Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen pogreb si želite?

Kakšen pogreb si želite?

Zanima me, kakšen pogreb si želite? Cerkveni, civilni, s pevci, brez pevcev? Imate privarčevan denar za pogreb?
Medve z mojo drago imava družinsko grobnico na Žalah. Želiva, da naju pokopljejo cerkveno, saj bova vso imetje zapustili Cerkvi.

Pa koliko je teh grdih resnic?

In kaj si zdaj povedala? Da si lezbijka (midve z mojo drago) in verna. Verjel ti ne bo pa nihče. BZ.

Po željah še živečih, a bo kdo želel hodit na grob, a bo kdo urejal, lahk tud ne. Res mi je čist vseeno.


, samo čimprej oditite in ne svinjajta tega sveta….

Hahaha…ena sama samo je pod različnimi nicki, pa vseh spolov, usmeritev in statusov, da o pametih sploh ne govorimo…skratka luštno ji je…nam pa…bruh.

Ja, že tukaj se vidi za koga gre in kdo in kako je čoknjeno…

Ne vem od kdaj lezbijke cerkveno pokopavajo…

Kaj pa je revše na socialni a spet celo noc nisi spal.? je blo včeri preveč zate
Pa si se odločil ,da boš danes spet moje ime malo koristil
Naj ti bo..

Bom molila za vajini grešni duši. Pa veliko maš si plačajta. na onem svetu vama bodo koristile. Jaz bom že danes darovala sveto mašo za vajino zdravo pamet.

Ne vleči se ven, ker vsi vemo, da imaš razcepljeno osebnost.

Seveda.. življenska zelja in cilj mi je biti pokopana cerkveno. Ja bravo no.. A do te ugotovitve si prišel sam ali si imel pomoč.?
Lej morm it nimam danes cajta zate

Ko se fentam, me zažgejte in v naravo fliknete. Meni dol visi, nočem nobenega praznovanja za mojo smrt 😁😁


Za denar cerkvenjaki pokopljejo tudi črnega hudiča! Z vsemi priporočili za nebesa seveda!

A ni tema pogreb?
Lezbijke, cerkveno in ukradeni nicki … gor ali dol.

Glede pogreba;
Kakršenkoli bo po volji mojim takrat še živim. Jaz bi predlagal par udarnih glasbenih komadov, ki naj povedo kaj sem si mislil o vsem skupaj – oni živi – naj pa izkoristijo trenutek, da se pošteno spomnijo da so živi – in po možnosti naj zaplešejo vsaj na sedmini, če že na pogrebu ne bodo.
Glasbena spremljava – namesto govorov in osladnosti:
Highway to Hell
https://www.youtube.com/watch?v=SMaVii7nnj4

Let’s Dance
https://www.youtube.com/watch?v=KoINRjbE1iA


Tak, de me ne bi bilo zraven.

Pa ne pozabi se nataknit na dildota preden greš po opravkih.

ko bom jaz umrla, ne bo pogreba. Sem pred leti že podpisala, in sem truplo darovala v znanstvene namene. Tako, da mojim ne bom naredila prav nobenih stroškov in skrbi. Tisti čas bodo lahko imeli za žalovanje, ne pa za skrbi kje naj dobijo tolk denarja skup.

Pa ne pozabi se nataknit na dildota preden greš po opravkih.
[/quote]

Podpis pod tole.

Recimo, da si želim, da me opepelijo ter da v vežici ležim oz moj pepel cca 2 ure in da mi ves ta čas prepevajo. Želim si, da na moj pogreb pride veliko ljudi.

Dol mi maha v bistvu. Zanamcem nočem zapustiti ceremonij z rožami, spomeniki in svečami, zato je moja opcija raztros pepela. Spomin name naj nosijo v sebi, ne na najeti parceli na pokopališču.

Vsi se delate tako skromne in ponižne, potem pa na rojstnih dnevnih zabavah denar trošite za razne kiče in neumne festivnosti.

V bistvu je vprašanje, vkolikor imaš sploh možnost odločitve, kaj bodo po tvoji smrti naredili bližnji s truplom.

neworleanski bend in procesija okoli Žal

:)))

Kako slabo se moraš počutit, da sploh razmišljaš o tem?

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close