Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se res da zaslužiti z hojo… 10.000 korakov?

Ali se res da zaslužiti z hojo… 10.000 korakov?

Kolega me vabi, da naj namesto tega da delam korake kar tako, probam z aplikacijo, ki ti te korake tudi plača: https://sweatco.in/ Hja mislim, da gre za nateg. Ali to že kdo uporablja? In kako potem do denarja?

Seveda se da, če si kurir.

Vse piše na strani. Večinoma se zamenja korake za stvari, ena oseba lahko samo 1x korake zamenja za 1000 dolarjev, ki jih dobiš na paypall račun. Torej, imeti moraš aplikacijo, med hojo nenehno prižgane podatke, da ti gps+aplikacija lahko sploh meri, in paypal račun.

Za 1000 dolarjev pa moraš naredit kar konkretno število korakov. 1000 korakov = 1 njihov kovanec. Za 1000 dolarjev moraš naredit 20.000 njihovih kovancev. Ergo: naredit moraš 20.000*1000 korakov. Vsak dan 10.000 korakov in zaslužiš 1000 dolarjev v petih letih. Pa veselo hojo želim.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz tecem vsak dan. Si bom nalozil aplikacijo. Me zanima.

Kar pomeni, da bom v 5 letih zaslužila 1000 dolarjev samo s tem, da grem peš v službo in nazaj 🙂 ali pa bom ob vikendih bolj aktivna kot sedaj, ker sem se malo polenila.
Pa kaj češ lepšega…

Če bo aplikacija čez 5 let sploh še aktivna. 🙂

Kar pomeni, da bom v 5 letih zaslužila 1000 dolarjev samo s tem, da grem peš v službo in nazaj 🙂 ali pa bom ob vikendih bolj aktivna kot sedaj, ker sem se malo polenila.
Pa kaj češ lepšega…
[/quote]

10.000 korakov je približno 7,5 km…. Pha….če jim narediš toliko na dan samo za v službo…. Izračunaj si torej še enkrat bolj natančno, koliko let boš torej potrebovala za jurčka dolarčkov 🙂

Predvidevam, da mora biti navigacija vedno vkljucena. Telefon je lahko v torbici? Namrec sedaj, ko sem naredila 1km, mi ni zabelezil nic. Paypal racun lahko navedes katerikoli, namrec sedaj sem dala mail, ki se ne navezuje na racun?

Aja se to. Ker tecem moram imeti telefon poleg, da mi steje korake? Ali se da aplikacijo kako povezati s sportno uro, ki tudi steje korake?

New Report

Close