Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nisem še nikoli seksal. Kako je, ko ga prvič daš not?

Nisem še nikoli seksal. Kako je, ko ga prvič daš not?

Imam 31 let in sem še vedno devičnik. Zaradi mojega neprivlačnega videza se me ženske otepajo. Ljudem zavidam vsak dan, ki imajo možnost izkusit to naslado in užitek. Tukaj gor vem, da seksate redno, saj ste povečini že starši in tako naprej. Kakšen je občutek, ko prvič daš nabrekel penis v nožnico? Res me zanima kako to je.

poskusi, vsak ima svoje občutke…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Vprašaj v fast foodu šiptarja, kako je, ko vtakane grenovko v žemljo. Lahko tudi sam poizkusiš.

Hrenovko v žemljo 🙂

Meh… mal manj ga zebe…

Kupi lubenico, jo za 5 minut daj v mikrovalovno, vzemi jo ven in ji izdolbi luknjo, nato pa tiča v to luknjo vtakn.

Približno neki tazga..


Pa poročaj o čiščenju:-)))

Z eno besedo božansko, in popolnoma nasprotno od občutkov, kadar ga vlečeš ven.

Točn tako, kot si predstavljaš, da ga je dati v mokro, toplo in spolzko lukno, pa čist nič drgač. V vse ostalo te prepričujejo hormoni.

In zdaj misliš, da boš lahko drkal ob odgovorih?

Inovacija:

Vzemi globok plastičen kozarec, dve glitzi gobici, ki ju napiješ z vodo, in čez napni lateks rokavico, ki jo mal namažeš z oljem. Vseskup daš za ene 15 s v mikrowello ali pa prej gobice napij s toplo vodo. Naprej ti pa ne rabm razlagat. Se boš že znajdu.

Ekmeš pekmeš not ga Ftekneš… in to je to. Pa ti bo vse jasno.

Nabavi si Fleshlight pa probaj.

Plačaš 70e pa boš ,a je to res tk težko naredit,maš pa itak pol ure dovolj

New Report

Close