Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prenos mobilne številke iz telekova v t-2

prenos mobilne številke iz telekova v t-2

kakšne so vaše izkušnje, kako je glede signala?
živimo malo bolj na hribčku, simobil mi ni ravno dobro lovil, (zato sem šla takrat na telekom),
razmišljam pa da bi spskusila, ker je občutno ceneje kot na telekomu

Pozdravljeni,

žal nam je, da razmišljate o prehodu k drugemu operaterju. Prosimo, da nam v ZS posredujete kontaktno številko in naročniške podatke, da lahko preverimo možnosti.

Lp, Dragan

Če ima kdo v družini, prijatelji telefon pri drugem operaterju, ga povabi na obisk in preverite jakost signala. In potem se odločiš med ponudniki, kateri imajo dober signal.

Jaz sem tudi prešaltala iz Telekoma na T-2. Me pride bistveno ceneje, ker imam tam tudi net in TV.
S signalom pa do sedaj še nobenih težav.


Sosed je prenesel na T2. Cena bistveno nižja, o signalu nič ne jamra, še jaz googlam na njegov wifi. (V zameno mu nudim neko drugo uslugo.)

Jp, čreda kar naprej šalta na “zastonj opereterje” in vsi so že bili zanič in najdražji, le neumnim nikoli ne potegne, da gre za enak šmoren povsod.

T-2 ima le malo lastnega omrežja in kjer ga nima, tam gostuje v omrežju telekoma. Tako da s signalom ne boš nič na slabšem, v bistvu bo enako.

Marca bo dve leti kar sem presedlala iz Telekoma na T-2; dejansko dobim veliko več za veliko manj denarja…glede signala ni razlike, saj ga lahko ročno fiksiraš na Telekom ( T-2 namreč gostuje na njihovem omrežju..)…

New Report

Close