Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali prijaznst ljudi polepša?

Ali prijaznst ljudi polepša?

So prijazni ljudje res lepši, kot pa če bi bili neprijazni?

Ne, to nima veze.

ne,nima to veze. Jst sm grda ko krastača,pa imam veliko srce in sem zelo prijazna,vseksupaj zgleda patetično 😀 😀 😀 pač..

nova
Uredništvo priporoča

Toplina v oceh in nasmeh na obrazu vsakega polepsajo!

Mislim da ja. Prijaznost da toplino obrazu oz. izrazu na obrazu in predvsem očem, ta toplina pa… naredi človeka lepšega in privlačnejšega.
Vsaj meni.

Prijaznost je definitivno notranja kvaliteta, ki se jo splača razvijati. Zdaj me pa zanima kakšni so neprijazni ljudje? …nesramni, ošabni, arogantni, žaljivi… itd. S prijaznostjo v srcu se lažje približaš soljudem in si za njih bolj sprejemljiv, kot pa z neprijaznostjo. A je šef lahko prijazen, ali mora biti neprijazen in samo komandirati. Aja, pa opazil sem tudi, da zna biti kakšna ženska do mene zelo prijazna, ko me hoče izkoristiti. Reče naprimer bodi toliko prijazen, pa naredi to in to zame, pač manipulacije. Kakšna je pa povezava med to notranjo prijaznostjo in pa zunanjo lepoto o tem pa trenutno nimam odgovora. Mogoče je treba biti še najbolj prijazen do samega sebe, v prvi vrsti in to človeka tudi polepša. Ja, bodite najbolj prijazni do samega sebe, ker si največ prijaznosti zaslužite vi in nihče drug.

drug drugega programiramo

Ne. Ljudi polepša sproščenost.

Jas se vsekakor strinjam, toda meni doma govorijo drugače, da sem zelo lepa, kadar mi strele švigajo iz oči…po moje se mi hočejo prikupiti, ko sem besna.

Tudi to ja. Problem je pa ta, da smo večinoma, ali pa vsaj jaz imam tak občutek ves čas pod nekimi napetostmi, ki se jih niti ne zavedamo. Sprošča pa kakšen lep izlet, sprehod, prijetne počitnice, prijetna družba. Pa seveda tudi razne tehnike sproščanja, meditacija, avtogeni trening itd. Lahko si pa predstavljamo, da smo globoko v notranjosti že popolnoma sproščeni in že z mislijo na sproščenost prebujamo to globinsko sproščenost. Potem pa tudi zategnjenost mišic po celem telesu počasi popušča. Pa tudi kakšna masaža zna zelo sprostiti. Recimo, da si pri nekem postavnem vrhunskem maserju in on te masira točno tako, da ti neskončno uživaš. 🙂 Pa ta maser je neskončno prijazen do tebe.

drug drugega programiramo

Ja, če je ženska vsa razdražena in besna jo je treba na vsak način pomiriti. Čudovita si, krasna si, lepa si. To so pozitivne afirmacije, ki blagodejno delujejo na vsako žensko.

drug drugega programiramo

Ja, če je ženska vsa razdražena in besna jo je treba na vsak način pomiriti. Čudovita si, krasna si, lepa si. To so pozitivne afirmacije, ki blagodejno delujejo na vsako žensko.
[/quote]Mah vaju s Popayem ni moč pretentati :), ko je govora o milini 😉

Mah vaju s Popayem ni moč pretentati :), ko je govora o milini 😉
[/quote]

Tudi Popay je svojevrsten mojster, ki ima ženske odlično naštudirane. Jaz pa odlično vem, da se v vsaki ženski prekrasna lepotica skriva, ki ji lahko tudi princesa rečem, ampak vsaki tega ne povem.

drug drugega programiramo

Poskusi sam v ogledalu..
Naredi prijazen obraz, potem še zoprnega, neptijaznega.
Kateri je lepši?

Prijaznost polepša.

Nasmeh prijaznega in srečnega človeka pa še bolj polepša.

To:)

New Report

Close