Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zabava za abrahama na sveti večer

zabava za abrahama na sveti večer

Torej bi šli npr. na zabavao bližnjemu sorodniku 24.12. na sveti večer za abrahama?
Naj povem, da je RD imela ta oseba 12.12. ampak ker rada provocira, zlasti verni del sorodnikov, med katere se štejem pogojno tudi jaz, imam občutek, da je namerno tako splanirala, da nas več kot pol ne bo. Sicer kliče, da smo nespoštljivi do nje, ampak ne morem čez to, da je ta večer posvečen moji ožji družini in pika.

Glej, zakaj bi hodila k nekomu na obisk, za katerega meniš, da te samo provocira? Ne glede na to, ali bi praznoval 12. ali 24. 12. Datum pri tem ne igra nobene vloge. Če ti ni do nekega obiska ali človeka, pač ne greš. Pa sorodnik gor ali dol. S tem, da pri tem sploh ni važno, ali je ta oseba izbrala datum zato, ker ima takrat čas in ni mislila nič slabega, alipa res provocira. Ti se samo odločiš, ali greš ali ne, in to brez nekih zamer in razgalbljanj ter prizadetosti. Pa kakšne odnose imate to, da sploh razmišljaš o povabilu na praznovanje na tak način?

Če ti ne paše iti, pač ne greš. Voščiš lahko vseeno.
Odvisno tudi, koliko ti ta oseba pomeni. Če ti kaj pomeni, potem lahko greš na rojstni dan za par ur, nato pa greš lahko kar h polnočnici.

Tudi jaz imam tisti večer rezerviran za družino in bi se le zavalil za vabilo in druščini zaželel naj se ima lepo.

Ne bi šla. Sveti večer, že samo ime pove, je rezerviran za družino, za najbližje.

Kakšen neandertelec pa je tale tvoj sorodnik, da ima take izpade. Upam, da nihče ne pride.

Če vas provocira in vam je zagodla ta “šmoren”, ji vrnite milo za drago.

Zmenite se, in ji vsi potrdite udeležbo, nato pa zadnjo sekundo vsi odpovejte. Naj praznuje v “najboljši” družbi (beri: sama s sabo 🙂 ) Saj veš kaj pravijo: kar seješ, to žanješ 🙂

obvezno pojdite ☺
pa udarite ene 3 ure roženkranca ☺

haha, opet scene in hudobije okoli božičkovanja :)))


a za dopust med prazniki še ni nobene teme ☺

Glede na to, da je RD že prej in da praznovanje pade na ponedeljek se ne bi udeležila. Naj zrihta na kakšno drugo soboto.

Moj ate ima 24 rojstni dan in imamo navado, da se takrat vsi dobimo doma.

New Report

Close