Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako normalni ste?

Kako normalni ste?

Noben noče priznati, da je po razmišljanju in obnašanju podoben večini, ker noben ne želi biti ovčka. Vsi želijo biti posebni in genijalci. Ampak ovce ste nekateri, ste si kar slični, vas je kar težko razločevat.

Seveda, ker sem odprl tako temo, bo seveda naval v stilu: “Definiraj normalno”, pa bom nekako spravil skupaj seznam lastnosti normalnega človeka, slehernika:

-Ima pestro družabno življenje

-Ima vsaj 3 do 4 prijatelje

-Je izgubil devičnost pred 30 leti starosti

-Ima življenjskega sopotnika (partnerja)

-Ni nikoli imel izkušenj z depresijo in osamljenostjo

-Je stalno zaposlen

-Ima svoje prebivališče

-Ga niso šikanirali v šoli ali na delovnem mestu

-Ima otroke

-Redko razmišlja s svojo glavo

-Ni ustvarjalne narave

Še kaj bi lahko dodal, ampak bom tukaj naredil konec. Koliko točk drži za vas?

4 točke zame držijo. Sama se imam za ovco. Itak smo pa vsi ovce, pa če si to priznamo ali ne. Tisti, ki pa niso, so pa sociopati ali psihopati. Imaš pa prav v eni stvari, vsi moramo biti nujno nekaj posebnega in edinstveni, kar je spet svojevrsten mindfuck, ker smo s tem spet vsi taki kot ostali.

Osem. Preveč 😂😂

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj bi bil normalen, če si lahko nadpovprečen?

Na pol normalna 🙂

Pol nisi.

Definitivno bolj kot Tanja Fajon

Pol nisi.
[/quote]
Za las prevagam na normalno

Na monu vas je kar veliko nadpovprečnih, nadpovprečno čoknjenih, vzajemno z zarukanostjo seveda.😁 Je videt, da gre to dvoje z roko v roki, tako pri babšetih, kot pri izpljunkih od dedcev.😁

Avtorše teme je pa povrh butalski humorist, misli da razmišlja s svojo glavo, ker je samsko, mentalno jalovo in nima ene sposobnosti, še tistih ne, ki jih po naravi mora imet človek, potem pa pride ven taka tema, da bi se tolažilo revše ničvredno.

Ali znaš ti odgovoriti na temo brez da sukaš nekaj mimo? To ni nikakršen odgovor.

Dolgočasna ovca. Čist priznam. Nočem biti v središču pozornosti, bi se pa z veseljem spremenila v stilu, da bi bila manj “kimavec”. Ampak … karakter bistveno spremeniti ni tako simpl.

Imam zelo pestro družabno življenje v naši župniji, moji prijatelji so: Oče, Sin, Sveti duh, gospod župnik in še gospa Tončka; devica sem še, mož mi je umrl nekaj let nazaj, zdaj je moja življenjska sopotnica mama, ker z njo živim, sem v pokoju, zelo razmišljam z lastno glavo, me gospod župnik večkrat pohvali glede tega, šikanirali me prej niso, ker sem skrivala svojo vero (v partiji smo to morali), odkar komunizma ni več, me pa pogosto šikanirajo, tudi tukaj na forumu. Kristjanofobija je vsepovsod. Kaj sodim po tvoji lestvici (čeprav vem, da mi bo sodil Bog, ne ti)?

V PB Polje imajo družabno popoldne. :))))))))

Ali znaš ti odgovoriti na temo brez da sukaš nekaj mimo? To ni nikakršen odgovor.
[/quote]

To ni protiargument.

Zmotila sem se, kam sodim bi moralo pisati. Naj mi Bog oprosti!

Viharc, ampak priznaj, da sem čist normalna tu gor😀
Saj za realo ne dam roke v ogenj.

Na monu vas je kar veliko nadpovprečnih, nadpovprečno čoknjenih, vzajemno z zarukanostjo seveda.😁 Je videt, da gre to dvoje z roko v roki, tako pri babšetih, kot pri izpljunkih od dedcev.😁
[/quote]

Viharni je sposoben avtorefleksije ?

Dobro čüti.


Za las prevagam na normalno
[/quote]

That’s not how it works.

To ni protiargument.
[/quote]

A si normalen ali nisi? To je bilo vprašanje, da ali ne. Katere točke v seznamu veljajo zate, katere ne?

Viharni je sposoben avtorefleksije ?

Dobro čüti.
[/quote]
Jp, dobri ste. Al more bolet toliko, kar vas ne razžre do konca, da nenehno teme odpirate, kako ste najbolj v redu ti, ki ste mentalno jalovi in nikjer za nobeno rabo.😁

Nenormalno poseben, brez da bi preletaval tiste alineje zgoraj…men je kul, kaj si pa mislijo drugi, je pa stvar precepcij posameznika in njihovih zmožnosti sprejemanja drugih, drugačnih.

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Jp, dobri ste. Al more bolet toliko, kar vas ne razžre do konca, da nenehno teme odpirate, kako ste najbolj v redu ti, ki ste mentalno jalovi in nikjer za nobeno rabo.😁
[/quote]

Zakaj se ta tip s sabo pogovarja?

Sprejemanje drugačnih je floskula propadajoče družbe.

Zakaj se ta tip s sabo pogovarja?
[/quote]
Simptomi česa so to, da tako vidiš?

New Report

Close