Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dobiti luštno žensko al luštenga moškega

dobiti luštno žensko al luštenga moškega

meni se zdi, da je lažje za moškega, da najde luštno žensko, kot pa za žensko, da najde luštnega moškega. torej v smislu, da je v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več luštnih žensk, kot pa luštnih moških.
in ja, sem straight, ž spola.

če pogledam tako na prvo oko, punce mlajših generacij so res lepe za pogledat, kot lutke, ni kej ampak karakter, ki je po večini zzafnana in življenjsko nerealen, vzvišen…, podre vso njihovo zunanjo lepoto, kaj pa znajo drugega kot gledat v telefon, pa ajde, nekako terajo, da imajo čim višjo izobrazbo, tako, da bi rekel, da je ženski lažje najti lepega fanta v kompletu, kot fantom lepo punco v paketu.

kakšno je luštno bitje?

Tudi jaz menim, da je lažje dobiti lepo žensko. Ženske se bolj urejamo, tudi, ko pridemo čez 35. Moški pa ne.

Sicer pa si najbrž okoli 20, ker takrat gledate samo na videz. Sicer bolj kot videz, je pomemben dober karakter, dobri odnosi, ljubezen, poštenost, dobrota, pogled na svet,… Brez tega ustreznega odnosa si jaz ne bi želela biti niti z najlepšim človekom na svetu.

In potem, ko babo domov prpelješ in spereš eno šajtrgo malte iz nje, se ustrašiš, kaj je to zena čarovnica.

Luštno za pogledat – najbrž imaš prav.

Luštno kot komplet za skupno življenje in partnerstvo – dvomim da tvoja trditev še drži. Verjetno je razmerje med spoloma tu enako.

Če pogledam moje samske prijateljice, bi rekla, da moškega.

Verjetno je pa precej odvisno od starosti, ker ko si enkrat čez 35 ali 40, je verjetno za vse neprimerno težje kot v mladih letih. Predvsem zaradi zakoreninjenih prepričanj in utrjenih navad, ki jih mnogi niso sposobni več spremenit. Partnerstvo je bolj kot prilagajanje premikanje svojih mej. Nekateri tega niso sposobni, poleg tega – in to ni zraslo na mojem zelniku, pač pa povedo samski prijatelji, kolegi – je partnerstvo postalo poza. Pomembno je, da se s partnerjem/partnerko lahko pohvališ pred drugimi, torej zunanji atributi. Žal. In tudi tukaj gori včasih kaka samska piše, kaj vse so njeni pogoji, da bi sploh šla z moškim na pijačo. Kot da brska po katalogu.

Lušnih žensk po 30 letu žal ni, pa še ene zakompleksane more so. Moški po 35 pa šele postanejo zanimivi.


Pha, starejši, kot sem, bolj sem lušten…


Na žalost je res tako. Sam sem 35+ in že kar dolgo samski. Navadil se biti samski in ko si zdaj probam predstavljat, da bi bil s kakšno v resni zvezi in živel z njo…. zelo težko.

Luštnih moških je dovolj. Ali vsaj takih z lepim nasmehom 🙂
Punce smo pa itak vse luštne.


Sem prejle bral, kaj pise VVG, kako so ženske postale avšaste. Ampak, saj imajo vso pravico do tega.


Sem prejle bral, kaj pise VVG, kako so ženske postale avšaste. Ampak, saj imajo vso pravico do tega.
[/quote]

Seveda. A ne govorimo o tem, ali imajo pravico biti take ali ne.

Pa še nekaj sem prej hotela napisat, pa sem pozabila. Imamo ne samo različne kriterije, temveč tudi različno toleranco do tega, kaj je še sprejemljivo za partnerstvo. Nekateri prenesejo več, drugi manj.

Glede avš – če moškemu res ogromno pomeni, da je ženska luštna, zrihtana in da jo vsi opazijo zaradi prikupne zunanjosti, potem bo verjetno težko živel z nevpadljivo miško, pa če je reinkarnacija matere Tereze, kuha dobro kot Ana Roš in seksa kot Severina. Če lahko potem pogoltne morebitno njeno lenobo, neiznajdljivost, neuporabnost v vsakdanjem življenju, zakaj pa ne.
Druga stvar je, da so nekatere ženske avše le na videz, v resnici so pa čisto normalne, in mogoče kdo ni sposoben videti prek tega.
Tretji problem, verjetno največji, pa je, da tudi fantje, ki ženskam očitajo, da so avše, niso čisto na realnih tleh.

Seveda. A ne govorimo o tem, ali imajo pravico biti take ali ne.

Pa še nekaj sem prej hotela napisat, pa sem pozabila. Imamo ne samo različne kriterije, temveč tudi različno toleranco do tega, kaj je še sprejemljivo za partnerstvo. Nekateri prenesejo več, drugi manj.

Glede avš – če moškemu res ogromno pomeni, da je ženska luštna, zrihtana in da jo vsi opazijo zaradi prikupne zunanjosti, potem bo verjetno težko živel z nevpadljivo miško, pa če je reinkarnacija matere Tereze, kuha dobro kot Ana Roš in seksa kot Severina. Če lahko potem pogoltne morebitno njeno lenobo, neiznajdljivost, neuporabnost v vsakdanjem življenju, zakaj pa ne.
Druga stvar je, da so nekatere ženske avše le na videz, v resnici so pa čisto normalne, in mogoče kdo ni sposoben videti prek tega.
Tretji problem, verjetno največji, pa je, da tudi fantje, ki ženskam očitajo, da so avše, niso čisto na realnih tleh.
[/quote]
Si pa našla najbolj precenjene primerke:-)))


Si pa našla najbolj precenjene primerke:-)))
[/quote]

Se ti zdi?

A postavim tone slik “ta lustnih” mladih brez fasade? Z leti pa vse hujše. Res je da ste izumetnicene in usekane. Moški so po defaultu lepši spol, tako je tudi pri drugih vrstah. Ni potrebi po tone navlake, pa se v glavi poštimani. Mogoče si pa tista ki se pali na frocoface?

Lahko narediš kar hočeš, si lep, si poln dinarjev, vse kar ti pade na pamet glede nasprotnega spola-samo je sam eno IZBERE VEDNO ŽENSKA

To mogoče pri fukfehtarjih kot si ti. Če imaš dovolj polne dzepe, jih lahko menjaš kot gate, ker so hipergamicne.

Se ti zdi?
[/quote]
Ja. mamka Rezka je bila menda živ hudič, Ana , kaj vem, hrana je močno precenjena, Severina, pa tudi ni nek biser.

Tako, ki vzbuja lušt (nem. Lust – veselje, radost, prijetno občutje)

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close