne reci.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

DXY pa ti si ko šemiazaz za njim so se metale najlepše ženske, o tem kje, kdaj in koliko je določal on.. A super moči tudi posedujes.? hahahahaha
Samo pazi, da ne boš se ti povzročil svetovnega potopa hahahaha

A zakaj moški postanejo ku*birji, te pa nič ne zanima?

New Report

Close