Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uf, tale me pa kar rajca

Uf, tale me pa kar rajca

Kje najti takega lepotca? 😍😍😍

[img]https://mediaslide-europe.storage.googleapis.com/premier/pictures/4668/19056/large-1542214487-8827cf0277b6765cbbe995e516d5abf3.jpg[/img]

Franko????????????? Tisti s kratkimi nogami 🙂

niti s palco se ga ne pipnem. Plastik fantastic-baby face-poženščeno

No pa povej, kakšen tip moškega se tebi zdi privlačen. Prilepi kakšno slikco, no


In nos sta zate baby face?? Men je lep. A bi moral bit zarascen, plesat, skilast ..da je teb vsec??

Tista, ki jo tale rajca, ima:
a) ne več kot 17 let ali
b) pedofilske težnje

Čisto resno – najboljše možnosti imaš med gay-i. Ampak bo samo za gledat – razen če si moški.


In nos sta zate baby face?? Men je lep. A bi moral bit zarascen, plesat, skilast ..da je teb vsec??
[/quote]

ja! mogu bi bit dec. raje bolj surov kot ne. tole je vrtec!

Tole je fantek, ne moški. Je pa luškan, če se ne bi mrščil in delal mačota.

Kako so pedofilke, če je to odrasel moški? Vklopi možgane, haloo 😅😅

ma to je mladič en. Jst sm 30 stara in tole je mlečni gres. Pa niti v srednji na take nisem padala. No v bistvu v srednji sm mal spodrsnla v stilu fantov ki so mi bili všeč,všeč mi je bil Ronaldinho 😀 😀 my god,ja un k ma take zobe da glava peče 😀 😀 temu primerno sem bla zatreskana v podobnega na naši šoli in je imel čop pa isti nasmeh in poimenovala sme ga “čopko” ker nisem vedla imena. my god… 😀 😀

Zelo otrocja za svoja leta, ceprav jih stejjes ze 30, se se vedno obnasas kakor zbezljana najstnica.

Z reverse search sem poiskal ime te osebe, Pietro Boselli- na wikipediji piše, da je ravno enake starosti kot ti, 30 let. Torej ne vem, od kod, da je mlečni greh, če sta obadva istih let 😅😅

Z reverse search sem poiskal ime te osebe, Pietro Boselli- na wikipediji piše, da je ravno enake starosti kot ti, 30 let. Torej ne vem, od kod, da je mlečni greh, če sta obadva istih let 😅😅
[/quote]

če je mojih let.. kje ma pa kocine??? brije se depilira?!? back offf metrosexualc..!!

Meni ima premesnate ustnice, to mi ni všeč. Ptiči goliči (da ne rečem oskubljeni piščanci) tudi ne, kaka dlačica pa že mora kje bit no, saj govorimo o moških?

No, zame v vsakem primeru premlad. Všeč so mi tipi, ki so že malo okrušeni 🙂

Tudi če je ZDAJ star 30, jih gotovo ni imel toliko ob nastanku te slike.

če je mojih let.. kje ma pa kocine??? brije se depilira?!? back offf metrosexualc..!!
[/quote]

A takega hočeš potem?? Vampek in kocine 😅😅

[img]https://i.pinimg.com/originals/a5/cb/ac/a5cbac8e7e2edea1b4e2a44027532ca8.jpg[/img]

jojjjj!! neokusni ste

Je pa res, da ne veš, dokler ti ne pove!

Lep za pogledat ja.

Postava odlična :))
Depilacijo sem mu spregledala

Je pa res, da ne veš, dokler ti ne pove!
[/quote]

Seveda ni nujno. A nekaj jih poznam in od vseh znancev so tisti sliki še najbolj podobni geji. Urejeni v nulo, zdepilirani, natrenirani, itd.

Hot hot! Uf, franko. Res, se oči spočijejo na njem.

Seveda ni nujno. A nekaj jih poznam in od vseh znancev so tisti sliki še najbolj podobni geji. Urejeni v nulo, zdepilirani, natrenirani, itd.
[/quote]

Meni to bolj diši kot fovšija kot karkoli druzga..

Meni to bolj diši kot fovšija kot karkoli druzga..
[/quote]

Seveda. Le iz katerega drugega razloga bi človek kaj napisal v temo, kajne?

New Report

Close