Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste se že vprašali koliko nesramnosti je na tem forumu, dragi monovci?

Ste se že vprašali koliko nesramnosti je na tem forumu, dragi monovci?

Meni je za bruhat, sploh ne vem, ali bom bruhala ali se smejala ob vaših izjavah! Bolj mi gre na bruhanje po pravici. Ma kaj vam je? A sploh znate normalno pisat, normalo čustvovat, ali ste prav mimo? In ne ne vem, kam to vodi? MOderatorji, kako in kaj? Bodo tu morale nastati kakšne spremembe ali boste hodili eden po drugem do onemoglosti? Bljak!!!

Veliko pove narod po resnici, res pa kakšen zajebava.
To pa preskočiš ane, k si tok pametna.

Kaj s tem misliš? NIč ne prseskočim, čeprav bi najraje vse, skoraj vse. Ma dajte, dajte, kaj se vem je komplet odpeljalo?

nova
Uredništvo priporoča

Predlagam, da uporabiš izjave zgolj za zabavo, če lahko izbiraš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Očitno si danes prvič gor. Mi smo že navajeni takšnih scen in ničesar ne jemljemo osebno.

Kaj čem razmišljat o tem, saj izkušam to v vsaki temi, kjer imam drugačno mnenje kot enih par bullyjev tu gor. Vrneš, pa je. In greš dalje.

No ti si še posebej nesramna 🙂

No ti si še posebej nesramna 🙂
[/quote]
Res? 🙂 Kako lepo :). Torej sem prva hahahahaha.

mene zanima če ste se mimozice že vprašale kaj sploh iščete v krutem svetu, ki vas štrafa dan na dan?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ti pa že dolgo nisi bila napičena?
Upajmo, da dobiš za darilo vsaj kakšen dildo! 🙂
Lahko si kupiš vibrator, sam baterije stanejo. Ti jih boš pa znucala ohohoooo :-))))


in zakaj meniš, da bi morali tipkati tebi všečno??
Nauči se brati in doumeti sebi všečno

pa ker šuft se sprduje o tipkanju drugih ???

Kakšni bully-i, jebemti, a se ti je sfuzlal? A te kdo poriva po hodniku, meče radirke vate, ti skriva copate? Na tej strani smo večinoma anonimni, tudi tisti registrirani, ne more biti to cyberbullying, če ne vemo od nobenega vas pravega imena. A te kdo načrtno nadleguje, ti kdo grozi preko zasebnih sporočil tukaj?

Nobenih bullyev ni tukaj gor, ni noben bully, če si te užaljena, ker kontrirajo tebi in ti povejo njihovo iskreno mnenje. To ni bullying, porkamadona, če te besede na ekranu tako bubajo, pa lahko vedno izklopiš računalnik. Prismojena si!

Glavno je, da se imate radi!

Veliko več nesramnosti je v resničnem svetu okoli tebe ,ampak predvsem tiste zahrbtne, ki ti ne pride na ušesa.

Kakšni bully-i, jebemti, a se ti je sfuzlal? A te kdo poriva po hodniku, meče radirke vate, ti skriva copate? Na tej strani smo večinoma anonimni, tudi tisti registrirani, ne more biti to cyberbullying, če ne vemo od nobenega vas pravega imena. A te kdo načrtno nadleguje, ti kdo grozi preko zasebnih sporočil tukaj?

Nobenih bullyev ni tukaj gor, ni noben bully, če si te užaljena, ker kontrirajo tebi in ti povejo njihovo iskreno mnenje. To ni bullying, porkamadona, če te besede na ekranu tako bubajo, pa lahko vedno izklopiš računalnik. Prismojena si!
[/quote]

Evo! Takšni bullyji.

Kakšni bully-i, jebemti, a se ti je sfuzlal? A te kdo poriva po hodniku, meče radirke vate, ti skriva copate? Na tej strani smo večinoma anonimni, tudi tisti registrirani, ne more biti to cyberbullying, če ne vemo od nobenega vas pravega imena. A te kdo načrtno nadleguje, ti kdo grozi preko zasebnih sporočil tukaj?

Nobenih bullyev ni tukaj gor, ni noben bully, če si te užaljena, ker kontrirajo tebi in ti povejo njihovo iskreno mnenje. To ni bullying, porkamadona, če te besede na ekranu tako bubajo, pa lahko vedno izklopiš računalnik. Prismojena si!
[/quote]
Ki se ga ne upajo ji povedat v obraz.
Klinc pol tako iskreno mnenje ne..
Je enkrat en tu razlagal, da piše pod anonimnimi imeni, ko se spusti v debate, kjer ve, da ga bo večina napadala in udarja nazaj z vsemi sredstvi… v lepih debatah pa piše s stalnim imenom.
Ja no.. kako si naj pol človek o nekom ustvari mnenje, če pa kaže svoj pravi obraz za anonimnostjo, leporeči pa pod stalnim imenom?


Ki se ga ne upajo ji povedat v obraz.
Klinc pol tako iskreno mnenje ne..
Je enkrat en tu razlagal, da piše pod anonimnimi imeni, ko se spusti v debate, kjer ve, da ga bo večina napadala in udarja nazaj z vsemi sredstvi… v lepih debatah pa piše s stalnim imenom.
Ja no.. kako si naj pol človek o nekom ustvari mnenje, če pa kaže svoj pravi obraz za anonimnostjo, leporeči pa pod stalnim imenom?
[/quote]
a si hotu kej povedat??


Ki se ga ne upajo ji povedat v obraz.
Klinc pol tako iskreno mnenje ne..
Je enkrat en tu razlagal, da piše pod anonimnimi imeni, ko se spusti v debate, kjer ve, da ga bo večina napadala in udarja nazaj z vsemi sredstvi… v lepih debatah pa piše s stalnim imenom.
Ja no.. kako si naj pol človek o nekom ustvari mnenje, če pa kaže svoj pravi obraz za anonimnostjo, leporeči pa pod stalnim imenom?
[/quote]

Ti to resno, kurja pamet vsepovsod okoli.

Evo! Takšni bullyji.
[/quote]

Človek ti je samo povedal, da to ni bullying, ti pa si spet dokazala, da ne veš, kaj beseda pomeni.

Evo! Takšni bullyji.
[/quote]

bully na trem forumu si ti, grda resnica, replika in ms olivija
iz dneva v dan moramo vaše globokoumen umotvore brati ker ste v vsaki temi, kokoši nepotešene :-))


a si hotu kej povedat??
[/quote]
Hotela sem povedati, da se za anonimnostjo povejo kaj si v resnici mislijo.. ker jih pod stalnim imenom ne upajo napisati in kažejo samo pocukranost, leporečenje itd. da v ljudeh izoblikujejo dobro mnenje o sebi.
Zato pa je real lajfu toliko zahrbtne nevarnosti, ki jo je že Grda resnica omenila.

Ne, nič se ne sprašujem; ni treba, ker je vse zelo jasno.


Hotela sem povedati, da se za anonimnostjo povejo kaj si v resnici mislijo.. ker jih pod stalnim imenom ne upajo napisati in kažejo samo pocukranost, leporečenje itd. da v ljudeh izoblikujejo dobro mnenje o sebi.
Zato pa je real lajfu toliko zahrbtne nevarnosti, ki jo je že Grda resnica omenila.
[/quote]

Vaš link

zelo dobro mislis. Se popolnoma strinjam s tabo. Imamo samo dve moznosti. Jaz naprimer samo pisem komentarje, berem jih pa ne. Ali druga opcija. Izogni se tega foruma. Saj obstajajo se drugi.


Hotela sem povedati, da se za anonimnostjo povejo kaj si v resnici mislijo.. ker jih pod stalnim imenom ne upajo napisati in kažejo samo pocukranost, leporečenje itd. da v ljudeh izoblikujejo dobro mnenje o sebi.
Zato pa je real lajfu toliko zahrbtne nevarnosti, ki jo je že Grda resnica omenila.
[/quote]
a dej no dej … namesto s kornfleksom se futrej z žganci ☺

New Report

Close