Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zora Golob Lapoša, dr. med.

Default avatar

Tinkra

Zdravnica Zora Golob Lapoša v ZD Metelkova LJ, pozna kdo? Sprejema nove paciente in razmišljam o opredelitvi k njej...
Default avatar

_ingvin

Ravno sem sama tudi iskala mnenja o doticni zdravnici, nasla sem tole:

Toni54
13 Nov 2018 02:05
Dr.golob lapoša res ni dobea zdravnica. Njo močno idsvetujem. Jaz sem menjal dr leta 2016 in ona ima še vedno fraj. Res me ne čudi. To je katastrofa od dr.

Majakostec
13 Nov 2018 21:17
FacebookTwitterGoogle+PinterestDeli
Zanimivo. Niti sama nimam dobrih izkušenj s to zdravnico. Dajala mi je antibiotike in svetovala kamilico,jaz pa sem prestala operacijo slepica. Ko sem menjala zdravnika, je bil zgrožen. Tudi jaz jo močno odsvetujem.
Default avatar

To me zelo čudi

Sama imam z dr. Zoro Golob Lapoša zelo dobre izkušnje. Nikoli ji ni težko prisluhnit, vzame si čas, diagnozo dobro premisli, nikoli ne obsoja... Tudi naredi vse potrebne krvne ali druge teste, preden da zdravilo in natancno razloži vse, kar nam laikom ne more biti jasno. To je moja osebna izkusnja. Jaz to zdravnico priporocam vsem. Kar nekaj mojih prijateljev se je tudi prepisalo k njej in so zadovoljni.
Default avatar

Počakajmo na več mnenj

To me zelo čudi je napisal/a:
Sama imam z dr. Zoro Golob Lapoša zelo dobre izkušnje. Nikoli ji ni težko prisluhnit, vzame si čas, diagnozo dobro premisli, nikoli ne obsoja... Tudi naredi vse potrebne krvne ali druge teste, preden da zdravilo in natancno razloži vse, kar nam laikom ne more biti jasno. To je moja osebna izkusnja. Jaz to zdravnico priporocam vsem. Kar nekaj mojih prijateljev se je tudi prepisalo k njej in so zadovoljni.
Zaenkrat imamo mnenja 2:1
Ponavadi so negativna argumentirana, pozitivna pa sladkobna naštevanja pozitivnih lastnosti, ki jih ni konca.
Počakajmo še na kako mnenje.
Default avatar

csc

kasen teden nazaj sem vprasal na metelkovi,valjda ta ne sprejema vec novih, dr.mackovsek sem (na mojem seznamu) dal x,mislim da sem nekje bral negativna mnenja.....ostane se dr.rajko vajd....tudi sam ne vem,moja zdravnica je sla drugje delat,tudi sam iscem....
Default avatar

yxy

"Toni54
13 Nov 2018 02:05
Dr.golob lapoša res ni dobea zdravnica. Njo močno idsvetujem. Jaz sem menjal dr leta 2016 in ona ima še vedno fraj. Res me ne čudi. To je katastrofa od dr."

> a to se vam res zdi argumentirano negativno mnenje?!

Nedavno sem se prepisala k dr. Golob Lapoša in vtis je name naredila zelo dober, ker mi je prisluhnila, se temeljito pogovorila z menoj o preteklih težavah, trenutnih dilemah itd. Sem bila sicer le na enem obisku pri njej in nimam kakšnih resnih zdravstvenih težav...
Default avatar

lumpaa

Meni je dr golob zelo pomagala, nadomeščala je mojo osebno, imela sem težave že dalj časa in moja osebna se ni zmenila za to, dr Golobova mi je prisliuhnila dala naprej in lej ga zlomka po 15 letih težav je odkrit vzrok in seveda zdravljenje. Sem razmišljala, da bi šla kar k njej.