Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pes maltipoo

Pes maltipoo

Pozdravljeni.
Na netu brskam za mesancka med maltižanom in pudlom ti. maltipoo ali maltežanom in bišonom. Ima kdo kakršnekoli informacije o tem ?

Ko ze ravno brskas, preberi tudi manj vsecno, na primer tisto okoli zdravja.

Mene pa zanima kdaj mislijo ‘izumit’ mini prinašalca. Sem že videla mini polarca, zakaj ne tudi prinašalca? Kakorkoli obračam mi po karakterju najbolj odgovarjajo prinašalci, a se držim načela da imam samo psa ki ga lahko dvignem, ampak počasi prihajajo leta.

nova
Uredništvo priporoča

Nisem zasledil da bi imel kakrsnekoli tezave?

Pa mogoce kdo vseeno ve kje bi ga lahko dobil ?

Mi imamo maltipoo-jko, stara je 7 let. Zdravje super, karakter super. Je potomka dveh sosedov, očeta pudlja in mame maltežanke, tako da ni načrtno križana. Točno taka je
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/3e/45/5b/3e455b63b4d45acf8bfbcde1865e5b7f.jpg[/img]

Ooo kako je lustna, ali ima kaksne potomce, mogoce jih bo imela ? Zelo bi bil hvalezen za kakrsnokoli informacijo. Lahko bi se morebiti tudi povezali ?

Ni jih še imela, ne vemo pa kako bo. V planu ravno ni, ampak sterilizirali je pa tudi nismo.
Poglej še razne bišone, so tudi podobnega izgleda in karakterja. Mi smo iskali mešanca in slučajno naleteli na tole kepico.

Situacija pri meni je ista, po nakljucju smo dobili takega fantasticnega kuzka, podobna vasi psicki, ampak je dozivela nesreco :(. Sedaj iscem enako pasmo pa jo nikjer ne morem najti, predelal celo bolho, pasje forume, celo pisan neki zenski v UK pa no luck. Bral sem pa da so to bolj v USA.

Meni osebno je izredno zal da nasa ni imela mladickov.

Kakorkoli, ce karkoli poznate, veste oz. boste svoji psicki omogocili mladicke se priporocam.

Aja, lahko mi pisete na [email protected]

Ni jih še imela, ne vemo pa kako bo. V planu ravno ni, ampak sterilizirali je pa tudi nismo.
Poglej še razne bišone, so tudi podobnega izgleda in karakterja. Mi smo iskali mešanca in slučajno naleteli na tole kepico.
[/quote]

Parili boste pa s cim? In glede na to, da se z genetiko kaj dosti ne ukvarjate, na kaksne mladice ciljate?

Zakaj pa ne rajši bandoga???

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ojoj, hudo 🙁 iščite naprej, vztrajnost se splača 🙂
Sem shranila mail, za vsak slučaj 🙂

Parili boste pa s cim? In glede na to, da se z genetiko kaj dosti ne ukvarjate, na kaksne mladice ciljate?
[/quote]

A mal provocirate? Nikjer nisem napisala, da sploh bomo parili.

Ja hvala, upam da bom našel. Ampak zaenkrat ste vi edini katerega sem našel. Ja, sporocite ce boste karkoli imeli.

P.s. pustite provokatorje, sej me vedo kaj govorijo …

New Report

Close