Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč pri odstranjevanju črne magije

Pomoč pri odstranjevanju črne magije

Živjo!
Torej imam težave za katere vem da so prisotne zaradi ljudi ki delajo črno magijo nad mano…v podrobnosti kaj se dogaja ni smiselno iti, ker vem, da kdor ne doživi ne zmore verjeti v kaj takega. Zelooo bi bila hvaležna, če se je komu podobno dogajalo in če je našel pomoč pri komu? bi lahko pustil kontakt? Hvala

Le povedat moraš iz katerega območja si in namesto tebe na Googlu poiščemo naslove psihiatričnih ambulant, kjer se edino lahko učinkovito spopadejo s tvojo magijo, saj imajo strokovno usposobljenost in izkušnje.

haha iz primorske regije 🙂
saj, če ne doživiš ne razumeš, kot si gluh človek ne predstavlja zvoka

Vrtnica, poglej.
Človek je bitje domišljije, fantazije in tako naprej. To kar si domišljaš, to se ti tudi dogaja. Po mojem mnenju je najboljša zaščita ljubezen. Pa opravičujem se ti, ker te tikam.
Jaz sem že večkrat napisal na ta forum, da imam vse ljudi neskončno rad in to resnično v globini svojega srca, svoje večne duše. Tudi tebe imam neskončno rad. Zelo me zanima šamanizem in to je v resnici kar resna stvar, kjer se je potrebno zaščititi pred raznimi negativnostmi, tako sebe, kot tudi druge. V vsakem človeku je skrito nevidno skrivnostno vsemogočno neuničljivo superfantastično jedro, zato se nočem igrati z ljudmi.

drug drugega programiramo


Ljudje so popolnoma nori!
Črna magija je šele začetek, čakaj, da ti začnejo govoriti o entitetah, ki se prisesajo nate in ti pijejo energijo, potem pa folk kupuje ene kocke, da si jih polaga zraven postelje, da kao odganjajo entitete.
To ne moreš verjeti, kako je človek lahko zabit! Dejansko je že stopnja človeške zabitosti dokaz za črno magijo!

Rabimo 3. svetovno vojno, da se ta blodnjavost malo prepuca! Ker to že ni več normalno, da ljudje na vsakem koraku vidijo ene magije pa entitete pa angele pa svetlobna bitja pa trirogate krave pa šestnoge pse … Jao, jao!


Ljudje so popolnoma nori!
Črna magija je šele začetek, čakaj, da ti začnejo govoriti o entitetah, ki se prisesajo nate in ti pijejo energijo, potem pa folk kupuje ene kocke, da si jih polaga zraven postelje, da kao odganjajo entitete.
To ne moreš verjeti, kako je človek lahko zabit! Dejansko je že stopnja človeške zabitosti dokaz za črno magijo!

Rabimo 3. svetovno vojno, da se ta blodnjavost malo prepuca! Ker to že ni več normalno, da ljudje na vsakem koraku vidijo ene magije pa entitete pa angele pa svetlobna bitja pa trirogate krave pa šestnoge pse … Jao, jao!
[/quote]

Mah, fore iz Harryja Potterja – Morakverji, pa to. 🙂

Te zadeve “obstajajo” ravno toliko, kolikor se nekateri prepričajo v to, da obstajajo :)))

dober seks


Ljudje so popolnoma nori!
Črna magija je šele začetek, čakaj, da ti začnejo govoriti o entitetah, ki se prisesajo nate in ti pijejo energijo, potem pa folk kupuje ene kocke, da si jih polaga zraven postelje, da kao odganjajo entitete.
To ne moreš verjeti, kako je človek lahko zabit! Dejansko je že stopnja človeške zabitosti dokaz za črno magijo!

Rabimo 3. svetovno vojno, da se ta blodnjavost malo prepuca! Ker to že ni več normalno, da ljudje na vsakem koraku vidijo ene magije pa entitete pa angele pa svetlobna bitja pa trirogate krave pa šestnoge pse … Jao, jao!
[/quote]

Ha saj je ena črna magija že ta ki ti ponudi neke uroke in kocke; in kaj vem kakšne naprave za odganjat magijo, ti mora najprej zlo povzročit, da zasluži potem,z odganjanjem.Res neumno, saj se hecate, a ne?
Odpravi lahko tak, ki to povzroča ali pa tak, ki tega pozna in mu konkretno lepo pove, o čem je zadeva,,,”tkole nehaj al pa dobiš batine, če ne že kaj drugega če slučajno je pri rokil Ne pomagajo tu zvarki, mačje kocine, vudu lutke, pljuvanje čez ramo,…, niti tableti od psihiatrov niso nič drugega kot črna magija, kadar je nad nekom tako delovanje. Pika.

Pa kdor je kdaj videl že kako to izgleda ali kako so videt ljudje ko opravljajo tako dejavnost….jebela, da težko stvar poimenuješ z magijo pa bilo kakšne barve že je.
V glavnem nič magičnega, niti videz ne, prej vase poglobljeni ljudje. Otrpli in zaverovani v svoje misli, a to je le na videz, v resnici s svojo močjo uma medtem tičijo lahko v sosedi, ki se glasno dere na moža in jo bo vsak čas sit, čez teden dni bo prepričan, da ima njenega dretja dovolj in da ne misli več gledat te grozne babe, ki mu je uničila lajf, kar zadavil jo bo ko bo prilika. Npr. To je lahko samo en tak primer delovanja takih mentalistov.

Lahko pomagam. Pošlji mi ves denar ki ga imaš, če ga ni vzemi podojilo, vse zlato in vrednejše predmete, da bom lahko odmagirala tvojo magijo. Vse ti vrnem seveda, za povrhu pa dobiš razsvetlenje pameti.

Ti pa nisi prava rešitev! Bo treba kaj druzga predlagat!

O.K. naj mi še hišo prepiše in če ima super dedca naj ga pošlje k meni, delovalo bo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Si z acetonom že poizkusila?

Vse je v glavi in zato se tudi začne v glavi. V kolikor si se prepričala, da kdorkoli lahko vpliva nate, se lahko tudi premisliš in si rečeš, da si sama gospodarica svojih misli in svojega telesa.

Mogoče ta larifari ni larifari, soseda je starka s čudnim načinom oblačenja, pravijo ji vsi, da je čarovnica. Se spomnim, da je rekla eni sosedi >>tebe, ki me žališ bo doletelo v petek

Jaz ne verjamem v magijo, ker imam koleščke še zaenkrat na pravem mestu.

Verjamem pa v verske fanatike, energijske vampirje in hipnozo. Imel sem sošolca, ki je strateško izbiral, vedno starejše in šibke ter jih izpijal oz. manipuliral z njimi, da so hodili bebasti okrog, nato eksperimentiral s hipnozo, da jih na drugi strani čaka bela energija in jih nagovarjal na stvari, ki niso za na forum in marsikaj mu je tudi uspelo, on pa govoril, da se počuti prerojen. Potem so ga zaprli v Nemčiji, ker je nagovarjal nekoga na samomor a ga je psihiater rešil zadnji trenutek. Koliko ljudi pa mu je tako uspelo spraviti pod zemljo, pa ne vem. Imel pa je nekaj v sebi.

Enako, kot Hitler torej…..


Mogoče ta larifari ni larifari, soseda je starka s čudnim načinom oblačenja, pravijo ji vsi, da je čarovnica. Se spomnim, da je rekla eni sosedi >>tebe, ki me žališ bo doletelo v petek

Ha saj je ena črna magija že ta ki ti ponudi neke uroke in kocke; in kaj vem kakšne naprave za odganjat magijo, ti mora najprej zlo povzročit, da zasluži potem,z odganjanjem.Res neumno, saj se hecate, a ne?
Odpravi lahko tak, ki to povzroča ali pa tak, ki tega pozna in mu konkretno lepo pove, o čem je zadeva,,,”tkole nehaj al pa dobiš batine, če ne že kaj drugega če slučajno je pri rokil Ne pomagajo tu zvarki, mačje kocine, vudu lutke, pljuvanje čez ramo,…, niti tableti od psihiatrov niso nič drugega kot črna magija, kadar je nad nekom tako delovanje. Pika.

Pa kdor je kdaj videl že kako to izgleda ali kako so videt ljudje ko opravljajo tako dejavnost….jebela, da težko stvar poimenuješ z magijo pa bilo kakšne barve že je.
V glavnem nič magičnega, niti videz ne, prej vase poglobljeni ljudje. Otrpli in zaverovani v svoje misli, a to je le na videz, v resnici s svojo močjo uma medtem tičijo lahko v sosedi, ki se glasno dere na moža in jo bo vsak čas sit, čez teden dni bo prepričan, da ima njenega dretja dovolj in da ne misli več gledat te grozne babe, ki mu je uničila lajf, kar zadavil jo bo ko bo prilika. Npr. To je lahko samo en tak primer delovanja takih mentalistov.
[/quote]

Kar dobro ste to napisali. Moč uma je neverjetna in se da tudi upravljati z drugimi ljudmi. Tudi s teksti, ki jih pišemo lahko manipuliramo z drugimi osebami. Vedno pa moramo vedeti, da oseba, ki recimo “črnomagijsko” manipulira prej ali slej dobi povraten udarec. Potem poznamo tudi seksualno magijo, ampak meni osebno je najbolj pri srcu magija srca.
Za začetek si lahko predstavljate, da smo vsi skupaj v istem prostoru, v isti predavalnici in da smo kolegi.

drug drugega programiramo

Vsaj malo kaj se ti dogaja bi lahko napisala, ker drugače ni,za verjet.
Obicajno tukaj gor na veliko odpirajo teme o magiji kar prenašalke negativne energije, zato da poizvedo za ozadje, če kdo kaj več ve, kaj ve in tipajo za nečim! 😉
Zaradi česa pa se te lotevajo?
Ali imaš kaj kar oni nimajo?
Si se zaradi kakšne reči zamerila takim?
Kako pa veš, da se te lotevajo?
Kakšni so simptomi, magije kot praviš?
Pojasni saj kakšne ljudi zanima kaj več!
Pusti tiste, ki te pošiljajo k psihiatru, ignoriraj in jih opazuj, morda imajo kakšno maslo na glavi!

Vsaj malo kaj se ti dogaja bi lahko napisala, ker drugače ni,za verjet.
Obicajno tukaj gor na veliko odpirajo teme o magiji kar prenašalke negativne energije, zato da poizvedo za ozadje, če kdo kaj več ve, kaj ve in tipajo za nečim! 😉
Zaradi česa pa se te lotevajo?
Ali imaš kaj kar oni nimajo?
Si se zaradi kakšne reči zamerila takim?
Kako pa veš, da se te lotevajo?
Kakšni so simptomi, magije kot praviš?
Pojasni saj kakšne ljudi zanima kaj več!
Pusti tiste, ki te pošiljajo k psihiatru, ignoriraj in jih opazuj, morda imajo kakšno maslo na glavi!
[/quote]
Pa dajte bit prbiti, no! Kdor verjame v črne magije in manipuliranje na daljavo in triroge krave (te so še najbolj verjetne), je budala! Ni druge za rečt. Budala!

Zakaj se pa ta črna magija dogaja samo brezzveznim, nedoseksanim, zdolgočasenim gospodinjam, a? Zakaj s črno magijo ne bi raje odpravili Boruta Pahorja s stolčka pa Janšo pa Trumpa? Zakaj ne bi s črno ali kakršnokoli že magijo pripeljali Melanio v Slovenijo?

Neeee, črna magija napada samo glupe, polizobražene, nedoseksane gospodinje brez življenja! Aha, ja, seveda … brez življenja in brez seksa in brez smisla v življenju so zaradi črne magije, mhm, vidim, ja, to bo!

Se strinjam, ampak v sebi nosiš tudi nevidno superfantastično jedro z več kot “norimi” močmi in sposobnostmi. V sebi nosiš vrhunske šamanske moči in sposobnosti. Močnejša si od materije.

drug drugega programiramo


Pa dajte bit prbiti, no! Kdor verjame v črne magije in manipuliranje na daljavo in triroge krave (te so še najbolj verjetne), je budala! Ni druge za rečt. Budala!

Zakaj se pa ta črna magija dogaja samo brezzveznim, nedoseksanim, zdolgočasenim gospodinjam, a? Zakaj s črno magijo ne bi raje odpravili Boruta Pahorja s stolčka pa Janšo pa Trumpa? Zakaj ne bi s črno ali kakršnokoli že magijo pripeljali Melanio v Slovenijo?

Neeee, črna magija napada samo glupe, polizobražene, nedoseksane gospodinje brez življenja! Aha, ja, seveda … brez življenja in brez seksa in brez smisla v življenju so zaradi črne magije, mhm, vidim, ja, to bo!
[/quote]

Kaj se sploh oglašaš v temo, če te ne zanima, če stvar ne obstaja in se te ne tiče?
Jaz se v teme kjer imajo neke sprevržene seksualne fantazije ne vtikam, niti jih ne odpiram, ker me ne zanima, takim sranjem niti ne verjamem, niti tega kar pišejo, daj pusti ti potem to avtorico da pove če ve kaj več!
Jebela cesta se bojis kot bi te kdo obtožil,da si najmanj sestra od čarovnice al pa da se ukvarjašcs tem ti!
Saj menda expert za magijo nisi, tko da res! Kaj imaš to na vesti da se toliko buniš? Filmov, revij, člankov od magij raznih kolikor češ, ti pa kot stara pobožnjakarica prepoveduješ neke razprave in zapiraš teme češ vi ste bebave gospodinje!!

Se strinjam, ampak v sebi nosiš tudi nevidno superfantastično jedro z več kot “norimi” močmi in sposobnostmi. V sebi nosiš vrhunske šamanske moči in sposobnosti. Močnejša si od materije.
[/quote]
Mmmmmm super se bere. Škoda, da uporabljamo čisto majhen delež možganov. Kaj bi šele bilo, če bi drug drugemu brali misli. Poklali bi se :).


Mmmmmm super se bere. Škoda, da uporabljamo čisto majhen delež možganov. Kaj bi šele bilo, če bi drug drugemu brali misli. Poklali bi se :).
[/quote]

Človek je v resnici cel kot vesolje, vse je v človeku, tudi drugi ljudje na neviden način, ki jih tudi srečujemo v realnosti. Zato je pa vedno, vsepovsod treba imeti lep odnos do soljudi, če se le da. Zase vem, da sem tudi bitje fantazije in v fantaziji lahko potujem kjerkoli. Recimo, da sem trenutno za računalnikom, ampak na neviden način sem skrit v čisto vsakem človeku.

drug drugega programiramo

Človek je v resnici cel kot vesolje, vse je v človeku, tudi drugi ljudje na neviden način, ki jih tudi srečujemo v realnosti. Zato je pa vedno, vsepovsod treba imeti lep odnos do soljudi, če se le da. Zase vem, da sem tudi bitje fantazije in v fantaziji lahko potujem kjerkoli. Recimo, da sem trenutno za računalnikom, ampak na neviden način sem skrit v čisto vsakem človeku.
[/quote]
Torej hočeš reči, da si sedaj nevidno tudi v meni :). Ok, malo čudno se bere. Morda doživljaš ljudi tako močno, da se ti zdi kot da si povezan z vsemi živimi bitji. Zakaj bi to počel? To izčrpa človeka in morda zbledi kvaliteta odnosov, ker se fokusiraš na kvantiteto. Vsega se pa žal ne da imeti, ker smo navsezadnje samo ljudje.
Napisal si, da če se le da, imamo lep odnos do soljudi. Malce provokativno, v razmislek tebi – v katerih momentih nam tega ni potrebno?

New Report

Close